Informacija
Prekių katalogas

Virtuviniai kombainai

Nors virtuvinis kombainas nėra pats pagrindinis virtuvės technikos įrenginys, tačiau jis gali smarkiai pasitarnauti, tačiau naudingiausias jis yra virtuvėse, kur nuolat gaminama daug maisto ir yra reikalingas papildomas įrenginys, leidžiantis sutaupyti daug laiko. Dabartiniame pasaulyje laikas yra labai brangus ir daug kam jo trūksta, todėl virtuviniai kombainai yra bene geriausias pirkinys, jeigu ieškote tos įrangos, kuri leis sumažinti sąnaudas virtuvėje bei gaminant maistą.

Pas mus rasite ir internetu iš Bigbox galite įsigyti: Beko, Beper, Blaupunkt, Bosch, Cecotec, Electrolux, Fellowes, Graef, KitchenAid, Philips, Tefal, Zyle ir daugybės kitų gamintojų virtuvinius kombainus su sulčiaspaude ar be jos. Prekes galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, naujumas ir populiarumas, gamintojas, talpa indo, skirto maistui ruošti, galingumas ar yra: sulčiaspaudė, mėsmalė, turbo režimas, kokteilinė. Vieniems pirkėjams labiau svarbu vieni kriterijai, o kitiems – kiti. Svarbu rasti tą balansą, kad kombainas patenkintų visus poreikius.

Indo talpa yra labai svarbi tiems, kurie ieško didesnio įrenginio – pvz., 4–5 asmenų šeimoms. Tokio dydžio namų ūkiui reikėtų bent ~2–2,5l talpos virtuvinio kombaino. Toks dydis taip pat reikalingas tuo atveju, jeigu dažnai sulaukiate svečių, mėgstate gaminti didesnius patiekalus. Kokie yra kombaine naudojami ašmenys? Geras ir profesionalus virtuvinis kombainas turėtų turėti kelių skirtingų tipų ašmenis, kad su juo pavyktų ir kapoti, trinti, malti, pjaustyti ir daryti įvairius kitus maisto apdorojimo uždavinius.

Kalbant apie galingumą reikia paminėti tai, kad skirtingiems poreikiams ir skirtingoms funkcijoms reikia galingumo. Maždaug 1000W galingumo daugiafunkcinis kombainas jau tikrai turėtų susitvarkyti su beveik bet kuriomis, net ir sunkesnėmis užduotimis. Įprastam kapojimui ar pjaustymui daug galios nereikia, tačiau sunkesnei užduočiai – pvz., tešlos maišymui, jau tikrai reikia daugiau nei poros šimtų vatų.

Sulčiaspaudės dalis. Nors sulčiaspaudę galite pirkti ir atskirai, tačiau, jeigu ja naudotumėtės retai, daug geriau tarnaus multifunkcinis virtuvinis kombainas. Be abejonės, naivoka tikėtis, kad mini dydžio, labai kompaktiškas įrenginys tokią funkciją turės, tačiau didesni ir galingesni kombainai jau gali pasiūlyti papildomas naudas. Negalime nepakalbėti ir apie priežiūrą. Ne visi virtuviniai kombainai yra lengvai prižiūrimi ir/ar valomi. Nors didesnė dalis jau turi komponentus, kuriuos galima plauti indaplovėje, tačiau į tai vis dar verta atkreipti dėmesį iki pirkimo.

Stabilumas ir korpuso tvirtumas – dar viena svarbi detalė. Jeigu įmanoma, rinkitės iš tvirtesnių medžiagų pagamintus ir tvirčiau atrodančius virtuvinius kombainus, kad net ir patyrę didelę apkrovą jie pernelyg daug nevibruotų ir nejudėtų.

Paspaudę ant kombaino nuotraukos kataloge galėsite sužinoti, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai. Dar sąraše matysite ar prekei taikoma akcija ir, jeigu taip – įsigysite pigiau.