Informacija
Prekių katalogas

Skrudintuvai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Skrudintuvai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Smeg, KitchenAid, Esperanza, Jata, Bosch prekės. Skrudintuvai kategorijoje kainos prasideda nuo 11,79 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 356. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Skrudintuvai

Skaniam užkandžiui ryte, dieną ar vakare – skrudintuvas. Šis įrenginys yra skirtas duonos arba kai kada ir kitų maisto produktų skrudinimui. Paskrudinta duona turi traškią išorės plutelę, tačiau viduje gali išlikti minkšta. Ant skrudintos duonos galima tepti įvairius gardumynus arba dėti kitus ingredientus ir mėgautis daug skanesniais pusryčiais bei/ar užkandžiu.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti daugybės gamintojų tosterius, tarp kurių yra: Adler, Beper, Bosch, Cecotec, Delonghi, ETA, Gastroback, Graef, Jata, KitchenAid, Sage, Philips, Severin, Tefal ir daugybė kitų. Prekes galite filtruoti ir rūšiuoti pagal įvairiausius kriterijus, kad greičiau rastumėte būtent tokį skrudintuvą, kuris jums būtų tinkamiausias. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį ne tik į kainą, bet ir į jo technine savybes. Dažniausiai geidžiamiausiais yra tie duonos skrudintuvai, kurie turi autonominio ir paprasto valdymo funkcijas. Pavyzdžiui, kai kurie tosteriai gali paskrudinti duoną įvairiais, skirtingais lygiais. Tad, priklausomai nuo to ar ją mėgstate labiau ar mažiau apskrudusią – galėsite gauti būtent tai, ko tikėjotės.

Kai kurių skrudintuvų viduje yra grotelės, tinkančios bandelėms, kurias norite paskrudinti ir paruošti karštiems skanėstams arba savo užkandžiams. Dauguma skrudintuvų tikrai nėra ypatingai brangūs. Asortimente galite rasti ir labai klasikinės arba modernios išvaizdos, neutralių spalvų bei tikrai ryškių, retro, vintažinio dizaino skrudintuvo. Į estetiką svarbu atsižvelgti ir dėl to, kad įrenginys gražiai atrodytų virtuvėje. Jis vis tiek stovi ant stalviršio ant stalo, todėl neišvengiamai sulaukia dėmesio.

Beveik visi modeliai yra valdomi mechaniškai, naudojant jungiklius ir mygtukus, esančius ant skrudintuvo korpuso. Kai kada jungikliai ne tik įjungia ar keičia režimą, tačiau gali visiškai pakeisti veikimą, kad skrudintuvas galėtų paruošti ne tik duonos, bet ir bulvių, trapučių ar kitų skanėstų.

Jeigu norite apie kažkurį skrudintuvą sužinoti daugiau informacijos, paspaukite ant jo nuotraukos prekių kataloge. Tuomet būsite nukreipti į atskirą tos prekės puslapį, kur galėsite ne tik pamatyti detalias pačio skrudintuvo nuotraukas, tačiau ir perskaityti prekės techninių savybių aprašymą bei jį palyginti su kitu. Prekių palyginimas gali būti naudojamas lyginant kone neribotą skrudintuvų skaičių.

Svarbu paminėti ir tai, kad prie visų prekių nurodomas ir numatomas pristatymo laikas. Turėkite jį omenyje, kad galėtumėte geriau planuoti pirkimą ir viską, ko reikia, gauti laiku. Skrudintuvai nėra vienintelė virimo ir kepimo technika, kurią parduodame. Pas mus rasite ir gruzdintuvių, fritiūrinių, elektrinių krosnelių, virdulių bei daugybę kitos įrangos.

Jeigu dar to nepadarėte – tapkite mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais. Jie yra pirmieji, kurie gauna pranešimus bei sužino naujienas apie tosterius su sumažinta kaina bei prekes su akcija, todėl prenumeratoriai dažnai perka pigiau. Prenumeravimas yra neįpareigojantis ir nemokamas. Gaukite maksimalią naudą ir kiekvieną sykį įsigykite tai, ko reikia, ne tik skrudintuvus, geriausiomis sąlygomis internetu!