Informacija
Prekių katalogas

Baldai ir interjero detalės

Geriausi pasiūlymai Jums

Baldai ir interjero detalės 

Ieškote baldų internetu? Bigbox.lt turi platų vidaus ir lauko baldų asortimentą. Turime visko, ko reikia, kad jūsų namai, lauko erdvė ar biuras atrodytų puikiai!

Čia rasite didžiulį baldų pasirinkimą kiekvienam namų kambariui, įskaitant svetainės baldus, valgomojo, unikalius jaunuolio kambario, svetainės, miegamojo baldus ir bet kuriai erdvei lauke bei aksesuarus ir akcentus interjerams. Dauguma vidaus baldų, kuriuos galite įsigyti internetu, Bigbox elektroninėje parduotuvėje taip pat tinka ir verslui ar jūsų namų biurui.

Verta paminėti ir platų lauko baldų asortimentą, puikiai tinkantį jūsų sodo erdvei, įvairaus dydžio terasoms ar net balkono įrengimui, pavėsinėms ir dar daugiau.

Su mūsų baldais galėsite susikurti tobulą interjerą arba eksterjerą, kuris patiktų jums ir jūsų svečiams. Nesvarbu, ar ieškote tradicinių baldų, ar ko nors modernesnio, mes turime jums tinkamus variantus!

Baldai namams

Turime baldų kiekvienam namų kambariui, įskaitant:

·        Svetainės baldus

·        Valgomojo ir virtuvės baldai

·        Miegamojo baldai

·        Namų biuro baldai

·        Vaikų kambario baldai

·        Prieškambario baldai

Kad ir kokį interjero stilių pasirinktumėte, rasite jums patinkančių kėdžių, krėslų, sofų, fotelių, staliukų, komodų spintelių bei dar daugiau prekių. Nuo klasikinio ir tradicinio stiliaus iki modernesnio ir šiuolaikiškesnio dizaino - kiekvienas Bigbox dėžėje randa tai, kas išpildo norus bei lūkesčius.

Naudinga išskirti ir tai, kad nemažą asortimento dalį sudaro minkšti baldai namams. Ant jų patogu ilsėtis ir ramiai praleisti laiką.

Ieškantiems aukščiausios kokybės sudomins vokiški arba itališki namų baldai. Šių šalių gamintojų produkcija įprastai išsiskiria aukščiausia kokybe. Mėgstantiems minimalizmą ir puikų kainos ir kokybės santykį patiks skandinaviškišvediški baldai arba čekiški gaminiai. Šių regionų ir šalių gamintojai sugeba pasiūlyti gerą kokybę ir patvarius baldus patrauklia kaina.

Lauko baldai

Šalia baldų vidui – namams ir biurui, turime platų lauko baldų pasirinkimą, puikiai tinkantį jūsų terasai, sodu, balkonui, pavėsinei ar bet kuriai kitai erdvę. Naudodami mūsų lauko baldus galite sukurti gražią lauko erdvę poilsiui ir pramogoms.

Turime platų lauko baldų asortimentą, įskaitant:

·        Terasos baldus

·        Sodo baldai

·        Pavėsinės baldai

·        Baldai prie baseino/vandens

Naudodami mūsų lauko baldus galite susikurti tobulą erdvę, kurioje galėsite mėgautis poilsiu lauke. Kokybiški ir patvarūs lauko baldai nebijo drėgmės bei kitų, aplinkos keliamų iššūkių. Internetu jūs dažnai galite ir su akcija, net pigiau nei įprastai įsigyti patinkančius lauko baldus iš Bigbox!

Atsidarę prekės puslapį galėsite ne tik pamatyti detales lauko baldų nuotraukas, tačiau susipažinti ir su jų savybėmis.

Interjero detalės ir akcentai

Veidrodžiai, kilimai, apšvietimo įrenginiai ir kitos interjero detalės yra svarbūs norint suteikti baigiamąjį akcentą bet kokiam kambariui ir visai namų erdvei. Pasirinkę tinkamus akcentus, galite iš tiesų pakeisti arba išbaigti bendrą estetiką ir sukurti unikalų ir stilingą vaizdą kambaryje.

Apsilankykite Bigbox.lt šiandien ir pradėkite pirkti baldus internetu bene geriausia kaina! Turėdami platų asortimentą, tikrai rasite tobulą baldą. Nepriklausomai nuo to ar jus domina pigūs klasikiniai transformeriai, odiniai krėslai, ąžuoliniai montuojami foteliai, komodos miegamajam, specialūs baldai vaikams, interjero detalės ar komplektai lauko erdvėms – visada galite tikėtis rasti geriausią pasirinkimą čia. Pasirinkti padės ir kitų klientų atsiliepimai. Na, o perkantiems už didesnę sumą visada pasiūlysime lanksčias sąlygas pirkti ir išsimokėtinai!