Informacija
Prekių katalogas

Čiužiniai

Moksliškai įrodyta, kad miego kokybė turi didelę įtaką jūsų savijautai, kasdieniam produktyvumui bei gerai nuotaikai. Dėl to galima sakyti, kad čiužiniai yra viena iš svarbiausių prekių kiekvienam žmogui ir namams. Tyrimai rodo, kad žmonės per retai keičia čiužinius savo namuose ir dėl to nukenti jų miego kokybė, sveikata, gali atsirasti tokių sveikatos problemų, kurias išspręs tik ortopedai. Bigbox siūlo įsigyti aukščiausios kokybės, pačių įvairiausių tipų ir matmenų čiužinių internetu. Susiaurinkite paieškas pagal savo kriterijus, palyginkite prekes tarpusavyje, sužinokite svarbiausią techninę informaciją ir įsigykite jums patogiu būdu – mokėdami iš karto arba pasinaudodami išskirtiniais SB Lizingo pasiūlymais perkantiems išsimokėtinai.

Kaip išsirinkti geriausią čiužinį? Visų pirma reikėtų pradėti nuo to ar jums reikalingas tik čiužinys ar ir pati lova? Bet kokiu atveju tinkamas čiužinio dydis priklauso nuo lovos matmenų, nebent nuspręsite čiužinį tiesti tiesiog ant grindų. Standartiniai čiužiniai būna: 80x190, 90x200, 160x200, 140x200, 180x200, 100x200, 160x80, 200x200, 140x70. Jeigu jūsų lova nebuvo gaminta pagal specialų, vienetinį užsakymą, labai tikėtina, kad jums tiks vieno iš šių matmenų čiužinys. Jeigu nežinote, kokio dydžio reikia, paprasčiausiai pasinaudokite rulete ir išsimatuokite čiužiniui skirtos angos matmenis. Dar paprasta čiužinius kategorizuoti pagal tai, kiek asmenų jie gali talpinti – pvz., viengulis arba dvigulis.

Antras pasirinkimo kriterijus yra čiužinio tipas. Spyruoklinis, lateksinis, viskoelastinis, pripildytas geliu ir daugybė kitų. Kai kurie žmonės yra alergiški lateksui, todėl šie čiužiniai tiks ne kiekvienam. Spyruokliniai čiužiniai yra bene geriausi žemos kainos rėžiuose, tačiau žmonėms, kuriems nepatinka kieti arba kietesni čiužiniai bei tiems, kuriems ortopedas rekomendavo kitokį variantą, spyruoklinis variantas netiks. Viskozės (viskoelastinis) čiužiniai būna ganėtinai minkšti. Daug kam labai patinka jausmas, kuomet į lovą atsigulama tarsi į debesų patalą, todėl minkštesni bei vidutinio kietumo viskozės čiužiniai lovai yra labai populiarūs visame pasaulyje.

Paspaudę ant čiužinio prekių kataloge, galėsite sužinoti svarbiausią informaciją, charakteristikas apie jį bei pamatyti detalias prekės nuotraukas. Prie aprašymo bei charakteristikos lentelių bus informacija apie tai ar čiužinys yra antialerginis, koks užpildo tipas, matmenys ir kita. Prekių asortimente randami ne tik kokybiški įprastų matmenų, bet ir nestandartiniai čiužiniai. Pasiūlysime įsigyti Vokietijos čiužinių gamintojo Fey&Co produkciją geromis kainomis. Renkantis čiužinį įtakos gali turėti ir papildomos detalės, tokios kaip pvz., ar čiužinys yra sulankstomas. Šios savybės prideda ganėtinai nemažai ergonomiškumo ir patogumo naudojant čiužinį ilguoju laikotarpiu.

Prie visų prekių matysite piktogramą, kurioje nurodytas numatomas pristatymo laikas. Dėl kai kurių čiužinių reikėtų teirautis individualiai, nes jie gali būti gaminami pagal užsakymą. Jeigu norite čiužinį iš Bigbox įsigyti pigiau nei įprastai, galite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Kodėl tai svarbu? Nes būtent prenumeratoriai yra pirmieji informuojami apie prekes, parduodamas su akcija bei išpardavimus, kuomet įprasta prekių kaina gerokai sumažinama. Net ir nedidelė procentinė nuolaida nuo bendros čiužinio sumos leis sutaupyti gana nemažą sumą.