Informacija
Prekių katalogas

Maršrutizatoriai

Kitos maršrutizatorių kategorijos: Maršrutizatoriai su SIM4G maršrutizatoriaiWiFi maršrutizatoriai

Maršrutizatoriai

Maršrutizatorius – tai specialus įrenginys, kuris sujungia du tinklus arba sub-tinklus. Trumpiau tariant, jis perduoda duomenis iš kažkurio tinklo į kitą arba dar paprasčiau – prijungia jus prie interneto. Klaidingai šį įrenginį daug kas vadina „Modemas“, bet tai, iš tiesų nėra tas pats įrenginys. Dauguma maršrutizatorių veikia LAN (Vietinio tinklo) ir WAN (Wide Area tinklo). Vienas didžiausių maršrutizatorių privalumų yra galimybė suteikti daugeliui įrenginių prieigą prie interneto vienu metu. Modernūs mašrutizatoriai jau turi ne tik laidinę jungtį bet ir WiFi, o vienu metu į tinklą per vieną maršrutizatorių gali jungtis keli ar net kelios dešimtys įrenginių.

Bigbox parduotuvėje internetu siūlome jums įsigyti pačių įvairiausių gamintojų kompiuterių priedų, tarp kurių yra ir Asus, D-Link, Linksys, Mercusys, MikroTik, Netgear, TP-Link, Xiaomi ir kitų gamintojų maršrutizatoriai. Nepriklausomai nuo to, koks jūsų bevielio ar šviesolaidinio interneto poreikis, tikrai rasite gerą variantą už patrauklią kainą.

Prekes Bigbox parduotuvėje patogu filtruoti naudojant intuityvius ir patogius filtrus bei rūšiavimo įrankį. Greitai susiaurinkite paiešką pagal: kainą, gamintoją, perkamumą, pavadinimą ar kategoriją. Vėliau, panašias prekes galite palyginti, kad matytumėte, kuris variantas bus geriausias.

Kaip išsirinkti maršrutizatorių? Šiuolaikiniuose namuose, didžioji dalis įrenginių jungiami bevieliu būdu, tad tikriausiai neapsimoka rinktis tokio maršrutizatoriaus, kuris net neturi WiFi jungties. Labai svarbi techninė jo įranga. Rekomenduojame rinktis įrenginius su kelių branduolių procesoriais ir bent 128MB RAM operatyviosios atminties. Tiek atminties reikia, kadangi šiuolaikinis maršrutizatorius turi apdoroti labai daug duomenų.

Vadinamasis modemas turėtų turėti ir USB (geriausia, 3.0 tipo) jungtį. Tai yra svarbi savybė daugumoje namų, kadangi gali prireikti prie maršrutizatoriaus jungti: spausdintuvą, išorinį HDD diską, kitus įrenginius. Labai patogu, jeigu jūsų maršrutizatoriaus modelis turi išmaniesiems įrenginiams paruoštą programėlę. Taip bus lengva atnaujinti programinę įrangą, valdyti ir stebėti savo maršrutizatoriaus veikimą.

Galbūt domina mobiliuoju ryšiu veikiantis maršrutizatorius? Šie įrenginiai nėra priklausomi nuo laidinio ryšio, o nuo mobiliojo ryšio, tad veikia su SIM kortele. Geriau šie įrenginiai žinomi kaip: 3G, 4G arba net 5G maršrutizatoriai. Kaip žinote, 4G šiuo metu yra standartinis ryšys, kurį po truputėlį išstumia vis spartėjantis ir besiplečiantis 5G interneto tinklas. Jeigu norite greičiausio mobilaus interneto visur, kur tik einate, rinkitės būtent 5G interneto maršrutizatorius.

Kompiuterinę įrangą geriausia kaina perka Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriai. Kadangi jie visuomet gauna pranešimus ir informaciją apie nuolaidas, išpardavimus ir prekes, kurioms taikoma akcija – prenumeratoriai dažnai perka pigiau nei įprastomis kainomis. Kartu su gausiu maršrutizatorių asortimentu, mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ir komutatorių, programinės įrangos ir visko, ko gali prireikti mėgėjiškam ir (arba) profesionaliam kompiuterio naudojimui namuose bei darbe.