Informacija
Prekių katalogas

Belaidės ausinės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Belaidės ausinės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų JBL, Anker, Beats, Bose, Jabra prekės. Belaidės ausinės kategorijoje kainos prasideda nuo 15,99 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 199. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Ausinės

Muzikos klausymui, žaidimams, sportui, pramogoms ar kitai veiklai labai pravers ausinės. Bigbox parduotuvėje rasite belaidžių, laidinių, su mikrofonu, garsiausių gamintojų, populiariausias ir naujausias ausines. Čia galite internetu Aftershokz, Apple, Asus, Audio Technica, Bang & Olufsen, Beats, Canyon, Corsair, Degauss Labs, Edifier, Energy Sistem, Gembird, Huawei, JBL, JVC, Kingston, KOSS, Logitech, Marshall, Panasonic, Razer, Samsung, Skullcandy ir dar dešimčių skirtingų gamintojų ausines telefonui, kompiuteriui, sportui ar muzikos klausymui laisvalaikiu.

Kaip išsirinkti geriausias ausines? Tai padaryti padės prekių filtrai mūsų puslapyje. Galite nusistatyti savo biudžetą (kaina), pasirinkti patikusių ausinių tipą, rinktis tik iš belaidžių ausinių, matyti tik tuos modelius, kurie slopina triukšmą ir/ar turi mikrofoną. Patogūs prekių filtrai ne tik greitai susiaurins paiešką, tačiau tuo pat metu leis ir geriau susipažinti su prekėmis, kurios labiausiai tinka jūsų lūkesčiams išpildyti.

Kokias ausines pirkti bus geriausia jums? Visų pirma – atsakykite į klausimą ar jų klausysitės tik namuose, ar ir lauke? Jeigu namuose, tuomet geriausią audio kokybę muzikai, žaidimams, filmams ar kitoms sritims suteiks ant ausų dedamos ausinės. Į ausis kišamas ausines vertėtų rinktis tuomet, kai planuojate su jomis bėgioti, vaikščioti lauke arba muzika mėgautis ne tik namuose.

Ant ausų dedamos ausinės gali būti atviro arba uždaro tipo. Atviro tipo ausinės suteikia patį raiškiausią ir kokybiškiausią bei erdviškai tiksliausią garsą. Tačiau pro jas prateka garsas, tad šalia jūsų esantys žmonės girdės tai, ką garsiau klausotės ir jūs galėsite truputėlį girdėti tam tikro dažnio garsus, sklindančius iš išorės. Atviro tipo ausinės geriau tinka klausymui namuose, kai esate vieni. Na, o uždaro tipo ausinės dažniausiai yra su triukšmo slopinimo sistema. Tai reiškia, kad to, ką klausotės, negirdės aplinkiniai žmonės, o jūs taip pat negirdėsite to, kas vyksta aplink jus. Belaidės ar net laidinės uždaro tipo ausinės yra geriausios naudojimui bendroje darbo vietoje, klausant lėktuve ar beveik bet kur kitur. Visgi savo skleidžiamo garso kokybe, labai mažai nusileidžia atviro tipo ausinėms, tačiau skirtumo nepajaus turbūt 95% naudotojų.

Belaidės arba bevielės Bluetooth ausinės kainuoja kiek brangiau už laidines. Jas taip pat reikia periodiškai įkrauti.

Sportui arba aktyviam laiko leidimui yra specialios, į ausis dedamos ausinės. Daug judant, nesinori, kad ausinės turėtų laidą, todėl bėgimui, sportavimui ar kitai fizinei veiklai perkamos Wireless – be laido.

Ar gaming tipo ausinės žaidimams yra vertos didelių investicijų? Iš esmės taip ,bet tik iki tam tikros ribos. Jos gali gana neblogai perteikti erdvinį garsą ir smulkius garso efektus. Tačiau nuo tam tikros kainų ribos jos jau nebepranoks to, ką siūlo įprastos muzikinės ausinės. Vaikams arba žaidėjams dažnai imponuoja ir tokių ausinių dizainas. Dėl to taip pat verta apsvarstyti gaming ausinių su USB jungtimi įsigijimą. Ne visos šios ausinės būna su mikrofonu. Jį gali reikėti pirkti atskirai.

Jeigu norite pirkti pigiau nei įprastai, prenumeruokite naujienlaiškį ir gausite išskirtinius pasiūlymus bei sužinosite, kam taikoma akcija ir nuolaidos. Prenumeratoriai geriausiomis sąlygomis įsigys telefono, muzikos ar žaidimų ausines.