Prekių katalogas

Alkotesteriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Alkotesteriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Alcodetector, BACscan, oromed, Alcovisor, TRACER. Alkotesteriai kainos prasideda nuo 0,60 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 24 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
0 325
Gamintojas
daugiau mažiau
Sensorius +
daugiau mažiau
Kalibravimo galimybė +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Alkotesteriai 

Alkotesteriai yra tokie įrenginiai, kurie leidžia greitai ir paprastai nustatyti alkoholio kiekį jūsų organizme – girtumą. Tokį įrenginį turėti yra svarbu, jeigu norite apsaugoti save ir kitus nuo neatsakingo elgesio. Po šventės norite vairuoti? Tuomet neprošal yra pasitikrinti girtumą, kad žinotumėte ar prie vairo sėsti galite. Būtent šiam tikslui dažniausiai ir yra naudojami alkotesteriai, kadangi toks įrenginys apsaugo nuo sau ir kitiems sukeliamo pavojaus bei teisinių nemalonumų.

Bigbox parduotuvėje internetu siūlome įsigyti Alcodetector, Alcoscan, Alcovisor, BACscan, Drager ir daugybės kitų gamintojų alkotesterius su elektrocheminiu jutikliu arba puslaidininkiu, skirtu matavimui. Pasinaudoję patogiais prekių filtrais, greitai galite sužinoti, kuris alkotesteris yra populiariausias, kurios prekės yra naujausios ir kurios atitinka jūsų keliamus kriterijus (kaina, sensoriaus tipas, kita).

Mūsų parduotuvėje yra ne tik pačių alkotesterių, bet ir priedų jiems (antgalių). Vienkartinis antgalis yra labai svarbi detalė. Jis turi būti higieniškas dėl jūsų pačių saugumo ir dėl tikslaus matavimo. Perkant antgalius svarbu atsižvelgti į tai, kad jie turėtų būti tinkami jūsų įrenginiui. Kai kurie antgaliai būna skirti būtent tam tikro gamintojo produkcijai, o kiti – universalūs.

Paspaudę ant bet kurio alkotesterio kataloge, būsite nukreipti į atskirą šios prekės puslapį. Jame rasite ne tik aukštos raiškos prekės nuotraukas, tačiau taip pat pamatysite ir svarbiausią techninę informaciją bei tai, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai būtent apie šį įrenginį. Labiausiai sudominusius alkotesterius galite pridėti į palyginimą, kad pamatytumėte, kuris modelis turi daugiausiai naudingų funkcijų arba siūlo didžiausią vertę už mokamą sumą. Kadangi įsigyjamas įrenginys perkamas ne tik dėl išvaizdos, tačiau dar labiau dėl savo techninių savybių ir tikslumo, tai labai svarbu priimti tinkamą sprendimą. Prekių palyginimo įrankis leis kiekvienam pirkėjui jaustis užtikrinčiau, perkant net tokią specifinę įrangą, kaip alkotesteriai. Na, o taip pat visuomet į klausimus gali atsakyti ir mūsų klientų aptarnavimo skyrius.

Nepamirškite, kad asmeninis alkotesteris yra naudinga investicija į saugumą. Kai kada yra ir įdomu sužinoti, kaip jūsų organizmas greitai pašalina alkoholį arba ar tiksliai pavyko nuspėti savo rodmenis. Būkite budrūs ir prisiminkite, kad policijos pareigūnų naudojami alkotesteriai dažnai yra kiek kitokie ir asmeninis alkotesteris bei jo rodmenys nėra naudojami ginčijant policijos turimos įrangos rodmenis.

Jeigu jus domina sveikatos priežiūros technika puikiomis kainomis ir ieškote didelės įvairovės perkant internetu, tuomet Bigbox tikrai turi ką jums pasiūlyti! Gausus įvairių prekių asortimentas, puikios nuolaidos, patogus pristatymas ir lanksčios pirkimo išsimokėtinai sąlygos. Taip pat aktualu žinoti, kad naujienlaiškio prenumeratoriai dažnai perka pigiau, nes jie pirmieji sužino, kada alkotesteriams arba kitoms prekėms taikoma akcija bei vyksta išpardavimas.