Informacija
Prekių katalogas

Išmanieji laikrodžiai, apyrankės ir priedai

Išmanieji laikrodžiai (angl. smart watches) ir išmaniosios apyrankės – tai daugiafunkciniai prietaisai, pritaikyti žmonėms, kurie mėgsta naujoves. Išmanūs laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės - tai ne tik šiuolaikiški, modernūs, technologiškai pažangūs įrenginiai aktyviam gyvenimo būdui bei skaitmeninei komunikacijai su išoriniu pasauliu, bet ir madingi aksesuarai. Išmanieji laikrodžiai ir apyrankės ne tik rodo tikslų laiką, bet ir siūlo daug daugiau galimybių. Šie išmanieji aksesuarai gali būti suderinami su išmaniaisiais telefonais - tuomet, galėsite patogiai atsiliepti į skambučius ar sekti asmeninius rezultatus. Išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės internetu gera kaina - elektroninėje parduotuvėje Bigbox.lt. Čia gausus šių išmaniųjų prietaisų įvairių modelių asortimentas.

Išmanieji laikrodžiai apyrankės ir priedai

Viena iš didžiausių naujovių, keičiančių daugelio žmonių kasdienybę yra išmanieji laikrodžiai beiišmaniosios apyrankės. Jie geriausiai tinka aktyvų, intensyvesnį ir/ar užimtesnį gyvenimo būdą turintiems žmonėms. Išmanusis laikrodis gali stebėti jūsų sportavimo ir aktyvaus laiko leidimo rezultatus (skaičiuoti žingsnius, matuoti pulsą ir t.t.), ne tik rodyti laiką. Be to, aukštesnės klasės išmanieji laikrodžiai, tokie kaip Samsung Galaxy Watch ar Apple Watch leidžia matyti pranešimus, kuriuos gaunate į telefoną, modeliai su SIM kortele - atsiliepti į skambučius, klausyti muzikos, net atlikti bekontakčius mokėjimus su Google arba Apple Pay integracija atitinkamai. Tai taip pat puiki dovana jūsų artimam žmogui, kolegai, atžalai ar draugui.

Išmanieji laikrodžiai – tai kažkas tarp įprasto laikrodžio ir mobilaus telefono. Toks laikrodis gali ne tik rodyti laiką, tačiau ir sekti lokaciją GPS, matuoti jūsų biometrinius duomenis, susisieti su telefonu bei rodyti svarbiausias naujienas, kurias gaunate. Dauguma modelių yra labai universalūs, tačiau keičiant dirželius ir kai kuriuos aksesuarus, laikrodžiai gali tapti labiau vyriški arba labiau tikti moterims, vaikams. Jeigu išmanusis laikrodis yra su SIM kortele, tuomet išėję bėgioti krosą arba nuėję į parduotuvę galite telefoną palikti namuose. Informaciją apie jūsų aktyvų laisvalaikį seks pats laikrodis su GPS, o parduotuvėje leis atlikti bekontakčius mokėjimus dar greičiau ir paprasčiau nei su telefonu.

Na, o išmaniosios apyrankės dažniau yra koncentruotos tik į aktyvų gyvenimo būdą propaguojančius žmones. Geriausi modeliai būna su kraujo spaudimo matuokliu, pulsometru, gali perduoti biometrinius duomenis į telefoną, registruoti treniruočių duomenis ir kita. Sportiniai laikrodžiai geriau tinka sportui, tačiau lyginant su apyrankėmis, jie gali pasiūlyti daugiau funkcijų. Kuo jie skiriasi nuo įprasto išmanaus laikrodžio? Visų pirma – funkcionalumas daugiau orientuotas į aktyvų gyvenimo būdą, kol paprastų išmaniųjų laikrodžių – subalansuotas požiūris į darbą bei aktyvų laisvalaikį. Sportinis laikrodis turės kiek patvaresnę konstrukciją, drėgmei atsparesnę konstrukciją ir dirželius, kurie mažiau jautrūs trinčiai ir lėčiau dėvisi.

Rinktis sportinį laikrodį ar išmanųjį? Viskas priklauso nuo to, kam jį naudosite. Jeigu darbe arba kasdienybėje per daug nenaudojate išmanių bekontakčių mokėjimų sistemos, nereikia atsiliepti į skambučius kuo skubiau, tuomet rinkitės sportinį laikrodį. Patys pažangiausi modeliai pateiks rekomendacijas, kaip sportuoti, nustatys aukštį virš jūros lygio, kūno masės indeksą ir kitaip pagerins jūsų aktyvų gyvenimo būdą. Įprasti, ne sportiniai išmanieji laikrodžiai yra geriausi tada, kai darbo dieną jus užklumpa daug reikalų ir norite patogesnio būdo viską stebėti ir organizuoti.

Pradėti visgi galima nuo išmaniosios apyrankės, kuri pasiūlys bazinį funkcionalumą bei gražiai atrodys ant rankos. Pasinaudoję Bigbox prekių palyginimo įrankiu galėsite pamatyti ne tik, kurios prekės atsiliepimai pozityvesni, tačiau ir kokie vieno modelio privalumai prieš kitą. Domina geresnė kaina? Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie akcijas, išpardavimus bei specialias nuolaidas pirmieji.