Informacija
Prekių katalogas

Siuvimo mašinos, overlokai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Siuvimo mašinos, overlokai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Singer, Janome, Brother, Łucznik, Schmetz prekės. Siuvimo mašinos, overlokai kategorijoje kainos prasideda nuo 4,14 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 230. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Siuvimo mašinos overlokai 

Siuvimo mašina overlokas nėra tik įprasta siuvimo mašinos. Overlokas yra ypatinga funkcija, kuri leidžia atkirpti nereikalingą medžiagą ir sujungti dvi detales, tuo pačiu apmėtant audinio kraštą. Taigi, siuvimo mašinos su overloko funkcija gali ne tik siūti, bet ir apgaubti medžiagą, o taip pat ir padaro apmetimo darbą. Rimtose siuvimo užduotyse nebus galima išsiversti tik su overloku, kadangi šis įrenginys labiau veikia, kaip siuvimo mašinos papildymas arba priedas, bet ne kaip lygiavertė atsvara. Overlokas sutvarkys plokščiasiūles, padės atlikti dekoratyvinius arba mini dygsnius ir atliks kitas užduotis, su kuriomis nesusitvarkytų įprasta siuvimo mašina.

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti Singer, Rubina, Jaguar, Fellowes ir daugybės kitų gamintojų overlokus savo namų buitinėms arba profesionalioms reikmėms. Nesunkiai rasite ir kompiuterizuotą, elektromechaninę ar kito tipo siuvimo mašiną, ne tik overlokus. Išsirinkti geriausią prekę nesunku, kuomet naudojatės prekių palyginimu. Šalia mygtuko, kuris leidžia prekes dėti į krepšelį, rasite ir mygtuką, su kuriuo galima overlokus pridėti palyginimui. Į palyginimo meniu pridėti galima kone neribotą skaičių siuvimo mašinų, todėl bus patogu viską matyti vienoje vietoje. Palyginimo meniu bus surašyta svarbiausia informacija, techninės specifikacijos ypatumai bei kiti niuansai. Turėdami šią informaciją vienoje vietoje, greičiausiai rasite atsakymą į klausimą, kuris įrenginys yra geriausias ir tiksliau žinosite, kaip pasirinkti.

Dėl kai kurių siuvimo mašinų pristatymo laiko reikia teirautis individualiai. Jums prekes užsakius, pasirūpinsime kuo skubesniu jų pristatymu į prekių atsiėmimo punktą arba iki jūsų durų. Prie kitų prekių, apvalioje piktogramoje matysite numatomą pristatymo laiką, tad bus patogu planuoti drabužių priežiūros technikos pirkimą. Individualiame prekių puslapyje matysite ne tik nuotraukas, bet ir svarbiausią techninę informaciją, o taip pat – kokie kitų pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį ir kaip jį vertina jie.

Jeigu kažkuri elektrinė, o gal kitokio tiposiuvimo mašina sudomino, tačiau norėsite prie jos sugrįžti vėliau – susikurkite paskyrą ir pridėkite ją į savo norų sąrašą. Taip prekės niekuomet nedings, o įsigyti galėsite tuomet, kai pasitaikys tinkamesnė proga. Brangesnei įrangai beveik visada pasiūlysime ir finansavimo galimybes – pirkimą lizingu. Mūsų partneriai SB Lizingas ir jų siūloma akcija – lizingas be pabrangimo leidžia norimus arba reikalingus pirkinius įsigyti daug paprasčiau nei įprastai. Na, o norintys sutaupyti klientai gali užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Savo prenumeratorius pirmuosius informuojame apie sumažintas kainas, nuolaidas bei išpardavimus. Dėl to jie neretai perka pigiau ir gali įsigyti net ir aukščiausios kokybės siuvimo mašinas overlokus ar beveik bet kurią kitą įrangą pigiau nei įprastai.