Prekių katalogas

Siurbliai robotai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Siurbliai robotai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Cecotec, Xiaomi, Ecovacs, iRobot, Mamibot. Siurbliai robotai kainos prasideda nuo 10,76 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 139 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
10 1846
Gamintojas
daugiau mažiau
Dulkių siurblio tipas
daugiau mažiau
Variklio filtras +
daugiau mažiau
Funkcionalumas
daugiau mažiau
Dulkių talpos surinkimo tipas
daugiau mažiau
Kietų grindų valymo klasė
daugiau mažiau
Kilimo valymo klasė
daugiau mažiau
Wi-Fi ryšys
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Siurbliai robotai

Kam eikvoti brangų laiką nuobodiems ir varginantiems namų ruošos darbams, kai juos, už jus, patogiausiu laiku ir be jokio papildomo vargo gali atlikti išmani technika? Dulkių siurblys robotas yra puiki investicija bet kuriam namų ūkiui. Jis ne tik padės palaikyti gerą tvarką ir švarą ant grindų, tačiau taip pat ir sumažins laiko sąnaudas, kurių reikia namų švaros priežiūrai.

Internetu iš Bigbox galite įsigyti: Bosch, iLife, iRobot, Ecovacs, Xiaomi, Samsung, Miele, Philips, Liectroux, Cecotec ir daugybės kitų, pasaulyje populiarių ir gerai žinomų prekės ženklų robotų siurblių. Įrenginius prekių kataloge galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, gamintojas, siurblio tipas, filtro tipas, funkcionalumas, talpos surinkimo tipas, valymo klasė kietoms grindims bei kilimui, Wi-Fi jungtis. Su filtrų, prekių rūšiavimo bei prekių palyginimo įrankių pagalba, rasti, kurie siurbliai robotai yra geriausi – nesunku.

Daugiausiai dėmesį kreipti rekomenduojame į šiuos faktorius:

  • Kaina – be abejonės, tam tikri biudžeto apribojimai, ko gero yra. Nors neretai siurbliai parduodami ir su akcija (o dažnai siūloma ir SB Lizingas akcija – lizingas be pabrangimo), tačiau yra daugybės skirtingų kategorijų ir kainų grupių atstovai. Jums reikėtų nusistatyti apytikslį biudžetą ir ieškoti, kuris siurblys šioje kategorijoje yra geriausias.
  • Plovimas – siurbliai su plovimo funkcija visuomet yra pranašesni už modelius, kurie jos neturi. Jeigu robotas yra plaunantis, tuomet jį galima naudoti ir parketo ar kitos grindų dangos drėgnam valymui.
  • Valdymas – išmanumas, vis dar laikomas privalumu, tačiau tai yra kone būtina funkcija. Vienintelė alternatyva – labai patogus valdymas pulteliu.
  • Siurbimo jėga – kuo ji didesnė, tuo geriau. Stipriau siurbiantis siurblys lengvai susidoros su dulkėmis ir nešvarumais. Tačiau, turėkite omenyje, kad galingas siurbimas kels daugiau triukšmo ir greičiau iškraus bateriją.
  • Dulkių ir nešvarumų talpa – kuo ji didesnė, tuo daugiau vietos yra gyvūnų plaukams ar kitiems namų nešvarumams. Tačiau reikia paminėti, kad augant surinktuvo talpai, paprastai didėja ir pats įrenginys, o tai mažina ergonomiškumą.

Taip pat verta atsižvelgti ir į pačio išmanaus valdymo arba siurblio judėjimo reguliavimo patogumą ir/ar praktiškumą. Pasidomėkite ar galėsite siurblį valdyti rankiniu būdu, ar jis pats įsidėmės jūsų patalpos žemėlapį, į kokią aukščiausią kliūtį jis gali įkopti (dėl kilimų ar pakylėlių), ar galima per programėlę ar naudojant virtualias sieneles atriboti jį nuo važiavimo į tam tikras zonas.

Paspaudę ant siurblio roboto nuotraukos prekių kataloge, būsite nukreipti į individualų prekės puslapį, kur pamatysite ne tik svarbiausią techninę informaciją, bet ir sužinosite, kokie yra kitų Bigbox pirkėjų atsiliepimai apie šį modelį. Pradėkite vertinti savo laiką ir namus prižiūrėkite patogiau, išmaniau ir paprasčiau – jums į pagalbą skuba automatinis siurblys robotas!