Informacija
Prekių katalogas

Vonios baldai

Vonios baldai

Vonios kambarys – vieta, kur norisi tik komforto, galimybės atsipalaiduoti ir estetinės darnos. Kaip patogu, kad visa tai galite pasiekti pasirinkę vonios baldus iš Bigbox elektroninės parduotuvės. Mūsų asortimente yra daugybė skirtingų baldų vonios kambariui iš visų mėgstamų gamintojų. 

Naujai projektuojamai ar renovuojamai voniai ne tik rasite modernius ir šiuolaikiškus, tačiau ir retro stiliaus baldus. Senus baldus lengvai pakeiskite naujais ir padidinkite savo bei kitų namų gyventojų komfortą. Internetu pirkti vonios kambario baldus labai apsimoka. Visų pirma – nereikia laukti eilėse. Sau patogiu metu užsisakykite sau patikusius baldus. Bigbox priima daugybę skirtingų atsiskaitymo būdų, tad už baldus saugiai galėsite atsiskaityti kortele, per e-bankinkystę arba net rinktis pirkti išsimokėtinai, labai lanksčiomis sąlygomis.

Galiausiai, pirkti internetu verta ir dėl ypatingų pasiūlymų. Bigbox elektroninėje parduotuvėje žemesnė kaina gali būti taikoma atrinktoms prekėms. Jeigu jus domina galimybė vonios baldus pirkti pigiau, tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais ir būsite pirmieji, kurie sužino apie tai, kada prekėms iš šios kategorijos bus taikoma akcija!

Kokius vonios baldus galite įsigyti Bigbox?

Prekių kategorijoje „Vonios baldai“ jūs galite rasti daug skirtingų pasirinkimų.

·       Vonios komplektai – tai yra iš kelių baldų (dalių) sudaryti komplektai, kurie yra iš tos pačios serijos, linijos ar gamos, todėl dera tarpusavyje estetiškai ir praktiškai. Jeigu norite būti tikri, kad visi baldai vonioje yra kokybiški ir dera, rinkitės būtent komplektą. Nereikės visko pirkti atskirai. Be to, jūs galite rinktis ir individualizuotos sudėties komplektus, kad užpildytumėte savo vonią taip, kaip norite,

·       Vonios spintelės – vienas iš svarbiausių baldų vonios kambario interjere. Pakabinamos arba pastatomos spintelės dažniausiai būna tas baldas, ant kurio dedama kriauklė, virš kurios atsiranda veidrodis ir ar kita spintelė. Norint susidėti daiktus ir turėti komfortą vonios kambaryje, reikalinga spintelė.

·       Vonios veidrodžiai – stilingi, modernūs, nestandartiniai, klasikiniai ir ne tik. Vonioje norisi turėti galimybę pasirūpinti higiena ir savo kūno priežiūra, todėl veidrodis yra labai svarbus. Asortimente yra ir pakabinami, ir pastatomi veidrodžiai, o kai kada patogiausia rinktis pakabinamą spintelę su įmontuotu veidrodžiu.

·       Aksesuarai – šioje kategorijoje jūs galite rasti kilimėlius voniai, dušo užuolaidas ir/ar rankšluosčių laikiklius. Trumpiau tariant čia yra viskas, ko gali reikėti komfortiškam buvimui vonios kambaryje.

·       Skalbinių krepšiai – ypač, jeigu jūsų skalbimo mašina ir/ar džiovyklė yra vonios kambaryje, gali būti itin patogu turėti skalbinių krepšį visai šalia. Mediniai, medžiaginiai ar iš kitko pagaminti krepšiai gali būti puikus pasirinkimas.

·       Kiti vonios baldai – visi produktai, kurie nepatenka į kitas kategorijas, tačiau gali būti reikalingi vonios kambaryje.

Be to, atkreipkite dėmesį ar netaikomos nuolaidos bei, ar nevyksta išpardavimas jūsų pasirinktoms prekėms. Jų metu gali pavykti nemažai sutaupyti!