Informacija
Prekių katalogas

Lauko baldai

Geriausi pasiūlymai Jums

Lauko baldai

Norint, kad šalia namo ar sodybos būtų jauku, gera ir patogu būti bei pailsėti ar kažką veikti, tikrai reikalingi lauko baldai. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome jums įsigyti pačių įvairiausių lauko baldų geromis kainomis. Čia rasite kėdes, hamakus, krėslus, pavėsines, aksesuarus ir priežiūros priemones bei daugybę kitų, įvairių prekių.

Kodėl reikalingi lauko baldai? Visų pirma, dėl funkcijos. Iš lauko erdvės yra mažai naudos, jeigu joje nėra vietos, kur atsisėsti, pailsėti ar pabūti. Tad kiekvienai terasai ar verandai pravers kokybiški sulankstomi ir/ar minkšti bei modernūs lauko baldai. Visų antra – estetika. Žvelgiant iš vizualinės pusės, lauko erdvė atrodo itin tuščia ir nyki, jeigu joje nėra nieko. Baldai ne tik suteikia jai patogumo, tačiau prideda ir grožio.

Kokius baldus laukui reikėtų įsigyti? Visų pirma, galite pradėti nuo kelių svarbiausių elementų. Bigbox parduotuvėje yra ir lauko baldų komplektai, todėl tikrai nesunkiai įsigysite viską vienu ypu ir nereikės visko rinktis po vieną. Jeigu, visgi, norite susikomplektuoti idealų baldų laukui derinį, tuomet reikėtų nuspręsti dėl temos. Vienose vietose daug geriau atrodys modernesni metaliniai lauko baldai, o kitur žymiai geriau atrodo pinti arba mediniai, daugiau gamtinį ir natūralesnį įvaizdį turintys baldai. Svarbiausi pirkiniai dažniausiai būna: stalas ir/ar kėdės. Jeigu kieme turite baseiną, tikrai pravers ir gultai, kurie leis maksimaliai išnaudoti tokį komfortą prie pat namų.

Hamakas tai puiki investicija į komfortą. Jeigu prie namo ar sodybos yra erdvė, kur galite pakabinti hamaką pavėsyje, nedvejokite taip ir padaryti. Vaikams, o taip pat ir suaugusiems bus labai smagu prigulti, pailsėti arba atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių. Nors sūpynės retai priskiriamos prie baldų, tačiau šioje kategorijoje yra ir jos. Sūpynės yra aktualiausios vaikams bei paaugliams, todėl, jeigu jų yra namuose, verta investuoti ir į tokį sprendimą.

Dauguma baldų laukui gaminami pagal užsakymą arba atvežami iš mūsų arba mūsų partnerių sandėlių. Prie kiekvieno baldo ar jų komplekto nurodytas ir numatomas pristatymo laikas. Jeigu domina keli skirtingi arba panašūs baldai, galite pridėti juos į palyginimą ir pamatyti esminius skirtumus iš techninės pusės. Kiekviena prekė turi detalų savo aprašymą bei ne vieną aukštos raiškos nuotraukų, kurios padės išsirinkti. Informaciją apie apmokėjimą ir pristatymą rasite skiltyje „Informacija“ arba galite to tiesiogiai klausti mūsų klientų aptarnavimo skyriaus telefonu arba elektroniniu paštu. Daugumai prekių mūsų partneriai SB Lizingas siūlo išskirtinai geras sąlygas įsigyti išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo. Jeigu norite kuo pigiau įsigyti lauko baldų iš Bigbox, prenumeruokite naujienlaiškį bei sekite mus socialiniuose tinkluose, kad pirmieji sužinotumėte, kada jiems taikomos nuolaidos bei akcija.