Informacija
Prekių katalogas

Kaip išsirinkti įmontuojamą buitinę techniką


Nusprendėte atsinaujinti virtuvę? Nuo ko pradėti?

Verta atkreipti dėmesį į vyraujančias tendencijas. Visų pirma – spalvas. Mėgstantiems gaivias spalvas interjere šį sezoną siūlomos gelsvai rudos, gelsvos ir pilkšvai melsvos spalvos spintelės, kurias rekomenduojama derinti prie vienspalvio neutralesnių spalvų interjero, pradedant nuo baltos, pereinant prie pilko spektro ir baigiant tamsaus grafito arba juoda. Visiška juoda virtuvė su kitų spalvų akcentais gali būti tikras nuotykis, kurio rezultatu neabejotinai džiaugsitės.

Nemažiau svarbu išsirinkti ir virtuvės komplektą. Dominuojantys virtuvės komplektai vis dar išlieka mediniai. Jie ne tik stilingi bet ir funkcionalūs. Beje, jeigu norite ryškių baldų – rekomenduojame vis vien pirkti medinius, tačiau jie turi būti dažyti.

Prieš įrengiant virtuvę reikia apgalvoti ir kaip efektyviausiai išnaudoti plotą. Tam puikiai tinka populiarumo viršuje vis dar išliekanti įmontuojama buitinė technika. Iš ko rinktis? Šiuo metu populiariausi įmontuojamos buitinės technikos gamintojai yra šie: 

  • SIEMENS
  • WHIRLPOOL
  • ELECTROLUX
  • BOSCH

Rinktis vieno gamintojo produkciją ar kelių? Visada reikia žiūrėti ko ieškote bei kaip įranga bus įmontuojama. Mūsų ekspertai rekomenduoja rinktis vieno gamintojo kaitlentę bei orkaitę norint, kad dizainas derėtų. Tačiau, jei tokie produktai kaip indaplovė ar šaldytuvas yra pilnai įmontuojami ir paslepiami, tuomet neverta sukti galvos dėl skirtingo dizaino.

Nuo ko pradėti renkantis virtuvės įrangą?

Visa įmontuojama buitinė technika, nepriklausomai nuo gamintojo, turi vienodus standartinius matmenis. Pradėkime nuo stalviršio. Europoje jis paprastai būna 60–80 cm gylio, o storis svyruoja nuo 4 iki 6 cm. Tai svarbu montuojant kaitlentes, nes jos visada montuojamos į stalviršį.

Geometriniai įmontuojamų orkaičių, elektrinių ir dujinių kaitlenčių matmenys parinkti tokie, kad jas būtų galima nesunkiai sumontuoti standartinėje virtuvės spintoje. Pastatomos virtuvės spintelės būna 60 cm gylio ir 82–87 cm aukščio. Spintų plotis skirtingas, bet dažniausiai varijuoja nuo 15 iki 90 cm, didėja po 15 cm. Pakabinamos spintelės gali skirtis aukščiu, bet dažniausiai gaminamos 70–100 cm aukščio ir 30–35 cm gylio.

Kaitlentės ir orkaitės

Įprastai visi gamintojai siūlo įmontuojamos buitinės technikos komplektą – kaitlentę ir orkaitę. Tačiau šias prekes galima įsigyti ir atskirai.

Matmenys. Standartinės kaitlentės yra 60, 70 ir 80 cm  pločio. Įmontuojamos kaitlentės aukštis svyruoja nuo 38 iki 52 mm. Šiuo metu parduotuvėse yra parduodamos tokių rūšių į baldus integruojamos kaitlentės: elektrinės stiklokeraminės kaitlentės, indukcinės kaitlentės, dujinės kaitlentės (jos gali būti stiklo keramikos, grūdinto stiklo arba su nerūdijančio plieno paviršiumi).  

BIGBOX.LT ekspertai pataria atkreipti dėmesį į pirkėjų jau pamėgtus modelius: AKT 6465 WH, PKF675F17E, PUE611BB2E, PPP616B21E, EHH6240ISK, HKL65310FB 

      

 

      

Orkaitės pasirinkimas

Įmontuojamų orkaičių matmenys gana panašūs. Standartinis aukštis ir plotis – 60 cm, o gylis – 54 cm. Rekomenduojama orkaitę montuoti tokiame aukštyje, kad ja naudojantis nereikėtų lankstytis, būtu patogu išimti maistą. Maisto išėmimą dar palengvins teleskopiniai bėgeliai, kurie neleis skardai nukristi net pilnai ją ištraukus iš orkaitės. Tai patogu, norint glazūruoti ar apversti kepinius.

Renkantis orkaitę nereikia pamiršti ir apie jos priežiūrą, t.y. valymą. Paprastesnis išvalymas bus pasirinkus orkaitę su pirolizės funkcija, kai nešvarumai yra tiesiog išdeginami didelėje temperatūroje.

Mes rekomenduojame šiuos modelius: AKZM 8480 NB, HBG672BB1S, EOC5751FOV

      

 

       

Indaplovės

Standartiniai indaplovių pločiai būna 60 cm arba 45 cm, aukštis, priklausomai nuo tipo, – 82–85 cm. Kai kurie įmontuojamų indaplovių modeliai turi kojeles, kuriomis aukštį galima reguliuoti 82–86 cm ribose. Siekiantiems geriausių džiovinimo rezultatų rekomenduojame rinktis indaplovę su „Zeolith” arba „PowerDry” technologijomis. Naujos 3D oro srauto sistemos dėka „PowerDry” sistema padeda pasiekti aukščiausių džiovinimo rezultatų. Tai yra visiškai uždara džiovinimo grandinė, kuri ištraukia ir pašalina garus iš indaplovės, pūsdama į ją vėsų orą. Taigi, atidarius dureles, indai bus sausi, o indaplovės viduje nebus garų.

BIGBOX populiariausios: SMV53L50EU, WIO 3O33 DEL, SMV87TX02E

         

         

Šaldytuvai

Aukštis. Yra maždaug 8 standartiniai šaldytuvų dydžiai nuo 88 iki 197,4 cm, nesvarbu, kokio aukščio šaldytuvą pasirinkote. Svarbiausia, kad jame būtų įrengti šilto oro išėjimo ir šalto oro atėjimo kanalai apatinėje ir galinėje spintelės dalyje. Jei jums reikia didesnės talpos, tačiau prietaisą norite įmontuoti, rekomenduojame pasvarstyti apie du atskirus įmontuojamus prietaisus: šaldytuvą ir šaldiklį.

Šiuo metu rinkos lyderiai: KIN86VS30,  ART 9811/A++SF, ART 6612/A++.

         

 

   

Gartraukio pasirinkimas

Gartraukiai gali būti kelių rūšių: pilnai įmontuojami, įmontuojami ištraukiami, montuojami į spintelę, montuojami po spintele, montuojami prie lubų arba sienos. Nuo pasirinkto įmontavimo tipo priklauso ir gartraukio plotis, kuris svyruoja nuo 49 iki 120 cm. Šiuo metu rinkos lyderis – italų gamintojas Elica, jų produkciją savo kokybe, dizainu ir funkcionalumu pavergė didžiąją dalį naujakurių. Jei siekiate išlaikyti vienodą stiliaus konceptą, rekomenduojame derinti orkaitės, kaitlentės ir gartraukio gamintoją. 

BIGBOX.LT siūlo atkreipti dėmesį į kelis populiariausius prekinius ženklus: ELICA, BOSCH, CATA.

         

 

Renkantis įmontuojamą techniką Jums gali padėti mūsų profesionalus konsultantas. Kreipkitės numeriu +370 700 33322 

 


Sekite BIGBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: BigboxBigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |