Informacija
Prekių katalogas

Elektriniai motoroleriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Elektriniai motoroleriai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Kiti prekės. Elektriniai motoroleriai kategorijoje kainos prasideda nuo 609,84 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 97. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 97 prekių, o jų kainos prasideda nuo 609.84 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Elektrinis motoroleris

Ieškote netaršios, patogios ir ganėtinai dinamiškos transporto priemonės, jus galėtų sudominti elektrinis motoroleris iš Bigbox. Kas yra elektrinis motoroleris? Kaip ir sako pats pavadinimas, tai dviratė transporto priemonė, kuri atrodo it įprastas motoroleris, tačiau neturi įprasto vidaus degimo variklio, o vietoje jo turi elektrinį motorą. Važiuojant mieste tai yra didelis pranašumas, nes galite judėti netaršiai, nereikia stoti pilti kuro, galite mėgautis pačia geriausia važiavimo dinamika.

Yadea – didžiausias pasaulyje dviračių elektrinių transporto priemonių gamintojas, kurio e-Scooter ir E-BIKE elektriniai motoroleriai bei dviračiai atitinkamai parduodami net beveik 80-yje skirtingų valstybių. Kadangi tai yra didelis gamintojas, tikrai nenuostabu, kad jo gaminiuose montuojamos bene pažangiausios technologijos, leidžiančios motoroleriams vienu įkrovimu nuvažiuoti toliau, būti manevringesniems bei išvystyti didesnį maksimalų greitį.

Būtent pagal pastaruosius kriterijus dažniausiai ir pasirenkamas elektrinis motoroleris. Perkant internetu svarbiausia pasirinkti tokį variantą, kuris labiausiai atitinka lūkesčius. Laimei, Bigbox internetinėje parduotuvėje, prie kiekvieno motorolerio prekės aprašymo paminimos ne tik unikalios technologijos, kurias motoroleris Yadea turi, tačiau ir maksimalus greitis bei nuvažiuojamas atstumas vienu pakrovimu. Jeigu svarstote tarp kelių modelių, galite prekes greitai palyginti ir matyti sutrumpintą informaciją apie jus dominančius motorolerius bei greičiau priimti geriausią sprendimą. Kiekvienos prekės puslapyje taip pat yra ir aukštos raiškos nuotraukos bei informacija apie pristatymo terminus.

Kaip išsirinkti jums tinkamiausią elektrinį motorolerį? Visų pirma, nuspręskite, kokį atstumą jums reikėtų įveikti. Dauguma Yadea elektrinių motorolerių tinka ne itin ilgiems maršrutams – nuo ~50 iki 65km vienu įkrovimu. Dėl to paskaičiuokite atstumą iki savo darbo ir atgal, įvertinkite pakilimus ir nusileidimus, jeigu važiuojate į įkalnes arba nuokalnes bei pagal tai pasirinkite atstumą. Atminkite, kad kuo didesnė baterija ir kuo didesnis įveikiamas atstumas, tuo labiau turėtų išaugti motorolerio kaina. Elektriniai motoroleriai idealiai tinka kurorte, tačiau į užmiestį su jais važiuoti nėra taip patogu, kadangi jų maksimalus greitis tėra 40-50 km/h. Jeigu ieškote pigesnės alternatyvos netaršiam judėjimui mieste ar urbanizuotose vietovėse, nepamirškite apsvarstyti elektrinių paspirtukų, riedžių bei elektrinių dviračių. Kaip pigesnė alternatyva, jie dažnai leidžia nuvažiuoti panašų ar net identišką atstumą, tačiau kainuoja mažiau. Bet, jeigu mėgstate didesnį komfortą ir norite keliauti patogiau, tuomet drąsiai rinkitės elektrinį motorolerį.

Mūsų partneriai SB Lizingas siūlo lanksčias sąlygas įsigyti elektrinius motorolerius išsimokėtinai, lizingu be pabrangimo. Na, o užsiprenumeravę naujienlaiškį gausite informaciją apie išskirtinius pasiūlymus bei visuomet būsite pirmieji, kurie gauna naujienas apie prekes su akcija bei galėsite pigiau įsigyti Yadea elektrinius motorolerius ar kitas transporto priemones.