Informacija
Prekių katalogas

Nešiojami kompiuteriai

Ieškote nešiojamojo kompiuterio (laptopo), kuris pateisintų jūsų lūkesčius? Bigbox.lt elektroninėje parduotuvėje rasite pigių nešiojamųjų kompiuterių asmeninėms reikmėms ir modelių, idealiai tinkančių darbui, mokslams, žaidimams, vaizdo ir garso apdorojimui bei verslo poreikiams. Peržiūrėkite mūsų naujausius pasiūlymus ir išsirinkite jums tinkamą „kompą“! Bigbox.lt – tai geriausi nešiojamų kompiuterių (laptopų) pasiūlymai, akcijos ir dažnai taikomos nuolaidos – pasinaudokite galimybe įsigyti nešiojamąjį kompiuterį internetu pigiau. Bigbox.lt siūlo Acer, Asus, Apple, Dell, GigabyteHPLenovo, LG, MicrosoftMSIRazer, Samsung ir kitų populiariausių kompiuterinės technikos gamintojų nešiojamuosius kompiuterius. Ko turėtumėte nepamiršti naršydami mūsų parduotuvėje? Nešiojamojo kompiuterio galimybes lemia jo našumą atspindintys parametrai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite dešimtis skirtingų nešiojamųjų kompiuterių modelių, kurie atitinka jūsų poreikius. Kad paieška būtų lengvesnė, naudokite filtrus, kurie leidžia pasirinkti procesorių, vaizdo plokštę, operatyviosios atminties kiekį, duomenų kaupiklio talpą, ekrano įstrižainę ir raišką, operacinę sistemą ir kitus parametrus. Užsukite į mūsų paruoštą nešiojamųjų kompiuterių gidą ir išsiaiškinkite viską, ką reikia žinoti perkant naują laptopą!

Kiti parduotuvės lankytojai taip pat domėjosi šiomis nešiojamųjų kompiuterių kategorijomis: Žaidimų kompiuteriai • Nešiojamieji kompiuteriai mokslui ir darbui • Nešiojami kompiuteriai mokslams • Nešiojami kompiuteriai darbui • Mini/maži nešiojami kompiuteriai • Nešiojami kompiuteriai su liečiamu ekranu • Lengvi nešiojami kompiuteriai • Apple nešiojamieji kompiuteriai • Asus nešiojamieji kompiuteriai • Dell nešiojamieji kompiuteriai • MSI nešiojamieji kompiuteriai • Lenovo nešiojamieji kompiuteriai • Atnaujinti nešiojamieji kompiuteriai.

Geriausi pasiūlymai Jums

Nešiojami kompiuteriai

Daugumai žmonių darbui, mokslui ar žaidimams reikalingi nešiojami kompiuteriai. Didžioji dalis jų turi didelį pranašumą prieš stacionarius įrenginius, kadangi galima juos neštis į darbą, vežtis į kelionę ir taip neapriboti savo galimybių. Jeigu ir jus domina geriausi Lenovo, Apple, Asus, Dell, MSI, Acer, Huawei, HP ir kitų gamintojų kompiuteriai – drąsiai pirkite iš Bigbox internetu!

Mūsų prekių kataloge yra labai daug, įvairaus dydžio, tipo ir galingumo nešiojamų kompiuterių mokslams, darbui, žaidimams ar universaliems poreikiams. Kaip išsirinkti geriausią nešiojamą kompiuterį?

Visų pirma, tikrai žinokite, jog jums labiausiai tinka nešiojamas, o ne stacionarus kompiuteris. Jeigu gyvenate laikinoje vietoje (pvz., nuomojamas butas, bendrabutis), dirbate nuotoliniu būdu arba laisvai samdomą darbą, daug keliaujate pas klientus bei keliaujate apskritai – verta rinktis nešiojamą kompiuterį. Tačiau, jeigu norite žaisti žaidimus ir/ar ieškote galingiausios technikos už geriausią kainą, vertėtų pasvarstyti ir apie stacionarią alternatyvą. Žaidimams skirti nešiojami kompiuteriai yra labai galingi, tačiau pasižymi dideliu svoriu ir dideliu energijos suvartojimu. Dėl to, galingiausi ir geriausi galingi laptopai yra ne itin praktiški, nes sverdami 2–4 kg ir turėdami ~16–17 colių ekraną jie nėra tokie nešiojami, kaip, galbūt norėtųsi.

Paiešką nešiojamam kompiuteriui padės organizuoti patogūs Bigbox internetinės parduotuvės prekių filtrai. Didžioji jų dalis gerokai susiaurins rodomų prekių sąrašą ir jūs iš karto matysite, kuris 17 colių žaidimams skirtas, ar 13,3 colio plonas nešiojamas kompiuteris darbui tinka geriausiai.

Štai kriterijai, kurie svarbiausi renkantis:

  •          Ekrano įstrižainė – kuo ji didesnė, tuo maloniau žiūrėti į vaizdą. Tačiau, 13 colių monitoriaus kompiuteris daug mobilesnis už pvz., 14 colių ar 15,6 colio monitorių. Susidėliokite prioritetus.
  •          Kietasis diskas – nešiojamam kompiuteriui visuomet geriau rinktis talpesnį SSD kietąjį diską. Nors be SSD įrenginiai kainuoja pigiau, tačiau laptopas su SSD disku greičiau užkraus programas, žaidimus, o papildomą vietą galite pigiai prenumeruoti iš debesijos saugyklų. Didesnis HDD reikalauja mechaninės vietos kompiuterio viduje ir labai padidina jo svorį.
  •          Operatyvioji, RAM atmintis – rekomenduojame rinktis bent 8GB RAM. Tiek minimaliai reikia sklandžiam naujausių Windows 11 veikimui. Žaidimams rekomenduojame bent 16GB arba daugiau RAM atminties.
  •          Procesoriaus tipas – Intel i5 užtikrins sklandų darbą ir vidutinį sklandumą žaidžiant. Na, o Intel i7 ar net i9 procesoriai bus geriausi žaidimams ar grafiniam darbui.
  •          Ekrano raiška – kuo ji didesnė, tuo geriau žiūrėti filmus, žaisti žaidimus. Tačiau tai taip pat tolygiai augina kompiuterio kainą. Beveik be išimčių, maži mini, 10 colių ar 11,6 colio įstrižainės kompiuteriai kainuos pigiau nei įrenginys su 13 colių ar dar didesniu ekranu.
  •          Vaizdo plokštė – svarbi grafikai ir žaidimams. Darbui bei paprastai kasdienei užduočiai atlikti gera vaizdo plokštė nėra būtina.

Įsigyti jums patikusį nešiojamą kompiuteri, pvz., su liečiamu ekranu ant įrankių juostos galėsite ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai siūlo lizingą be pabrangimo. Įprastai visą kompiuterinę techniką pigiau perka mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai, nes jiems pirmiesiems pranešame apie tai, kam taikoma akcija ir kurių kompiuterių kaina dabar būna sumažinta.