Informacija
Prekių katalogas

Paspirtukai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Paspirtukai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Razor, Rideoo, Ethic, GLOBBER, ... prekės. Paspirtukai kategorijoje kainos prasideda nuo 1,40 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 235. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Paspirtukai, riedlentės

Šioje prekių kategorijoje yra ne tik kokybiški įvairių gamintojų paspirtukai bei/ar riedlentės. Čia taip pat atsiras ir bet kuris, įdomusis svingis, populiarieji riedučiai ir kitos, panašios pramoginės savotiško transporto priemonės vaikams.

Kaip išsirinkti geriausią paspirtuką? Visų pirma – yra dviejų rūšių paspirtukai, įprasti ir elektriniai. Pastarieji yra brangesni, tačiau jie gali išlaikyti daug didesnį svorį, todėl jais galės dalintis ir vaikai, ir suaugę. Be to, su jais galima įveikti didesnius atstumus, tad jei tokius paspirtukus turi visa šeima, galima leistis į ilgesnę išvyką po parką ar gamtą. Atsižvelkite į jo dydį ir maksimalų atlaikomą svorį. Bigbox prekių aprašymuose ir prekių filtruose galima pasirinkti vaiko amžių, kad paspirtukas tikrai jiems tiktų. Perkant įprastą paspirtuką reikėtų įvertinti jo dydį ir vaiko poreikį. Paspirtukas gali būti įprastiems žaidimams po kiemą ar net triukams. Būtent triukams skirto paspirtuko konstrukcija turėtų būti lengvesnė. Be to, kadangi mokantis vis tiek pasitaiko daug kritimų ir bandymų, reikėtų nepamiršti ne tik apsaugų, bet galbūt pirkti kiek pigesnį modelį, kurį būtų negaila dažniau keisti nauju!

Riedučius paprastai renkamasi pagal išvaizdą bei konstrukciją. Dar galima atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio yra ratukai bei iš ko jie pagaminti. Dauguma vaikiškų riedučių yra reguliuojamo dydžio, todėl jie pasižymi ganėtinai dideliu lankstumu ir gali būti kintamos išmieros, per maždaug 4-5 dydžius. Turime omenyje, kad riedučių batai įprastai būna tinkami, pvz., 37-41 arba 35-40 dydžio išmieroms, nes galima šiek tiek pakoreguoti. Visgi daugiausiai pirkėjų žiūri į dizainą bei tai, kaip riedučiai tvirtinami prie kojų. Vieni gražiau atrodo mergaitėms, kiti labiau patinka berniukams arba yra universalios išvaizdos.

Riedlentės pasirinkimas internetu turėtų priklausyti nuo keleto kriterijų. Be abejonės svarbu ir kaina, tačiau renkantis riedlentę reikėtų rinktis pagal savo batų dydį. Daugumos riedlenčių dydžiai nurodyti centimetrais (tačiau galite juos konvertuoti į colius, padalinę cm skaičių iš 2,54, jeigu taip skaičiuoti patogiau). Iki maždaug 43 batų išmieros dydžio, vaikams rekomenduojamos siauros, mini riedlentės - ~20cm pločio. Tačiau mažiausiems, pradinių klasių mokiniams dar tiks ir 12-16cm pločio riedlentės. Apskritai, jeigu ji perkama labiau triukams, o ne riedėjimui iš vienos vietos į kitą, visuomet geriausia rinktis siauresnę riedlentę, nes ją lengviau kontroliuoti. Bigbox prekių kataloge atkreipkite dėmesį ir į riedlentės svorio ribą. Visos mažos vaikiškos riedlentės yra tinkamos tik vaikams iki tam tikro svorio, tad rinkitės atidžiai!

Taip pat šioje kategorijoje yra ir svingiai. Juos vadiname riedamobiliais ir jie yra unikali, vaikiška transporto priemonė/žaislas. Tai saugus, unikalus ir manevringas žaislas, kuris sveria nedaug, tačiau yra ganėtinai tvirtos konstrukcijos. Atsisėdus į svingio vietą reikia pradėti sukioti jo vairą ir protingos inžinerijos pagalba jis ims judėti. Stabdoma kojomis, galima važiuoti ir atgal. Svingis pasirenkamas pagal spalvą bei maksimalų svorį, kurį gali atlaikyti.

Pasinaudokite prekių filtrais ir rūšiavimo įrankiais, kad greičiau rastumėte tai, ko reikia. Be to, šalia prekių iš karto matykite jų numatomą pristatymo laiką. Elektrinius paspirtukus bei brangesnius žaislus šioje kategorijoje galite įsigyti ir išsimokėtinai, pasinaudodami geriausiais mūsų partnerių SB Lizingas pasiūlymais. Prenumeruokite naujienlaiškį ir pirkite pigiau, nes pirmieji žinosite, kam taikoma akcija, nuolaidos bei išskirtiniai pasiūlymai.