Informacija
Prekių katalogas

Kanceliarinės prekės

Kitos kanceliarinių prekių kategorijos: PenalaiPlunksnakočiai

Kanceliarinės prekės


Prieš kiekvienus mokslo metus, jų eigoje arba prieš pat pabaigą nuolat prisireikia pačių įvairiausių dalykų. Rašikliai, penalai, sąsiuviniai, spalvotas popierius, aplankalai, klijai, teptukai, dažai ir daugybė kito inventoriaus yra aktyviai naudojami ne tik pamokų metu, bet ir užklasinėje veikloje. Visi šie produktai yra kanceliarinės prekės. Tai yra bene svarbiausias inventorius mokslo metais ir ne tik, todėl šios prekės yra reikalingos visiems vaikams. Užuot stovint eilėse fizinėse parduotuvėse ir viską perkant urmu prieš mokslo metų pradžią bei liūdint dėl to, kad nebeliko gražių sąsiuvinių ar rašiklių, galite iš anksto viską, ko gero net pigiau įsigyti internetu iš Bigbox internetinės parduotuvės.


Bigbox prekių kataloge yra įvairių kanceliarinių prekių puikiomis kainomis. Visiems vaikams, nepriklausomai nuo jų amžiaus bei ir berniukams, ir mergaitėms labiau tiksiantys, kokybiški mokykliniai reikmenys iš Ergobag, Herlitz, Legler ar Pelikan prekės ženklų. Prekes, vos vieno mygtuko paspaudimu įsidėsite į krepšelį, norų sąrašą arba labai lengvai palyginsite tarpusavyje. Jeigu kažkurios kanceliarinės prekės vaikams ir mokyklai jus sudomino, spauskite ant nuotraukos prekės kataloge ir būsite nukreipti į atskirą tos prekės puslapį. Jame rasite visą aktualią informaciją apie prekę, tokią, kaip spalvą, dydį, medžiagas, iš kurių ji pagaminta ir t.t.


Kaip išsirinkti geriausius kanceliarinius reikmenis mokyklai? Viskas priklauso nuo vaikų poreikių bei pomėgių. Renkantis rašiklį, reikėtų dėmesį atkreipti į du dalykus – kokių reikalauja mokytoja, bei su kuo patogu rašyti vaikams. Dažnai pedagogai pradinukams primygtinai reikalauja mokytis rašyti su pluksnakočiais (parkeriais), dėl to verta įsigyti kokybišką rašiklį. Nepamirškite pamokyti savo atžalą, kaip švariai pasikeisti rašiklyje esančias rašalo kapsules. Renkantis penalą dėmesį vaikai labai mėgsta kreipti į dizainą bei penalo išvaizdą. Jeigu ant jo pavaizduota kažkas, kas patiktų jūsų atžalai, galite neabejoti savo pasirinkimu. Iš praktinės pusės penalas turėtų pasižymėti patogiu užsegimu ir atsegimu bei ergonomišku daiktų išdėstymu viduje.


Mūsų parduotuvėje prekiaujama kokybiškomis, išskirtinių savybių priemonėmis mokykloje. Pavyzdžiui, nusprendę įsigyti Herlitz 31 parts penalą, gausite ne tik jį, tačiau ir nemažai spalvotų flomasterių, tušinuką, trintuką, drožtuką, spalvotų pieštukų bei dvi liniuotes. Toks rinkinys mokyklai bei mokyklinio amžiaus vaikams tinka idealiai, nes tėvams nereikia vaikščioti po įvairias parduotuves bei gaišti savo laiką šiuos reikmenis imant po vieną.


Dauguma kanceliarinių prekių turi neilgą pristatymo laiką. Tačiau, geriausias kainas užtikriname nuolat kreipdami dėmesį į klientų poreikius ir kanceliarines prekes užsakydami tik pagal poreikį. Dėl nemažos dalies vaikiškų kanceliarinių prekių pristatymo terminų reikėtų teirautis mūsų komandos. Tai galite padaryti kreipęsi į Bigbox pagalbą elektroniniu paštu arba telefonu.


Jeigu prekei taikoma akcija, kanceliarinius reikmenis galėsite įsigyti dar geresne kaina nei iki tol. Kaip gauti geriausius kainos pasiūlymus ir sužinoti apie akcijas? Ogi prenumeruojant Bigbox naujienlaiškį!