Informacija
Prekių katalogas

TV Gidas: televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

Kokius kriterijus turi atitikti televizorius, kad pilnai išnaudotų naujųjų PlayStation 5 ar Xbox Series X konsolių galimybes?

Norėdami padėti atsakyti į šį klausimą parengėme šį TV gidą. Jis suskirstytas į dalis - TV pasirinkimo kriterijai viršuje, o tuos kriterijus atitinkančių televizorių sąrašai - antroje gido dalyje. 

 

Šiame gide apžvelgiamos temos:
* Televizorių, skirtų PS5 ir Xbox Series X pasirinkimo kriterijai
* PlayStation 5 audio ir video technologijos
* Xbox Series X audio ir video technologijos
* Išvados dėl reikalavimų PlayStation 5 ir Xbox Series X televizoriams
* Televizorių specifikacijų lentelė
* 49'' 4K televizoriai
* 55'' 4K televizoriai
* 65'' 4K televizoriai
* 75'' 4K televizoriai
* 85'' 4K televizoriai
* 8K televizoriai
* LED televizoriai
* OLED televizoriai
* QLED televizoriai
* LED NanoCell televizoriai
* Televizoriai prieš monitorius

 

Televizorius, skirtas žaidimams su PS5 arba Xbox Series X turėtų atitikti šiuos kriterijus:

1. HDMI 2.1

Televizorius turi turėti bent vieną HDMI 2.1 jungtį, kuri palaiko nesuspaustą 4K@120Hz bei 8K@60Hz video srautą. Kadangi PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolės turi HDMI 2.1 jungtį, norint maksimaliai išnaudoti šių konsolių žaidimų galimybes, jas reikėtų jungti prie HDMI 2.1 palaikančio televizoriaus.

2. VRR (Variable Refresh Rate)

VRR technologija užtikrina, kad keičiantis konsolės perduodamam ekrano atnaujinimo dažniui (refresh rate), jis sinchronizuosis su televizoriaus atnaujinimo dažniu. VRR užtikrina, kad televizorius veikia ne visą laiką vienodu dažniu (pavyzdžiui 60Hz, 100Hz ar 120 Hz), o jo dažnis gali keistis priklausomai nuo prijungto įrenginio.

Yra trys VRR standartai:

A. HDMI VRR (HDMI 2.1 standarte aprašyta specifikacija).

B. Nvidia G-Sync (Nvidia VRR technologija)

C. AMD FreeSync (AMD VRR technologija).

3. ALLM (Automatic Low Latency Mode)

ALLM technologija užtikrina, kad įjungus žaidimų konsolę, televizorius automatiškai persijungtų į žaidimų režimą (game mode) – kuris įjungia mažesnį įvesties vėlavimą (input lag), kad žaidimo veiksmai būtų greičiau atvaizduojami televizoriaus ekrane.

4. HDR (High Dynamic Range).

HDR užtikrina didesnį skirtumą tarp tamsių ir šviesių vaizdo zonų – taip sukuriamas didesnis vaizdo kontrastas. Pagal HDR10 standartą pateikiami statiniai metaduomenys visai video medžiagai (pvz. filmui), ir viso filmo metu naudojami tie patys metaduomenys šviesumui ir tamsumui nustatyti. Patobulinti standartai (Dynamic HDR) gali pateikti dinaminius ryškumo metaduomenis kiekvienai scenai arba kiekvienam kadrui, todėl šviesumas ir tamsumas reguliuojamas kiekvienai scenai ar kadrui dinamiškai.

Dynamic HDR standarto šiuo metu yra 3 variantai:

A. HDR10+ (ST.2094-40), vystomas įmonių Samsung ir Panasonic

B. Dolby Vision (ST.2094-10)

C. Advanced HDR by Technicolor

5. 4K@120Hz arba 8K@30/60Hz

PlayStation 5 ir Xbox Series X gamintojai plačiai reklamuoja šių konsolių naujas galimybes palaikyti aukštos raiškos ir didelio dažnio video srautą naujai išleidžiamuose ir atnaujintuose žaidimuose. Todėl perkant televizorių, skirtą jungti prie naujųjų konsolių, svarbu išsirinkti bent 4K (3840x2160) rezoliuciją su 120Hz dažniu palaikantį modelį.

Naujosios konsolės labiau orientuotos į 4K@120Hz žaidimus, tačiau skelbiama, kad bus palaikoma ir 8K (7680x4320) rezoliucija. Sunku pasakyti kokį dažnį 8K žaidimai sugebės palaikyti - 30Hz ar 60Hz ir kokia bus žaidimo kokybė su 30Hz ekrano dažniu. Tačiau jau yra paskelbta keletas 8K žaidimų, todėl jei norite ateityje turėti galimybę žaisti 8K žaidimus - reikia rinktis iš 8K TV modelių. 

6. eARC audio

Prijungus konsolę prie televizoriaus turi būti užtikrintas kuo mažesnis video/audio atsilikimas – dėl to naujosios žaidimų konsolės tikriausiai perduos nesuspaustus audio duomenis . O kad šie duomenys būtų priimti televizoriuje ir perduoti į garso sistemą (pvz. "saundbar") - reikia, kad televizorius palaikytų eARC audio galimybę.

Papildomi žaidimų TV pasirinkimo kriterijai:

7. Įvesties vėlavimas (Input lag)

Žaidimų entuziastams svarbus įvesties vėlavimas, matuojamas milisekundėm (ms). Televizoriuje reikėtų siekti, kad jis būtų kuo mažesnis, kad jūsų veiksmai kuo mažiau vėluotų ekrane.

8. Ekrano įstrižainė

Ekrano įstrižainė - svarbus kriterijus perkant bet kokį televizorių - jį reikia rinktis tiek atsižvelgiant į kainą (didesni televizoriai kainuoja brangiau), tiek į kambario dydį arba atstumą, kuriuo dažniausiai sėdėsite prieš televizorių. Mūsų rekomendacijas dėl ekrano dydžio apskaičiavimo galite rasti paskaitę Naujos kartos televizorių pirkimo gidą.

9. Ekrano šviesumas / ryškumas

Įvairios televizorių gamybos technologijos leidžia išgauti skirtingo šviesumo ir ryškumo ekranus. LED, OLED, QLED, NanoCell technologijos skirtingais būdais padeda išgauti tiek didesnį šviesos - tamsos kontrastą, tiek ryškesnes spalvas. Todėl pasirenkant modelį verta atkreipti dėmesį į TV technologiją. 

10. Kaina

Kaina - svarbu tiek žiūrint kokią sumą galite skirti perkamam naujam televizoriui, tiek siekiant nepermokėti už konkretų modelį - BIGBOX.LT el. parduotuvėje stengiamės palaikyti vienas mažiausių kainų rinkoje. Be to, akcijų ir švenčių progomis galite gauti papildomų nuolaidų bei dovanų - todėl verta užsiprenumeruoti ir sekti akcijas mūsų naujienlaiškyje

Xbox Series X audio ir video technologijos

Xbox Series X audio ir video technologijos:

Microsof Xbox One konsolėse eksperimentavo su dviem audio formatais: Dolby Atmos ir DTS:X. Naujosiose Xbox Series X|S konsolėse Microsoft taip pat įdiegė Dolby Atmos palaikymą.

Be to, Dolby 2020 rugsėjo 11 d. paskelbė, kad Xbox Series X ir Xbox Series S konsolės palaikys Dolby Vision HDR technologiją (palaikymas bus įdiegtas 2021 metais). Taigi, jau žinoma, kad Xbox Series X|S savininkai galės mėgautis Dolby Atmos 3D audio garsu (nuo konsolių pardavimo pradžios) ir Dolby Vision HDR - Dynamic HDR technologija (nuo 2021 m.), leidžiančia pasiekti iki 40 kartų didesnį šviesumą, iki 10 kartų didesnį tamsumą bei iki 12 bitų spalvų gylį.

Be to atrodo (dar reikia sulaukti oficialaus pranešimo), kad Xbox Series X konsolės palaikys Dynamic HDR standartą HDR10+.

Dviejų populiariausių Dynamic HDR standartų (Dolby Vision HDR ir HDR10+) palaikymas daro šią konsolę labai plačiai suderinamą su visų pagrindinių televizorių gamintojų (LG, Samsung, Sony) televizoriais.  

PlayStation 5 audio ir video technologijos

PlayStation 5 audio ir video technologijos:

Tuo tarpu Sony naujose PlayStation 5 konsolėse atsisakė Dolby Atmos ir DTS:X audio technologijų, ir naudos savo sukurtą 3D audio Tempest Engine technologiją. Išleidžiant PS5 konsoles Sony Tempest Engine audio technologija bus suderinama su visomis ausinėmis, tačiau ateityje Sony planuoja išplėsti šios audio technologijos palaikymą ir televizoriuose.

O dėl PlayStation 5 palaikomų HDR technologijų - jokių oficialių pranešimų dar nėra paskelbta, todėl nėra aiškus šios konsolės suderinamumas su televizorių palaikomomis Dynamic HDR technologijomis.

Reikalavimai PlayStation 5 ir Xbox Series X televizoriams

Išvados dėl reikalavimų PlayStation 5 ir Xbox Series X televizoriams:

Taigi, ieškome televizorių, kurie turėtų tokias specifikacijas:

Televizoriai PlayStation 5 konsolėms: 

+HDMI 2.1 jungtis

+VRR (HDMI VRR / G-Sync / FreeSync)

+ALLM

+4K@120Hz / 8K@30-60Hz

+Dynamic HDR (HDR10+ / Dolby Vision / Advances HDR by Technicolor)(Dar nėra aiški PS5 palaikoma HDR technologija)

+eARC audio

+(dar nėra televizorių, palaikančių 3D audio Tempest Engine audio, tam skirtos tik ausinės, tačiau ateityje Sony planuoja išplėsti 3D audio Tempest Engine palaikymą į visus televizorius ir kitą audio techniką).

Televizoriai Xbox Series X konsolėms:

+HDMI 2.1 jungtis

+VRR (HDMI VRR / G-Sync / FreeSync) 

+ALLM

+4K@120Hz / 8K@30-60Hz

+Dynamic HDR - Dolby Vision HDR arba HDR10+

+eARC audio

+Dolby Atmos audio

O dabar, kai jau išsiaiškinome kokie kriterijai renkantis konsolėms skirtą televizorių, pažiūrėkim ką šiuo metu turim: 

Televizorių specifikacijų lentelė

Televizorių specifikacijų lentelė

HDMI 2.1 TV duomenų lentelė: https://docs.google.com/spreadsheets/d/12-uhjVmLpWX7HG6DbfJ0dE7a5wjchn3u9tmJZNkT3Qg

Kadangi duomenų daug - šiuos TV duomenis suskaidysime į keletą lentelių, kad būtų lengviau susigaudyti. 

Planas toks: 

Atskiriame 8K televizorius į atskirą lentelę pačioje apačioje - šių 8K televizorių ieškotojams. 

4K televizorius suskaidysime pagal:

1. Įstrižainę (49'', 55'', 65'', 75'', 82'', 85''), kad matytume ką turime kiekvienoje 4K televizorių grupėje. 

2. Technologijas LCD, LED, OLED, QLED, NanoCell.

- Ateityje galime atskirti gamintojus (LG / Samsung / Sony) bei kitus kriterijus - parašykite mums [email protected], galėsime padaryti dar keletą atskirų lentelių.

Taigi pradedam:

49'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

49'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

Kadangi mūsų lentelėje yra tik vienas 49'' televizorius, tai sujungėme jį su 55'' televizoriais, kad būtų galima lengviau palyginti. 

Taigi - šioje TV grupėje - tik vienas modelis: 

LG 49NANO863NA

Šis modelis yra mažiausias NANO86 seris modelis, Technologija: LED NanoCell,  49'', Iš viso 4 HDMI jungtys: x2 HDMI 2.0b (18 Gbit/s) + x2 HDMI 2.1 (40 Gbit/s) ir kaina apie 629 Eur. 

Su paskutiniu programinės įrangos atnaujinimu LG sutvarkė 4K@120 palaikymą. Jei žaisite 4K@60Hz - galite tikėtis 15 ms įvesties vėlavimo (Input Lag), tuo tarpu žaidžiant 4K@120Hz įvesties vėlavimas yra mažesnis - tik 5,2 ms. Taip pat po atnaujinimo atsirado G-Sync palaikymas, tačiau VRR atrodo vis dar turi problemų ir reikės palaukti būsimų programinė įrangos atnaujinimų, kad VRR veiktų be trukdžių ir testai parodytų palaikomus VRR dažnius. 

Bet kokiu atveju, atrodo, kad LG 49NANO863NA bus mažiausias (49'') ir pigiausias modelis, atitinkantis visus naujųjų žaidimų konsolių reikalavimus. Todėl jei ieškote TV savo naujajai konsolei, tačiau jus spaudžia biudžetas - įsigykite LG 49NANO863NA.

 

 ĮSIGYTI LG 49NANO863NA 

 

55'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

55'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

55'' dydžio grupėje turime jau virš 10 modelių - pakankamai didelį pasirinkimą.

Geriausią vaizdą ir suderinamumą su konsolėmis turi LG OLED serijos televizoriai - dėl individualiai šviesą skleidžiančių pikselių išgaunamas tobulas kontrastas ir juoda spalva, taip pat televizoriai turi ypač mažą atsako laiką (input lag).

Samsung, bei Sony televizoriai labiau tinkami, jei televizorius naudojamas šviesesniame nei įprastai kambaryje, tuomet didesnis šių TV ryškumas gali parodyt geresnius rezultatus negu OLED tipo televizoriai.

Jei norite, kad nusipirktas televizorius iš karto, be jokių atnaujinimų, kokybiškai veiktų prijungus PS5 ar Xbox Series X konsolę - rekomenduotume rinktis iš šių 55'' TV modelių: 

 

LG BX serijos OLED: OLED55BX3LB  - šiame 55'' televizoriuje veikia a7 Gen 3 procesorius, o jo upscaling yra ne toks geras, kaip aukštesnės klasės modeliuose. Šis televizorius palaiko 40-120 Hz VRR @4K, ALLM, O Dolby Vision ir Dolby Atmos užtikrina aukščiausios kokybės Dynamic HDR vaizdą ir garsą. 

Žaidžiant 4K@60Hz galima tikėtis 14,5 ms input lag, o žaidžiant 4K@120HZ - tik 6,9 imput lag. Kaina apie 1100 eur. Patikrinkite

 

 Įsigyti OLED55BX3LB

 

LG CX serijos OLED: OLED55CX3LA

LG GX serijos OLED: OLED55GX3LA

Šiuose abiejuose 55'' televizoriuose yra sumontuotas alpha 9 Gen 3 procesorius, jų vaizdo kokybė identiška. Abu šie modeliai palaiko 40-120 Hz VRR @4K, ALLM, taip pat Dolby Vision ir Dolby Atmos.

Žaidžiant 4K@60Hz galima tikėtis 13,6 ms input lag, o žaidžiant 4K@120HZ - tik apie 6,7 imput lag abiejuose modeliuose.

Pagrindinis šių CX ir GX modelių skirtumas - GX ypač plonas dizainas, kadangi televizorius skirtas kabinti ant sienos. 

CX 55'' modelio kaina - apie 1300 eur. (patikrinkite), GX 55'' modelio kaina - apie 1600 eur. (patikrinkite).

 

 Įsigyti OLED55CX3LA

  

 Įsigyti OLED55GX3LA

 

(2020-11-23) Po Samsung Q70T, Q80T ir Q90T serijų programinės įrangos atnaujinimų šie televizoriai palaiko visus aukščiausius PS5 ir Xbox Series X konsolių parametrus. 

Todėl verta apsvarstyti ir šiuos 55'' Samsung TV modelius: QE55Q70T, QE55Q80T ir QE55Q90T. 

Pagrindinis skirtumas tarp šių 55'' Samsung TV modelių yra jų matricos apšvietimas. QE55Q70T modelis yra su šoniniu matricos apšvietimu, QE55Q80T - su pilnu matricos apšvietimu, kaip ir QE55Q90T, tačiau šiame modelyje yra daugiau apšvietimo zonų, nei pigesniame QE55Q80T modelyje. 

 

ĮSIGYTI QE55Q70T

 

ĮSIGYTI QE55Q80T

 

ĮSIGYTI QE55Q90T

 

Žiūrint į NANO86 ir NANO90 serijos 55'' modelius - juose atrodo LG inžinieriai dar vis sprendžia VRR techninius nesklandumus. Jų išsprendimo galima tikėtis per ateinantį programinės įrangos atnaujinimą, todėl verta ir šių modelių neatmesti. Ypač, kad jie atitinka visus kitus mūsų aukščiau aptartus kriterijus ir tai likęs vienintelis trūkumas. 

 

65'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

65'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

65'' dydžio grupėje turime taip pat virš 10 modelių - pakankamai didelį pasirinkimą.

Šioje grupėje yra analogiška situacija, kaip ir 55'' TV grupėje - "out of the box" veiktų LG BX, CX ir GX serijos modeliai. 

 

 ĮSIGYTI OLED65BX3LB

 

 ĮSIGYTI OLED65CX3LA

 

 ĮSIGYTI OLED65GX3LA

 

(2020-11-23) Po paskutinių Samsung Q70T, Q80T ir Q90T serijų programinės įrangos atnaujinimų trys 66'' Samsung televizoriai palaiko visus aukščiausius PS5 ir Xbox Series X konsolių parametrus. 

Kaip ir 55'' grupėje, pagrindinis skirtumas tarp šių 65'' Samsung TV modelių yra jų matricos apšvietimas. QE65Q70T modelis yra su šoniniu matricos apšvietimu, QE65Q80T - su pilnu matricos apšvietimu, kaip ir QE65Q90T, tačiau šiame modelyje yra daugiau apšvietimo zonų, nei pigesniame QE65Q80T modelyje. 

 

ĮSIGYTI QE65Q70T

 

ĮSIGYTI QE65Q80T

 

ĮSIGYTI QE65Q90T

 

Taip pat reikia pažiūrėti kaip seksis LG inžinieriams patvarkyti VRR LG NanoCell NANO86 ir NANO90 serijų modeliuose, kad šie veiktų be priekaištų. 

 

75'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

75''-77'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

75''-77'' dydžio grupėje turime 2 OLED modelius: LG CX serijos OLED77CX3LA ir GX serijos OLED77GX3LA. Šie modeliai su naujausiomis PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėmis turėtų puikiai veikti iš karto, be jokių atnaujinimų. Nors šių modelių vaizdo kokybė vienoda, antrasis variantas yra plonesnis ir dėl to skirtas kabinti ant sienos - todėl jei tai planuojate daryti - rekomenduojame būtent GX serijos modelį.

 

 ĮSIGYTI OLED77CX3LA

 

 ĮSIGYTI OLED77GX3LA

 

(2020-11-23) Po paskutinių Samsung Q70T, Q80T ir Q90T serijų programinės įrangos atnaujinimų 75'' tv grupėje turime papildomai QE75Q70T, QE75Q80T ir QE75Q90T modelius PS5 ir Xbox Series X gerbėjams.

Pagrindinis skirtumas tarp šių 75'' Samsung TV modelių yra jų matricos apšvietimas. QE75Q70T modelis yra su šoniniu matricos apšvietimu, QE75Q80T - su pilnu matricos apšvietimu, kaip ir QE75Q90T, tačiau šiame modelyje yra daugiau apšvietimo zonų, nei pigesniame QE75Q80T modelyje. 

 

ĮSIGYTI QE75Q70T

 

ĮSIGYTI QE75Q80T

 

ĮSIGYTI QE75Q90T

  85'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

85''-86'' 4K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

85''-86'' dydžio grupėje turime jau 6 modelius iš 2 gamintojų - Samsung ir Sony.

(2020-11-23) Jei ieškote naujai PS5 ar Xbox Series X konsolei didžiulio 85'' televizoriaus, pilnai visas aukščiau aprašytas charakteristikas palaiko pora Samsung modelių po paskutinių Samsung Q70T, Q80T ir Q90T serijų programinės įrangos atnaujinimų. Iš šių serijų 85'' televizoriai yra gaminami Q70T serijos ir Q80T serijos. 

Q70T serijos 85'' tv modelis yra QE85Q70T, o Q80T serijos - QE85Q80T. 

Jie skiriasi tuo, kad QE85Q70T modelyje yra šoninis matricos apšvietimas, o QE85Q80T - pilnas matricos apšvietimas, užtikrinantis tolygesnį šviesumo, ryškumo ir spalvų pasiskirstymą ekrane. 

Todėl jei ieškote didžiulio televizoriaus jungti prie PlayStation 5 ar Xbox Series X konsolės ir mėgautis 4K@120 žaidimu - kol kas pagrindinis pasirinkimas yra iš šių dviejų modelių:  

 

ĮSIGYTI QE85Q70T

 

ĮSIGYTI QE85Q80T

8K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

8K televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

8K televizorių pasirinkimas nėra didelis, tačiau turime įvairių dydžių - nuo 65'' iki 98'', o kainos - nuo 2.800 Eur. iki 59.999 Eur. už 98'' TV. 

Tuo tarpu, jei jau žinote kokios technologijos televizoriaus norite - čia jums pateikiame kiekvienos TV technologijos lenteles - galite peržvelgti ir lengviau išsirinkti. 

LED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

LED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

LED TV kategorijoje mes turim Sony televizorius. Visi jie priklauso XH90 serijai ir yra standartinių 55'', 65'', 75'', 85'' dydžių. 

OLED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

OLED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

Jei renkatės iš OLED technologijos modelių - tinkamiausi pajungti PlayStation 5 ir Xbox Series X yra tokių serijų modeliai:

LG BX serijos - a7 Gen 3 procesorius, ne toks geras upscaling kaip aukštesnės klasės modeliuose.

LG CX serijos – alpha 9 Gen 3 procesorius, CX/GX/WX/ZX vaizdo kokybė identiška.

LG GX serijos – Ypač plonas dizainas, televizorius skirtas kabinti ant sienos.

LG WX serijos – Paveikslo tipo ekrano plonumas, turi dedikuotą soundbar garso sistemą.

LG ZX serijos – 8K raiškos televizorius su 8K vaizdo apdirbimo procesoriumi.

QLED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

QLED televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

Qled televizorių grupėje turim Samsung kelių serijų televizorius:

Q70T serija – 4K/100hz modelis su šoniniu matricos apšvietimu.

Q80T serija – 4K/100hz modelis su pilnu matricos apšvietimu.

Q90T serija – 4K/100hz modelis su pilnu matricos apšvietimu (daugiau apšvietimo zonų negu Q80T modelyje).

Q95T serija – 4K/100hz modelis su pilnu matricos apšvietimu, televizorius turi Oneconnect priedėlį. (Tiek pat apšvietimo zonų kaip ir Q90T modelyje).

Q800T serija – 8K/100hz modelis su pilnu matricos apšvietimu.

Q950TS serija – 8K/100hz modelis su pilnu matricos apšvietimu, televizorius turi Oneconnect priedėlį. Ypač plonas rėmelių dizainas, bei išskirtinė erdvinio garso sistema.

LED NanoCell televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms

LED NanoCell televizoriai PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms:

Kaip matome lentelėje - gammintojo LG naujosioms žaidimų konsolėms yra tinkami trijų serijų LED NanoCell TV modeliai: NANO86 serijos, NANO90 serijos ir NANO91 serijos. 

Kas geriau - televizorius ar monitorius konsolei?

Televizoriai prieš monitorius - kas geriau PlayStation 5 ir Xbox Series X konsolėms? 

Tai svarbus klausimas, ypač jei žaidimų entuziastai nori suderinti žaidžiamus žaidimus per žaidimų konsoles ir žaidimų kompiuterius (žaidimų PC). Šiuo atveju gal galima būtų sutaupyti perkant tik monitorių ir prie jo jungiant PS5 arba Xbox Series X konsolę

Problema su tokiu spendimų šiuo metu yra tokia, kad nėra rinkoje plačiai prieinamų monitorių su HDMI 2.1 jungtimi. Kol kas yra tik paskelbta apie dviejų naujų monitorių išleidimą - tačiau jie bus ribotai prieinami Lietuvos rinkoje. 

Plačiau apie HDMI 2.1 monitorius, taip pat HDMI 2.1 vaizdo ir motinines plokštes bei kitą techniką galite paskaityti mūsų parengtame HDMI 2.1 gide: HDMI 2.1 Gidas: Televizoriai, Kabeliai, Monitoriai ir kt.   

Susisiekite:

Na o jei jums vis dar sunku apsispręsti ir išsirinkti - parašykite mums [email protected] arba paskambinkite į BIGBOX.LT pagalbą telefonu 8 700 33322, o jei jie negalės jus tiksliai patarti - sujungs su TV produktų grupės vadovu, kuris geriausiai išmano šiuos dalykus.