Info
Prekių katalogas

Projektoriai ir jų priedai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Projektoriai ir jų priedai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Epson, celexon, Elite Screens, Samsung prekės. Projektoriai ir jų priedai kategorijoje kainos prasideda nuo 104,91 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 5. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Projektoriai ir jų priedai

Projektorius yra specialus įrenginys, skirtas skaitmeninio vaizdo atkūrimui, kurį galima rodyti ant specialaus ekrano ar net baltos sienos. Projektoriai yra naudingi ne tik darbui, bet ir namams. Šiuolaikiniuose namuose jie neretai atstoja televizorių ir yra savotiška atsvara namų kinui – puikiai tinka žiūrėti filmams. Kad ir kokiam poreikiui ieškote projektoriaus ar jo priedų – pas mus rasite visko, ko tik reikia. Čia turime BenQ, Elite Screens, Epson, Newstar, LG bei kitų gamintojų įrangos bene geriausia kaina.

Pasirinkimo procesą reikėtų pradėti nuo patalpos, kur jį statysite, dydžio. Galbūt geriausias projektorius jums yra su 4K raiškos vaizdo atkūrimo galimybe, tačiau toks ne visada tinka jūsų patalpai, tam reikia bent 3–4 metrų atstumo iki sienos arba ekrano. Kuo didesniu atstumu projektorius stovi nuo sienos arba ekrano, tuo didesnės raiškos atkuriamosios gebos reikėtų.

Po to raskite tinkamą montavimo tipą. Kai kurie projektoriai montuojami ir pakabinami nuo lubų. Tokį tipą daugiau renkasi biurai ir mokymo įstaigos, kur erdvės yra šiek tiek daugiau. Namuose toks variantas tinka nebent atviro plano patalpose. Namams arba lauko kino seansams daug geriau tinka įprasti, pastatomi modeliai.

Turėkite omenyje, kad modernūs vaizdo projektoriai dabar gali ryškiai atkurti video medžiagą ar net 3D vaizdą ir jums neišjungus šviesos patalpoje. Kuo daugiau liumenų jis spinduliuoja, tuo lengviau žiūrėti vaizdą ir apšviestame kambaryje.

Šiuolaikiniai įrenginiai taip pat siūlo ir daugybę kitų privalumų. Išmanusis, nešiojamas ir belaidis projektorius galės būti ne tik puikus darbo įrankis, bet ir puikus pramogų šaltinis bet kuriame kolektyve ar jūsų namuose. Norite kino seanso lauke? Išsineškite projektorių, prijunkite prie kompiuterio ar telefono Bluetooth ryšiu arba su WiFi ir mėgaukitės, filmais, serialais ar kitomis pramogomis labai patogiai. Tačiau turėkite omenyje, kad beveik visuomet, toks projektorius kainuos šiek tiek daugiau.

Internetu, per Bigbox patogu pirkti ne tik pačius projektorius, bet ir jų priedus. Turime įvairių matmenų Avtek, Xiaomi ir kitų gamintojų ekranų, kurie leis atkurti ryškų ir kokybišką skaidrių ar filmų vaizdą. Taip pat turime ir priedų – laikiklių, stovų, tvirtinimo detalių ir viso kito, ko tik gali prireikti sumontuoti ir įrengti jūsų mini, Android TV ar kito tipo projektorių.

Pas mus įrangą galite įsigyti ir išsimokėtinai, pasinaudoję ypatingai lanksčiomis prekių pirkimo sąlygomis iš SB Lizingo, dažnai ir be pabrangimo. Susikūrę paskyrą, galėsite prekes pridėti į norų sąrašą ir turėti visų savo užsakymų istoriją vienoje vietoje. Prenumeruokite naujienlaiškį, jeigu norite gauti geriausius kainos pasiūlymus.