Informacija
Prekių katalogas

Žoliapjovės

Žoliapjovės

Norite pradėti geriau rūpintis savo namų aplinka? Siekiate pakeisti pasenusią arba sugedusią žoliapjovę nauja? O gal ieškote įrenginio, kuris padėtų sutaupyti laiką pjaunant žolę? Užsukote ten, kur reikia. Bigbox parduotuvėje – gausus stumiamų, savaeigių žoliapjovių, trimerių ir net žoliapjovių robotų pasirinkimas internetu. Prekių kataloge rasite Makita, Grizzly, Bosch, Karcher, Metabo, MTD, Newstar ir daugybės kitų žymiausių gamintojų produkciją.

Renkantis naują žoliapjovę reikėtų atkreipti dėmesį į keletą niuansų ir faktorių, kurie gali daryti įtaką pasirinkimui:

  •          Kiemo dydis – tai turbūt svarbiausias kriterijus, nuo kurio priklauso, kokios žoliapjovės jums reikės. Kiti kriterijai labiau antraeiliai. Stumdoma, ne savaeigė žoliapjovė geriausiai tinka nedideliems, iki ~15-20 arų sklypams. Kuo mažesnis plotas, tuo paprasčiau viską nupjauti. Kiemo dydis turi įtakos ir tam, koks turėtų būti pjovimo plotas. Kuo jis didesnis – tuo greičiau pavyks pjauti. Stumdoma, ne savaeigė žoliapjovė dažniausiai pasirenkama kaip alternatyva savaeigei. Pastaroji gerai tinka tuomet, kai biudžetas taip nevaržo ir 15-30 arų sklypą norite prižiūrėti paprastai, su ganėtinai nedidelėmis investicijomis. Didesniems nei 30 arų sklypams jau geriausiai tinka žoliapjovės traktoriai. Darbas bus atliktas greičiau ir paprasčiau.
  •          Reljefas – jeigu gyvenate kotedže, su nedideliu sklypu, geriausiai tinka mechaninės stumdomos arba nedidelės (mini) elektrinės žoliapjovės. Tačiau, jeigu jūsų namo sklypas stovi ant šlaito arba yra ganėtinai kalvotas, verta pasvarstyti ir tai, kokią naudą suteiktų žoliapjovė robotas. Traktoriukas taip pat nėra idealus pasirinkimas labai nelygiam reljefui.
  •          Fizinis jūsų pasiruošimas – spiginant saulei bei pavėsio gali reikėti bent 30 minučių pjauti žolę, dar 30 minučių utilizuoti šiukšles ir tai nedideliam sklypui. Jeigu tingite viską daryti patys, pasirinkite adekvatų biudžetą ir įsigykite kokybiškos vokiškos technikos žoliapjovę traktoriuką.
  •          Žoliapjovės ypatumai – reikia rasti įrenginį, kuris atitinka jūsų biudžeto ribas bei patenkintų lūkesčius. Dėl to Bigbox parduotuvėje internete veikia patogūs filtrai, kurie leis susiaurinti rodomų žoliapjovių sąrašą, o vėliau ir jas palyginti, kad geriau žinotumėte, kokią pasirinkti iš gausaus asortimento.

Paspaudę ant bet kurios žoliapjovės prekių kataloge, atsidursite individualiame tos prekės puslapyje. Jame pamatysite ne tik aukštos raiškos nuotraukas, kurios leis geriau įvertinti žoliapjovės išvaizdą, tačiau ir svarbiausią informaciją apie technines savybes (pvz., ar tai elektrinė, akumuliatorinė ar benzininė žoliapjovė, ar trimerio apačioje yra peiliai, ar pjaunamasis valas ir kita).

Pasinaudokite prekių palyginimo įrankiu, kad lengviau rastumėte būtent tai, ko reikia. Pridėję žoliapjoves į palyginimą greitai pamatysite, kuris modelis yra labiausiai jūsų poreikius atitinkanti galinga, rotacinė, aukštai žolei tinkanti savaeigė benzininė vejapjovė arba ekonominės klasės, rankinė mini stumiama žoliapjovė.

Kitos svarbios savybės, kurios gali daryti įtaką jūsų pasirinkimui yra – žoliapjovės su mulčiavimu, specialus maišas šiukšlėms, ergonominiai sprendimai ir išmanus valdymas sodo robotams.

Jeigu norite pirkti geriausia kaina pigiau nei įprastai ir sužinoti, kada sodo technikai taikoma akcija – prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį ir pirmieji gausite informaciją apie išpardavimus bei ypatingas nuolaidas.

Kitos žoliapjovių kategorijos: Akumuliatorinės žoliapjovėsElektrinės žoliapjovėsBenzininės žoliapjovėsMini žoliapjovėsŽoliapjovės aukštai žoleiŽoliapjovės - mulčeriaiCilindrinės žoliapjovėsŽoliapjovės dideliems plotams