Informacija
Prekių katalogas

Viskas, ką reikia žinoti renkantis viryklę

Viryklė – tai tarsi virtuvės židinys, aplink kurį sukasi kasdieninis  namų šeimininkų gyvenimas. Kiekvienas  virtuvės šefas pritars, jog sukurti tobulam patiekalui  tikrai nepakanka vien gerų idėjų ir patirties. Tam, neabejotinai, reikalinga kokybiška ir funkcionali viryklė. 

Šiuo metu viryklių pasirinkimas yra išties platus, todėl pagrindinis klausimas – kokia viryklės tinkamiausia, reikalauja apžvelgti keletą aspektų. Priklausomai nuo virtuvės dydžio, išplanavimo ir pasirinktų baldų, galite rinktis laisvai pastatomą ar įmontuojamą viryklę. Galbūt pasirinktos virtuvės sienų plytelės padiktuos atsakymą, kokią viryklę pasirinkti būtų racionalus ir pigus variantas? Derėtų įvertinti ir tai, keliems žmonėms ruošite maistą ir kaip labiausiai jį mėgstate gaminti.  Jeigu gyvenate vienas, atkreipkite dėmesį į mini virykles. Jos leis sutaupyti tiek vietos virtuvėje, tiek laiko gaminant nesudėtingus patiekalus. 

Viryklių tipai

Platus ir nuolat atnaujinamas Bigbox.lt prekių asortimentas leis išsirinkti pačią tinkamiausią viryklę tiek pagal jos pastatymo bei montavimo būdą, tiek pagal patiekalų gaminimo įpročius bei poreikius. Nesvarbu, kokiam maisto ruošimo įrenginiui suteiksite pirmenybę, tokie garsūs prekių ženklų vardai kaip AEG, Samsung, Electrolux, BEKO ar Whirpool užtikrins kokybę ir ilgaamžiškumą.

Dujinės viryklės

Dujinių viryklų išskirtinis bruožas – grotelės, ant kurių statomi indai. Tai ne tik elegantiška, bet ir labai praktiška, nes groteles galima plauti net indaplove. Šiuolaikinėse dujinėse viryklėse yra įrengta dujų kontrolės sistema, kuri apsaugo nuo dujų nutekėjimo. Dar viena patogi bei naudinga šių buitinių prietaisų funkcija – elektrinio uždegimo sistema. Elektrinis uždegimas gali būti paprastas (paspaudus reguliatorių, dar reikia paspausti uždegimo mygtuką) ir automatinis. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems klasiką derinti su naujovėmis.

Elektrinės viryklės

Šiandien labai populiarios lygaus stiklo keramikos pluošto elektrinės viryklės. Jos yra vertinamos dėl ilgaamžiškumo ir nesudėtingos priežiūros. Stiklo keramika gaminama iš specialaus karščiui ir mechaniniams pažeidimams atsparaus stiklo ir kaista tik tose vietose, kur yra įmontuoti kaitinimo elementai. Likęs paviršius išlieka šaltas, todėl,  net aplinkui bėgiojant mažiems vaikams, nekils grėsmė nusideginti. Modernios stiklo keramikos viryklės įkaista vos per kelias sekundes.

Kombinuotos viryklės

Pastaruoju metu vis populiaresnės tampa vadinamos kombinuotos viryklės. Praktika rodo, jog klientus labiausiai domina modeliai turintys dujinį viršų ir elektrinę orkaitę.  Dujinis viršus leis patogiai naudotis jau įprasta viryklės įjungimo sistema, o elektrinės orkaitė gali pasiūlyti net iki 8 maisto gaminimo funkcijų. Tokio tipo viryklės išties bus labai patogios, jeigu gyvenate rajone, kuriame būna elektros ar dujų tiekimo sutrikimų.

Indukcinės viryklės

Tai pati naujausia ir moderniausia technologija, kurią galime pasiūlyti savo klientams renkantis viryklę. Indukcinė viryklė neturi jokio kaitinimo elemento, tačiau maistas išverdamas arba iškepamas tiesiog akimirksniu. Indukcinės viryklės negalima netyčia įjungti, nes įrenginys nepradės veikti, kol ant jo nebus pastatytas virimo ar kepimo indas. Tai labai saugus pasirinkimas, kai namuose yra mažamečių vaikų.

Dar vienas didelis indukcinių viryklių privalumas – maisto gaminimo efektyvumas bei taupumas. Indukcinių viryklių temperatūrą galima padidinti ir sumažinti akimirksniu, todėl maisto gaminimo procesas vyksta greitai ir sklandžiai. Šie prietaisas efektyviai paskirsto šilumą ir naudoja mažiau elektros energijos. Tad galima drąsiai teigti, jog net šiek tiek didesnė indukcinės viryklės kaina atsipirks gana greitai.

Kaip pasirinkti viryklę internetu?

Pirkti viryklę internetu verta ne tik dėl geros kainos ir egzistuojančių akcijų, bet ir patrauklios  galimybės išsirinkti gaminį pagal savo poreikius. Bigbox.lt internetiniame puslapyje esantys filtrai leis iškarto atrinkti gaminius pagal norimą kainą, gamintojo vardą, kaitlentės ir orkaitės tipą, energijos klasę ir kitus kriterijus. Jums tereikės pateiktuose filtruose pažymėti savo pageidaujamus kriterijus ir po kelių minučių gausite juos geriausiai atitinkančių viryklių sąrašą.