Informacija
Prekių katalogas

Lentynos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Lentynos kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Hanah Home, Halmar, Ho-me, Venture Home, Vind prekės. Lentynos kategorijoje kainos prasideda nuo 5,40 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 210. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Lentynos

Įvairioms namų ar biuro erdvėms tinkančias lentynas patogiai galite įsigyti ir internetu, Bigbox elektroninėje parduotuvėje. Mūsų prekių kataloge yra daugybė baldų ir jų aksesuarų. Atrinktoms prekėms neretai taikoma akcija ir jas galite įsigyti net pigiau nei įprastai.

Su prekių filtrais bus nesunku rasti, kurios baltos kampinės arba juodos metalinės lentynos labiausiai patenkins jūsų poreikius bei lūkesčius. Pirkdami patys pasirinkite patogiausią apmokėjimo arba pristatymo būdą ir greitai gaukite patikusius baldus. 

Kaip išsirinkti geriausias lentynas internetu?

Jeigu norite internetu įsigyti geriausias lentynas, turite pagalvoti apie du, pagrindinius faktorius. Tai yra lentynos tipas ir jos montavimas, tvirtinimas.

Turbūt savaime suprantama, kad tam tikrose namų arba biuro vietose geriau tiks vieno tipo lentynos, o kitose – visiškai skirtingi sprendimai. Pavyzdžiui, taip vadinamos knygų  lentynos puikiai tiks knygoms laikyti ar gražiems daiktams eksponuoti, tačiau jų paskirtis sunkiai suderinama su sunkių ar didelių daiktų laikymu. Svarbiausia informacija apie tai:

Lentynų tipai

·       Knygų lentynos – dažniausiai sieninės, pakabinamos knygų lentynos labiausiai tinka knygoms, kompiuterinių žaidimų dėžutėms arba daiktams demonstruoti, kaip kad nuotraukoms keramikai ar dekoracijoms.

·       Lentynos virš durų – tokios, pakabinamos lentynos kabo virš aukštai esančios durų staktos ir puikiai tinka ten, kur plotas pastatomoms arba didesnėms lentynoms yra ribotas.

·       Pakabinamos lentynos – modernios šio tipo lentynos tvirtinasi ant sienos. Tai yra platus lentynų tipas, kuris toliau skirstosi į įvairius porūšius.

·       Skirtingų medžiagų tipų lentynos ir jų privalumai

o   Metalinės lentynos puikiai tinka sunkesnių daiktų laikymui ir papildo urban stiliaus interjerą. Jos – tvirtos ir patikimos. 

o   Medinės lentynos turi klasikinį įvaizdį ir tinka tiek biurui, tiek beveik bet kuriam kambariui namuose, kadangi dizaino pasirinkimai čia – labai įvairūs.

o   Plastikinės lentynos pasižymi labai patrauklia kaina, lengvu montavimu ir stebinančiu ilgaamžiškumu.

o   Stiklinės lentynos iš karto išsiskiria prabanga bei žavesiu. Jeigu norite į kažką atkreipti dėmesį, tiek pastatomos uždaros įstiklintos lentynos, tiek pakabinamos stiklinės, permatomos lentynos padės tai padaryti.

·       Į baldus įmontuotos lentynos – TV, kavos staliukai ar multimedijos centrai gali būti ne tik su stalčiais. Jų viduje kai kada galima rasti sandėliavimo lentynas.

Lentynų montavimas, tvirtinimas

Paprastai lentynos gali būti tvirtinamos prie sienos arba pastatomos. Pastarojo tipo sprendimai dar gali būti ir su ratukais, kadangi yra įmontuoti į baldus. Mobilumas yra be galo naudinga biure arba studijoje. 

Visgi daugiausiai vonios, batams skirtų ar kito tipo lentynų prie sienos tvirtinsis su laikikliais arba specialiais tvirtinimo elementais. Kadangi patogu filtruoti prekes pagal matmenis, čia galite lengvai rasti, kurios surenkamos, originalios dekoratyvinės, apvalios ar kitomis savybėmis pasižyminčios lentynos labiausiai tiks jūsų aplinkoje.