Informacija
Prekių katalogas

Garso kolonėlės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Garso kolonėlės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Denver, JBL, Muse, Blaupunkt, MANTA prekės. Garso kolonėlės kategorijoje kainos prasideda nuo 6,29 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 704. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Garso kolonėlės

Ieškote garso sistemos namams, kelionei, renginiams ar pramogoms? Kad ir kokį tikslą turite galvoje, Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti kompaktiškų, galingų, laidinių, belaidžių, išmanių ir visų kitų tipų garso kolonėlių.

Mūsų parduotuvėje yra: Acme, Arctic, Audio Technica, Bang & Olufsen, Blaupunkt, Bose, Denver, Divoom, Edifier, Energy Systme, Fenda, Forever, Gembird, Ibia, JBL, Logitech, Marshall, Microlab, N-Gear, Omega, Philips, Platinet, Panasonic, Prime3, Swissten, Sony, Trust, Xiaomi ir dar begalės kitų gamintojų kolonėlių su stiprintuvu ar be, jungiamų prie televizoriaus, telefonams, kompiuteriams, muzikiniams centrams ar pavienių sistemų.

Kaip greičiausiai išsirinkti geriausią kolonėlę iš Bigbox? Visų pirma, turite net keturias dideles prekių kategorijas tarp kolonėlių:

  •          JBL kolonėlės – amerikiečių kompanija JBL yra didžiulio koncerno Harman (gaminančio garso sistemas), dukterinė įmonė, kurianti daugybę stilingai atrodančių ir puikiai grojančių kolonėlių. Nešiojama, belaidė JBL kolonėlė jau tapo kone ikonišku įrenginiu, kuris siūlo gerą garso kokybę už patrauklią kainą.
  •          Marshall kolonėlės – Londone įsikūrusi kompanija, kuri gamina kolonėles, ausines bei stiprintuvus. Jų gaminamos garso kolonėlės išsiskiria savo dizainu (klasikinis) bei techninėmis savybėmis. Jos būna galingos ir beveik visada, bene geriausios savo klasėje.
  •          Nešiojamos ir belaidės kolonėlės – visų  gamintojų prekės, kurioms naudojama bevielė technologija. Didžioji dalis šių kolonėlių, prie jūsų įrenginių jungsis per Bluetooth.

Kaip greitai rasti geriausią kolonėlę sau ar dovanai? Pirmiausiai, nustatykite biudžetą. Turėdami aiškias kainos ribas, nustatykite jas, naudodami filtrą. Taip greitai susiaurinsite paieškas. Toliau pagalvokite ar jums reikalingas bevielis ryšys. Jis yra svarbus lauko naudojimui. Visgi beveik kiekviena mobili, belaidė išmanioji muzikinė kolonėlė turės Bluetooth bei/ar WiFi ryšį.

Atsparumas vandeniui yra labai svarbi savybė, jeigu planuojate kolonėlę naudoti ir lauke arba su ja keliauti. Tačiau, jeigu tai bus tik prie kompiuterio jungiamos garso sistemos dalis, nebūtina į tai investuoti per didelių pinigų. Galia irgi svarbi, tačiau tai yra ne viskas. Jeigu norite trankios muzikos, ieškokite žemo dažnio kolonėlių (bosų), kurie suteiks trankumo. Na, o, jeigu norite paprastumo ir tiesiog kokybiško garso, geriau kreipkite dėmesį į atsiliepimus bei žiūrėkite, kad kolonėlę būtų lengva prisijungti ir klausyti muzikos (pvz., ar yra USB jungtis ir taip toliau).

Kataloge yra ir ne viena prekė, kuriai taikoma išskirtinė akcija (nuolaidos, papildomos dovanos, greitesnis pristatymas, kita). Daugumai brangesnės audio technikos siūlomas ir lizingas be pabrangimo. Jeigu norite kolonėles pirkti pigiau (žemesne nei įprasta kaina), rekomenduojame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį mat prenumeratoriai yra pirmieji, kuriuos informuojame apie išpardavimus, nuolaidas bei specialius pasiūlymus.