Informacija
Prekių katalogas

Elektroninės skaityklės

Elektroninės skaityklės

Vienas iš labai populiarėjančių įrenginių visame pasaulyje – elektroninės skaityklės. Šis įrenginys yra skirtas interaktyvesnei ir smagesnei knygų skaitymo patirčiai. Tam, kad į kelionę nereikėtų vežiotis storų ir sunkių knygų kietais viršeliais ar išleisti daug pinigų jų pirkimui, galima įsigyti elektroninę skaityklę ir joje turėti dešimtis, šimtus ar net tūkstančius skirtingų knygų. Skaityklės turi ryškius, 6 colių, 8 colių ar dar didesnius ekranus, kuriuose rodomas knygos turinys. Kai kurios knygos net gali būti interaktyvūs (su garsu ar vaizdais).  

Kuri elektroninė skaityklė yra geriausia? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių ir lūkesčių. Rinktis galima ne tik pagal biudžetą, tačiau ir pagal ekrano raišką, vidinę atmintį (GB) bei operacinę sistemą. Labai patogu, kad pirkdami elektroninę skaityklę internetu, per Bigbox, jūs galėsite prekes rūšiuoti ir filtruoti pagal įvairius kriterijus. Patogiai susiaurinkite paiešką pagal: kainą, gamintoją, ekrano įstrižainę, raišką, vidinę atmintį ar net operacinę sistemą. Per Bigbox galite patogiai ir bene pigiau nei visur kitur įsigyti Amazon, Denver, INKBOOK, Pocketbook ir kitų gamintojų elektronines skaitykles.

Prekių kataloge, prie kiekvienos skaityklės, viršutinėje kairėje pusėje matysite apvalią piktogramą. Joje yra nurodytas numatomas pristatymo laikas. Ši informacija leidžia mūsų pirkėjams geriau planuoti įsigijimą ar dovanas. Būtent skaityklės yra vienas populiariausių pasirinkimų gimtadienio ar Kalėdų progų dovanoms. Paspaudę ant bet kurios prekės kataloge, atsidursite individualiame jos puslapyje, kur rasite visą svarbiausią informaciją, pradedant techniniais duomenimis, baigiant tuo, kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai. Tikrų žmonių nuomonė galės padėti lengviau pasirinkti.

Kalbant apie pasirinkimo palengvinimą, būtina paminėti ir palyginimo įrankį. Šalia mygtuko „Dėti į krepšelį“ rasite ir mygtuką, kuris leidžia pridėti prekes į palyginimo lentelę. Joje gali atsidurti beveik neribotas skaičius prekių, šiuo atveju, skaityklių. Specialiame laukelyje bus sudėtos visos numatytos prekės. Lentelėje bus parodyta svarbiausia informacija ir skirtumai, tarp skirtingų prekių (kaina, dydis, vidinė atmintis ir t.t.).

Skaityklėms parduodamos elektroninės knygos, paprastai yra gerokai pigesnės nei jų alternatyvos kietais viršeliais. Dėl to pavyks taupiau ir patogiau perskaityti dar daugiau. Elektroninių knygų duomenų bazės – milžiniškos ir jose galite rasti ne tik laiko patikrintą klasiką, tačiau ir techninę ar specializuotą literatūrą, kurią reikia skaityti darbo tikslais arba siekiant asmeninio tobulėjimo.

Jeigu norite skaityklę įsigyti dar pigiau nei įprastai arba ieškote ypatingų pasiūlymų, drąsiai prenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Prenumeratoriai pirmieji gauna informaciją ir pranešimus apie tai, kada kompiuterinė technika, tarp kurios yra ir elektroninės skaityklės, bus parduodamos su akcija. Papildomos nuolaidos, dovanos bei svarbiausia informacija, padedanti pirkti patogiau, pigiau ir paprasčiau.