Informacija
Prekių katalogas

Balkono baldai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Balkono baldai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Home4You, Venture Home, ..., Halmar, Hanah Home prekės. Balkono baldai kategorijoje kainos prasideda nuo 26,20 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 270. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Balkono baldai internetu

Balkoną įrengti stilingai ir komfortiškai dabar daug paprasčiau. Bigbox elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti visus balkono baldus internetu ir išpildyti viziją, pridėti trūkstamą detalę arba sukurti jaukią ir patogią erdvę sau, draugams, artimiesiems. Rinkitės iš plataus prekių asortimento, kurį sudaro: ModernHOME, Easy Camp, Ferrino, HI, Multistore bei kitų gamintojų staliukai, spintelės, kėdės, krėslai ir kiti baldai.

Kaip išsirinkti geriausius baldus Bigbox el. parduotuvėje?

Nors pasirinkimas Bigbox elektroninėje parduotuvėje yra itin gausus, rasti sau tinkančius baldus balkonui turėtų būti nesudėtinga. Jūsų patogumui veikia prekių palyginimo įrankis, įvairūs prekių filtrai bei rūšiavimo įrankis.

Su prekių palyginimu galite lengvai tarpusavyje palyginti skirtingus balkono baldus ir matyti pvz., kurie skėčiai yra tinkamo aukščio ar turi reguliavimo galimybę bei, kurie krėslai yra supami ar pagaminti iš medžio.

Prekių filtrai – labai naudingi siaurinant paieškas tarp labai plataus prekių asortimento. Visų pirma, galite atskirti, kurie balkono baldai yra naujos prekės ar populiariausi pasirinkimai. Taip pat labai naudingi ir baldo tipo filtrai. Kadangi balkonui galite rinktis ne vienos rūšies baldus, o kėdes, staliukus, suoliukus, kitus baldus bei jų rinkinius, naudinga pažymėti filtrus, kurie atitinka jūsų paieškos kriterijus. Na ir galiausiai – svarbūs ir matmenų filtrai. Pagal filtrus galite išsirinkti tinkamo ilgio, pločio, aukščio ar net skersmens baldus savo balkonui. Dar yra ir prekių filtrai, leidžiantys rūšiuoti baldus pagal spalvą. Ieškote juodų, baltų, kreminių ar spalvotų balkono baldų? Įvairių spalvų variantus rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Kodėl verta rinktis Bigbox el. parduotuvę?

Bigbox elektroninėje parduotuvėje funkcijos bei informacijos išdėstymas yra orientuota į maksimalų pirkėjų patogumą. Patogūs prekių filtrai bei kiti įrankiai leidžia greitai matyti ir rasti tik tuos baldus balkonui, kurie labiausiai atitinka lūkesčius ir/ar poreikius. Kiekvieno baldo, ar tai būtų spintelės, ar kėdės, ar kiti produktai, prekės puslapyje yra daug svarbios techninės informacijos, kaip kad matmenys, gamintojo pavadinimas, kiti svarbūs skaičiai ir faktai, darantys didelę įtaką pasirinkimui.

Bigbox elektroninėje parduotuvėje taip pat puikios pristatymo sąlygos. Nemažai daliai prekių siūlome nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje, o, jeigu norite, kone visus baldus galėsite atsiimti ir mūsų prekių pristatymo punkte, Kauno mieste. Prie visų prekių, o tarp jų ir balkono baldų galite matyti apvalias piktogramas, kuriose nurodomas numatomas pristatymo laikas.

 Baldus, kurie pasižymi didesne kaina arba jų komplektus galėsite įsigyti ir lizingu be pabrangimo – išsimokėtinai. Patys pasirinkite geriausias sąlygas, nemokėkite jokio pradinio įnašo arba jį nustatykite pagal save, o pirkimo išsimokėtinai sutartį sudarykite dar internetu. Jeigu vyksta akcija ar išpardavimas, staliukai, kėdės, suoliukai ar kiti baldai balkonams parduodami dar pigiau nei įprastai!