Informacija
Prekių katalogas

Plautuvės (kriauklės)

Plautuvės kriauklės

Skaičiuojama, kad daugiau nei pusę laiko virtuvėje, kurį praleidžia ne valgydamas, žmogus sukasi aplink plautuvę. Visuomet norisi, kad tiek virtuvės, tiek vonios plautuvė ne tik nauja, bet ir po kurio laiko atrodytų estetiškai gerai bei išlaikytų geriausias funkcines savybes. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių plautuvių (kriauklių) savo namams. Čia rasite akmens masės, nerūdijančio plieno, keramikines bei net iš kitų medžiagų pagamintas plautuves su kriaukle.

Kaip išsirinkti geriausią? Pradėkime pasirinkdami medžiagą. Nerūdijantis plienas atrodo, jau eilę metų yra tarp populiariausių pasirinkimų. Jeigu plienas nėra apdirbtas chromu ir nikeliu, tuomet plienas gali imti gana greitai rūdyti. Pagrindinis minusas – kalkėtas vanduo labai greitai plieninius paviršius padengia apnašomis, kurios nė kiek nepažeidžia sandarumo bei vientisumo, tačiau negražiai atrodo, reikalauja daugiau priežiūros. Jeigu nerūdijančio plieno, metalinė plautuvė turi chromo bei nikelio priemaišų, ji gerai tinka virtuvėje, nes medžiaga turi elastingumo, tad net iškritę ir atsimušę indai nedūžta. Metalinės plautuvės įprastai pasižymi žemesne kaina nei akmeninės ar keraminės.

Akmens masės kriauklė pasižymės aukščiausia kokybe, bus itin tvirta, atrodys elegantiškai. Nors pats plautuvė gali būti ir granitinė, tačiau į jos sudėtį yra įmaišoma ir akrilo, kuris prideda medžiagai elastiškumo. Dėl to taip pat mažėja tikimybė, kad kažkas nukritęs ant plautuvės, suduš. Tai yra itin atspari medžiaga, kuri visuomet atrodo prabangiai bei jaukiai. Pastaruoju metu būtent akmens masės virtuvės bei vonios kambario įranga populiarėja sparčiausiai. Iš praktinės pusės dar svarbu paminėti, kad akmens masė labai gerai sugeria garsą bėgant vandeniui.

Keramikinė plautuvė laikoma geriausiu pasirinkimu dėl tvirtos konstrukcijos ir itin klasiško, blizgaus dizaino. Glazūrą lengva valyti, ji nesugeria skysčių, kvapų ir beveik kiekviename interjere atrodo labai neblogai.

Kaip rinktis dydį ir formą? Daug kas priklauso nuo to, kiek vietos plautuvei galite skirti. Egzistuoja pastatomos, kampinės, montuojamos iš apačios bei daugybė kitų, skirtingų šio santechninio įtaiso tipų. Ekspertai visuomet pataria rinktis kiek didesnę ir gilesnę plautuvę, jei įmanoma, tad mini variantas privers daryti nemažai kompromisų dėl naudojimo patogumo. Kampinės plautuvės nebus tokios patogios, kaip sumontuotos toliau nuo kraštų.

Geriausią plautuvę rasti padės patogūs Bigbox parduotuvės filtrai bei rūšiavimo įrankiai. Susiaurinkite paiešką pagal tokius kriterijus kaip: kaina, plautuvės forma, medžiaga, tinkamumas pagal spintelės plotį ir t.t. Taigi, jeigu norite, jums gali būti rodoma tik įleidžiama, apvali juoda plautuvė arba uždedama, dviguba, pagaminta iš akmens masės. Prie kiekvienos prekės galėsite matyti, kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai bei nuomonė. Norite įsigyti dar pigiau nei įprasta kaina? Tapkite Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriais ir patys pirmieji sužinokite apie tai, kada buities prekėms bus taikoma akcija!