Informacija
Prekių katalogas

Kėdės

Kėdės

Internetu patogu įsigyti kėdes ir kitus baldus jūsų namams, biurui, darbo vietai, gaming, valgomajam, virtuvei ir ne tik. Platus asortimentas mūsų kataloge užtikrina, kad kiekvienam pirkėjui pavyks rasti kažką, kas atitiks norus bei lūkesčius.

Rinkitės, kurios sulankstomos, pigios ratano, premium biuro ar ergonomiškos žaidimų kėdės. Jeigu tapsite naujienlaiškių prenumeratoriais, būsite pirmieji, kurie sužinos, kada baldams Bigbox elektroninėje parduotuvėje vyksta išpardavimas, taikoma akcija ir bus galimybė pirkti pigiau.

Kaip pasirinkti geriausią darbo, biuro kėdę?

Investuoti į gerą biuro (ofiso), darbo kėdę tikrai apsimoka. Juk joje, ko gero, praleisite po kelias valandas kasdien, todėl verta ieškoti ergonominės, patogios ir poreikius patenkinančios kėdės tikrai verta. Svarbiausia, kad tokios kėdės neleistų išsivystyti ydingai laikysenai ir nesukeltų įtampos nugaroje ar kitose srityse.

Geros biuro kėdės savybės:

·       Reguliuojamas aukštis –  jeigu galite reguliuoti kėdės aukštį, darbas prie kompiuterio, žaidimų žaidimas ar kita veikla pasidarys gerokai patogesnė. Pagal savo ūgį ir poreikius kiekvienas naudotojas galės pritaikyti kėdės aukštį prie turimo rašomojo stalo.

·       Reguliuojamas atlošas – galimybė atlošą atlenkti tiek, kad būtų patogu – labai svarbi. Kadangi biuro kėdės dažniausiai nėra supamos, kokybiškos ir geriausios kėdės šioje kategorijoje turi ir reguliuojamą atlošą. Gerai, kad atlošas būtų patogiai užfiksuojamas, kad staiga nenukryptų atgal. 

·       Patogūs porankiai – kėdės su porankiais ne tik sumažina įtampą įvairiose kūno vietose. Patogūs porankiai gali būti naudingi ir daiktams ar, pvz., gėrimams pasidėti.

·       Su ratukais ir pasukama – jeigu ant kėdės galėsite judėti, jos naudingumas tik išaugs. Su besisukančia ir važinėjančia kėde bus geriau dirbti, nes galėsite pasiekti įvairias darbo vietos vietas ir būsite maksimaliai efektyvūs. 

·       Atrama svarbiausiose vietose – modernios biuro kėdės turi prie žmogaus anatomijos pritaikytus atlošus, kurie suteiks jūsų nugarai reikiamą komfortą ir atramą. 

·       Pagaminta iš kokybiškų medžiagų – bemaž visuomet geriausiomis laikomos odinės kėdės, tačiau veliūrinės, nepaisant to, kad jų kaina dažnai yra žemesnė, išsiskiria ne ką mažesniu patogumu. Jeigu medžiagos yra kokybiškos, ant kėdės bus patogu sėdėti bei turėsite pakankamai atramos.

Be to, svarbi ir pačios kėdės rėmo medžiaga. Medinės, kaip kad ąžuolinės kėdės simbolizuoja prabangą ir komfortą, o štai minkštos gali turėti retro bei labiau įkvėpiantį stilių. Gerą kainos ir kokybės santykį siūlo ir patogios plastikinės kėdės.

Kaip pasirinkti geriausią kėdę valgomajame?

Keletas patarimų, kaip pasirinkti geriausias valgomojo kėdes. 

1.     Įvertinkite patalpos ir stalo dydį. Jeigu tai nėra baro ar pusbario stalas, prie jo turėtų patogiai tilpti bent 4 kėdės.

2.     Kai matuojate, pasistenkite užtikrinti, kad tarp kėdžių būtų bent ~15cm tarpas, kad sėdintiems būtų patogu valgyti ir naudotis įrankiais.

3.    Pasirinkite medžiagą. Odinės valgomojo kėdės namams yra lengvai prižiūrimos, metalinės suteikia modernų įvaizdį, o medžiaginės siūlo daugiausiai erdvės eksperimentavimui su spalvomis ir raštais.

4.    Nepraleiskite galimybės tarpusavyje derinti įvairius raštus ir spalvas.