Informacija
Prekių katalogas

Skalbimo mašinos su džiovykle

Skalbyklės - džiovyklės – puikus namų buities prietaisas tiek daugiabučių, tiek nuosavų namų savininkams ne tik dėl patogumo, bet ir dėl funkcionalumo bei efektyvumo. Nebesirūpinkite dėl nespėjusių išdžiūti skalbinių ar išlankstomos ir pastatomos džiovyklės užimamos vietos namuose. Skalbyklės - džiovyklės internetu prieinama kaina - Bigbox.lt elektroninėje parduotuvėje. Galite rinktis iš populiariausių ir žinomiausių - AEG, Beko, Bosch, Electrolux, Whirpool, LG, Samsung, bei mažiau žinomų bet paklausių ir patikimų - Hisense ir Indesit skalbyklių-džiovyklių. Skalbimo mašinos su džiovykle leis pajusti komfortą, dėvint išskalbtus ir dar tą pačią dieną išdžiūvusius drabužius bet kokiu metų laiku. Kitos skalbyklių - džiovyklių kategorijos: Skalbyklės džiovyklės su pūkų filtruSkalbyklės džiovyklės su šilumos siurbliuSkalbimo mašinos su džiovykle 45 cm gylioSkalbyklės džiovyklės su garų funkcijaSiauros skalbyklės džiovyklės

Skalbimo mašinos – džiovyklės

Niekam ne paslaptis, jog skalbimo mašinos – įrenginiai, palengvinantys kiekvieno žmogaus kasdienybę. Negana to, skalbyklės gali būti ir kartu su džiovykle, kas yra itin naudinga tais atvejais, jei skubate ir norite, jog jūsų drabužiai išdžiūtų itin greitai, o taip pat ir neturite namuose tiek daug vietos, kur galėtumėte juos išdžiaustyti. Toks pasirinkimas – išties praktiškas ir patogus, kadangi nereikia įsigyti dviejų įrenginių – vieną skalbimui, o kitą džiovinimui, kadangi visa tai telpa vienoje mašinoje!

Bigbox internetinėje parduotuvėje rasite tokių žinomų gamintojų kaip AEG, Samsung, Electrolux ar Whirlpool skalbimo mašinas – džiovykles, kurios ne tik pasižymės puikia kaina, bet ir gera kokybe, leisiančia pirkiniu džiaugtis dar tikrai ne vienerius metus. Visgi, dėl itin didelio šių įrenginių pasirinkimo, kartais išsirinkti tinkamiausią gali būti kiek sudėtinga, tad kaip tai padaryti? Pirmiausia, būtinai nusistatykite tam tikrus kriterijus, kurie jums yra svarbūs naujoje skalbimo mašinoje. Tai gali būti: būgno talpa, energijos klasė, gręžimo greitis ar energijos klasė. Labai patogu tai, jog internetinėje parduotuvėje atrasite filtrus, padėsiančius išrūšiuoti tik tuos įrenginius, kurie atitinka jūsų nusistatytus punktus. Visa tai padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir nervų.

Taip pat rinkdamiesi skalbimo mašinas – džiovykles, būtinai atkreipkite dėmesį, jog įrenginys būtų su pūku filtru, pasižyminčiu gera kokybe. Jo pagalba džiovyklės kondensatorius lieka švarus, o tai reiškia, jog skalbyklė – džiovyklė tuomet veikia efektyviausiai. Svarbus ir šilumos siurblys. Jis karštą orą atšaldo, dėl ko susidaro kondensatas, kuris yra pašalinamas, o oras išdžiovinamas ir išpučiamas į įrenginio būgną. Džiovyklė su šilumos siurbliu suvartoja mažiausiai elektros energijos, kas vėliau atsiliepia ir mažesne elektros sąskaitą.

Skalbimo mašinos – džiovyklės būna įvairių matmenų. Rinktis reikėtų pagal tai, kiek vietos jai esate numatę bei kokie yra jūsų poreikiai. Jei vonios kambarys ar kita namų vieta, kurioje statysite įrenginį, nėra didelė, galite apgalvoti mažesnio, pavyzdžiui, 45 cm gylio skalbyklę – džiovyklę. Tokiu būdu sutaupysite vietos, tačiau nuo to nenukentės jos funkcionalumas.

Naršydami internetinėje parduotuvėje Bigbox.lt, atkreipkite dėmesį į tai, jog prie prekių yra piktogramos, kuriose nurodytas atitinkamas laikas, kada atitinkamas daiktas turėtų būti jums pristatytas arba kada jį galėsite atsiimti fizinėje mūsų parduotuvėje, esančioje Kaune. Geriausia – planuoti pirkimą iš anksto, kadangi ne visuomet visas prekes turime prekybos vietoje ar sandėliuose. Tačiau net ir nutikus kitaip, kuomet prekių prisireikia labai greitai, galėsite rasti tikrai ne vieną variantą, kuriuo galėsite džiaugtis vos už poros dienų. Galiausiai, pasinaudokite ir funkcija, kurios pagalba galėsite skirtingas prekes nesunkiai tarpusavyje palyginti. Viskas, ką reikia padaryti tokiu atveju, paspausti mygtuką „palyginimas“ ir visa reikiama informacija bus pateikta prieš jūsų akis.