Informacija
Prekių katalogas

Mokyklinės kuprinės

Reikia naujos mokyklinės kuprinės pradinukams, pirmokui ar paaugliui? Užsukote, kaip tik ten, kur reikia, nes Bigbox internetinėje parduotuvėje – nuolat daugybė pasiūlymų ir bene geriausios kainos perkantiems internetu. Tiek tėvai, tiek patys vaikai gali nesunkiai rasti sau patinkančią kuprinę iš Ergobag, Herlitz, STEP BY STEP ar kitų gamintojų kolekcijos. Kiekvienam poreikiui yra po kuprinę ar tinkamą aksesuarą. Tiek ėjimui į mokyklą, tiek sporto reikmenų susidėjimui arba mokykliniams reikmenims skirti penalai – Bigbox prekių kataloge netrūksta pasirinkimo.

Geriausią kuprinę rinktis reikėtų pradedant nuo paieškos susiaurinimo. Kadangi prekių pasiūloje yra tikrai daug, geriausia nešvaistyti laiko lyginant absoliučiai viską, o susiaurinti paiešką pagal: prekės kategoriją (mat čia rasite kuprines, penalus ir sportinius krepšius), kainą arba vaiko amžių. Pastarasis aspektas yra svarbus, nes mažesniam vaikui daug geriau ergonominės kuprinės, kurias lengviau nešti ant pečių ir kur telpa daugiau daiktų. Na, o jaunimui jau labiau patinka madingos kuprinės, stilinga išvaizda. Visa tai nesunkiai rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. Susiaurinus paiešką su filtrų arba rūšiavimo pagalba labai greitai pamatysite, kurios gi kuprinės, krepšiai ar penalai jums tinka labiausiai.

Renkantis kuprinę, galite rasti ir išmaniąsias bei tinkamą laikyseną užtikrinančias prekes. Dažna mokyklinio amžiaus vaikų problema – itin sunkios kuprinės, dėl kurių labai pavargsta pečiai ir nugaros raumenys. Tai skatina kuprinę nešioti ant vieno peties ir gali atsirasti laikysenos problemų. Augantiems paaugliams ir aukštesnių pradinių klasių vaikams ortopedai pataria rinktis kuprines, kurios arba palaiko gerą, arba koreguoja laikyseną. Tai itin svarbu sportuojantiems berniukams ar mergaitėms.

Sportiniai krepšiai yra gana panašūs ir paprastai skiriasi tik dydžiu. Yra sportinei maišeliai – kaip kuprinė, užsidedama ant nugaros bei sportiniai krepšiai, kurie užsimetami per petį. Maišai ir krepšiai reikalingi visiems mokyklinio amžiaus vaikams, tad pravers ir penktokui, ir pradinukui ar gimnazistui(-ei). Jeigu po pamokų jie lanko kitą aktyvų sporto būrelį, galbūt už sportinį maišą geriau bus krepšys, metamas per petį. Jame tilps daugiau sportinio inventoriaus ir bus patogiau keliauti į treniruotę.

Daug kam imponuoja ir stilingos odinės kuprinės. Jos dažniausiai būna kiek brangesnės už tekstilines/medžiagines, tačiau pasižymi didesniu patvarumu ir yra malonios prisilietimui. Tikra oda mažiau sugeria drėgmę, todėl labiau apsaugo kuprines per lietų ar nuo sniego. Tačiau pasitarkite su pačiu vaiku ar jam tokia kuprinė patiks. Galbūt jaunesnei, pvz., 5 klasei tinkamiausia bus spalvingesnė ir žaismingesnė kuprinė.

Prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie taikomas nuolaidas bei prekes, kurių kaina yra sumažinta – su akcija. Internetu galima ir palyginti prekes tarpusavyje. Vos vieno mygtuko paspaudimu galite pažiūrėti, kuo viena kuprinė skirsis nuo kitos ir patikusias įsidėti į norų sąrašą ir įsigyti vėliau arba iš karto dėti į krepšelį ir pereiti prie apmokėjimo. Pačius brangiausius kuprinių rinkinius siūlome įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas gali pasiūlyti puikias sąlygas pirkimui išsimokėtinai, kartais net ir be pabrangimo.