Informacija
Prekių katalogas

Sandėliukai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti stilingo dizaino, praktiškus ir ergonomiškus sandėliukus. Nesvarbu ar ieškote patogesnio sprendimo sodo technikos laikymui, įrankiams, mažiau reikalingiems namų apyvokos daiktams ar kitiems reikmenims. Mūsų prekių kataloge yra ne vienas skirtingas pastatomas medinis, metalinis lauko arba sodo sandėliukas, kuris sumažins ne vieną galvos skausmą bei padės rasti atsakymą į klausimą – „Kur viską padėti?“.

Tokie klausimai nebevers sukti galvą, nes lengvai rasite tinkamą sprendimą. Prekių asortimentas – gausus, todėl pasinaudoję filtravimo, palyginimo bei rūšiavimo įrankiais galėsite paprastai ir greitai išsirinkti tokį sandėliuką, kuris labiausiai tiks jūsų namams, sodui, daržui ar bet kuriai kitai erdvei.

Kaip išsirinkti sandėliuką? Visų pirma reikėtų apsvarstyti paskirtį. Ar tai bus įrankių namelis, pašiūrė laikyti sodo ar daržo reikmenis, o gal pats pagrindinis  objektas svarbių priemonių ir daiktų laikymui? Kuo daugiau daiktų turite, tuo didesnio sandėliuko jums reikia (natūralu). Jau prie pavadinimo kataloge galite matyti daugumos namelių matmenis. Pvz., Keter FACTOR 8x6 plastikinis pastatomas sandėliukas bus 8 pėdų pločio ir 6 pėdų ilgio. Nesunku šiuos matmenis paversti metrais ir matyti, kad tai yra ~2,4x1,8m dydžio sandėliukas. Tačiau net nereikia jokių skaičiuoklių ar vertimų, nes konkretus sandėliuko dydis metrais bei kiti svarbiausi duomenys aprašomi jo prekės puslapyje. Dėl to, paspaudę ant sandėliuko nuotraukos kataloge, jo puslapyje iš karto pamatysite ar tai yra pvz., karkasinis ar kitokio tipo sandėliukas, kokio jis dydžio, kiek jis sveria ir t.t.

Nesvarbu ar jums reikia kiemo, sodo ar kitos erdvės sandėliuko, daugumai pirkėjų labai praverčia prekių palyginimo įrankis. Juo pasinaudoti labai paprasta. Prekių kataloge ieškokite mygtuko su svarstyklių piktograma, šalia mygtuko „Į krepšelį“.  Individualiame prekės puslapyje šis mygtukas yra šalia kito mygtuko, kuris leidžia prekes pridėti į paskyros norų sąrašą. Paspaudus palyginimo mygtuką, prekės nukeliauja į naujai atsiradusį palyginimo meniu apačioje. Renkantis sandėliuką svarbu įvertinti ne tik jo dydį, tačiau ir garantinį laikotarpį, svorį (svarbu pastatymui) bei kitus parametrus. Palyginimo meniu leis tarpusavyje įvertinti daugybės panašių sandėliukų panašumus ir skirtumus, palyginimą išsisaugoti ar net atsispausdinti patogesnei peržiūrai.

Šioje kategorijoje taip pat rasite iš medžio bei kitų medžiagų pagamintas daiktadėžes. Jos idealiai tinka į sandėliukų vidų arba į rūsį ar garažą, kuomet net ir mini sandėliukas jums arba per didelis objektas, arba pernelyg perteklinis sprendimas.

Kiekvienas naujienlaiškio prenumeratorius gali beveik visada sodo ir daržo prekes pirkti pigiau – akcijos kaina. Naujienlaiškio prenumeratoriai būna patys pirmieji, kurie sužino apie nuolaidas, išskirtinius pasiūlymus, taip pat gauna ir dovanas.