Informacija
Prekių katalogas

Vonios komplektai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Vonios komplektai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., MASTERJERO, RIVA, ELITA, DEFTRANS prekės. Vonios komplektai kategorijoje kainos prasideda nuo 37,95 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 91. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Vonios komplektai

Pilnam vonios kambario dekoravimui pravers baldų komplektas. Užuot kiekvieną reikiamą objektą perkant atskirai, galima viskuo pasirūpinti iš karto ir rinktis įsigyti komplektą. Aukštos kokybės iš medienos drožlių plokštės arba iš įprastos medienos pagaminti vonios baldai gali pagyvinti šios patalpos interjerą, suteikti jam funkcionalumo, praktiškumo ar kitų reikiamų savybių.

Vonios kambario baldų komplektas iš Bigbox gali būti puikus pirkinys ir ten, kur norisi atnaujinti pasenusį, pabodusį arba lūžti pradėjusį vonios baldų asortimentą. Pirkti iš Bigbox internetu baldų komplektus verta ir dėl to, kad nereikia laukti eilėse. Sau patogiu laiku užsisakykite prekes. Palyginkite jas tarpusavyje, susipažinkite su visu asortimentu, pasirinkite geriausią apmokėjimo ir pristatymo būdą.

Bigbox siūlo galimybę vonios kambario baldus pirkti ir išsimokėtinai, labai lanksčiomis sąlygomis. Be to, jeigu esate naujienlaiškio prenumeratoriai, būsite pirmieji, kurie sužino apie tai ar vyksta akcija bei kada galima pigiau ir žemesne kaina įsigyti baldų komplektus voniai.

Kokių vonios komplektų būna?

Vonios kambario baldų komplektai gali būti labai įvairūs. Dažniausiai, iš pirmo žvilgsnio lengva juos atskirti pagal išvaizdą ir stilių. Paprasčiausia juos kategorizuoti į modernaus ir šiuolaikiško bei labiau klasikinio stiliaus komplektus. Priklausomai nuo jūsų skonio ir likusio interjero, gausiame asortimente tikrai turėtų atsirasti bent vienas ar keli komplektai, kurie tenkins jūsų lūkesčius.

Renkantis svarbu pagalvoti apie tai, kelių dalių turėtų būti jūsų komplektas. Nors parduodami ir pavieniai baldai, komplektai gali būti ir dažniausiai būna nuo 2 iki net 7 dalių, nors yra ir variantų su 9 ar net 10+ dalių. Standartiškai į komplektaciją įeina centrinė spintelė (pastatoma arba pakabinama) bei šoninės spintelės, veidrodžiai, praustuvai, maišytuvai ir kita.

Kuo daugiau dalių komplekte – tuo didesnei voniai jis tinka. Be to, didesnis komplektas gali būti puikus pasirinkimas norint užpildyti 2vonios kambarius vietoje 1. 

Kiekvieno komplekto sudėtis gali būti kiek skirtinga. Dėl to nedvejokite atsidaryti prekės puslapį. Jame, aprašymo skiltyje yra nurodomos sudedamosios dalys. Jos gali būti skirtingos, tad rinkitės atidžiai. Be to, gali praversti prekių pristatymas į namus, kadangi kelių dalių komplektas svers tikrai nemažai.

Pagal ką išsirinkti vonios kambario baldų komplektą?

Baldų komplektą rinkitės taip, kad jis neperpildytų ribotos vonios kambario erdvės. Komplektas turėtų estetiškai papildyti bendrą patalpos visumą. Specialistai pataria geriau rinktis nuosaikesnį šių baldų dizainą, kad jis taip greitai nepabostų. 

Užtikrinkite, kad spintelės ir kiti objektai užimtų ne per daug vietos. Pasilikite patogius priėjimus iš šonų, kad pavyktų nuvalyti baldus ar juos apeiti, reikalui esant, taip maksimaliai išnaudojant erdvę.

Didelis privalumas yra ir patrauklesnė kaina. Nedvejokite rinktis baldų komplektus, parduodamus su akcija!