Informacija
Prekių katalogas

Elektriniai paspirtukai

Elektriniai paspirtukai suaugusiems ir vaikams gera kaina parduodami internetu Bigbox.lt el. parduotuvėje. Elektrinis paspirtukas jau kurį laiką yra labai populiari miesto transporto priemonė. Siūlome saugius ir kokybiškus, populiarių ir patikimų gamintojų elektrinius paspirtukus prieinama kaina: Denver, Segway, Xiaomi, Cecotec, Razor ir kt. Sezono topas – stabilus ir patogus elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi – pasinaudokite mūsų pasiūlymais įsigyti šią patogią susisiekimo priemonę internetu pigiau.

Elektriniai paspirtukai

Kelionei į darbą, studijas, mokyklą ar į susitikimą su draugais, riedėti mieste su elektriniu paspirtuku bus tikras malonumas. Ši moderni transporto priemonė leidžia gana greitai judėti nuo vieno taško iki kito miesto vietovėse ar net kurorte, neverčia kvėpuoti išmetamosiomis dujomis eismo spūstyse bei sutaupo daug jūsų laiko, ypač, jeigu judate miesto centre, kur eismas labai lėtas. Bigbox parduotuvėje internetu galima įsigyti pačių įvairiausių gamintojų produkcijos. Denver, Blaupunkt, Segway, Powero, Xiaomi, Ducati ir daugybės kitų gamintojų elektriniai paspirtukai suteiks daugiau laisvės ir galimybių judėti laisvai.

Kurie el. paspirtukai yra geriausi? Atsakymas labai priklauso nuo to, kokie yra jūsų poreikiai. Pirmiausiai galite suskaičiuoti atstumus, kuriuos planuojate įveikti vienu įkrovimu. Pvz., jeigu iki jūsų darbo yra 7km, per dieną įveiksite ~15km pirmyn-atgal, plius bet koks papildomas judėjimas miesto viduje ar nenumatytos kliūtys. Papildomai bateriją iškrauna įkalnės. Reikėtų paminėti ir tai, kad paspirtukai gali būti ne tik standartiniai, bet yra ir modelių, skirtų vaikams bei net sportiniai elektriniai paspirtukai, pasiekiantys didelį greitį.

Pagrindinės techninės charakteristikos, darančios įtaką paspirtuko pasirinkimui:

  •        Įveikiamas atstumas – kasdienai patariame rinktis modelius nuo 20km
  •        Įkalnės dydis – ne visi paspirtukai įveiks labai stačias įkalnes. Įprasti modeliai turėtų įvažiuoti į 7-8 laipsnių įkalnę, o galingesni – ir į statesnes.
  •        Baterijos dydis – kuo ji didesnė, tuo paspirtukas galingesnis bei įveikia didesnį atstumą (pvz., 500W , 800W ar net 1000W elektrinis paspirtukas važiuos mažiau ir lėčiau nei modelis su 1600W ar 2000W galingumo baterija). Tačiau su baterijos dydžiu auga ir kaina.
  •        Maksimalus greitis – kai kurie paspirtukai nesunkiai viršys 60km/h maksimalų greitį. Klausimas – ar tiek daug reikia? Nepamirškite, kad dažniausiai judėsite dviračių takais bei pėsčiųjų šaligatviais, kur vaikšto žmonės arba važinėja įprasti dviratininkai. Kasdienėms kelionėms užtenka ~15-20 km/h greičio.
  •        Kiek trunka įkrauti bateriją – tai irgi svarbus parametras, kadangi norisi, jog pavyktų kuo greičiau pakrauti bateriją pilnai
  •        Maksimalų svorį – kai kurie paspirtukai yra skirti vaikams, o kiti suaugusiems arba visiems. Kaip atskirti? Pagal maksimalią apkrovą (svorį), kurią paspirtukas gali pakelti. Jos įprastai svyruoja nuo 50kg iki 120kg ar truputėlį daugiau.

Net, jeigu ieškote kažko išskirtinio, kaip pavyzdžiui elektrinio paspirtuko bekelei, mūsų prekių kataloge tikrai turėtų pavykti tokį rasti. Čia taip pat yra ir įvairūs priedai bei aksesuarai elektriniams paspirtukams, tokie kaip dėtuvės, krepšiai, mobiliojo telefono laikikliai ir kiti panašūs aksesuarai.

Bigbox internetinėje parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos, beveik visada kažkurioms laisvalaikio prekėms yra taikoma akcija, todėl galite įsigyti svajonių paspirtuką pigiau. Taip pat verta paminėti, kad pirmieji informaciją apie nuolaidas bei akcijas gauna naujienlaiškio prenumeratoriai. Jeigu jus domina galingas arba bet kokio tipo el.paspirtukas iš mūsų katalogo, mes taip pat pasiūlysime lanksčias pirkimo išsimokėtinai sąlygas, dažnai ir be pabrangimo!