Informacija
Prekių katalogas

Elektriniai dantų šepetėliai

Kitos elektrinių dantų šepetėlių kategorijos: Elektriniai dantų šepetėliai vaikamsIrigatoriai

Elektriniai dantų šepetėliai

Dantų higiena – labai svarbus geros savijautos ir puikios sveikatos ingredientas. Tam, kad pavyktų gerai prižiūrėti dantis, reikalingas tinkamas dantų šepetukas. Bigbox parduotuvėje internetu galite patogiai įsigyti BRAUN, ETA, OCLEAN, Oral-B, Panasonic, Philips, SOOCAS, Xiaomi ir daugybės kitų gamintojų šepetėlius dantims valyti.

Parduotuvėje veikia patogi prekių filtravimo, rūšiavimo ir palyginimo sistema. Pasinaudoję filtrais ir lyginimo įrankiu, pirkėjai lengviau randa, kuris elektrinis dantų šepetėlis bus geriausias.

Jeigu jums kyla klausimas – kaip pasirinkti elektrinį dantų šepetėlį, tai su minėtų filtrų ir prekių palyginimo įrankių pagalba, tai padarysite greičiau ir paprasčiau. Pradėti galite nusistatydami savo biudžetą. Yra elektrinių dantų šepetėlių, aksesuarų jiems, irigatorių ir išskirtinai vaikams skirtų šepetėlių. Visų šių prekių kainos gali būti labai skirtingos, kadangi joms įtaką daro ne tik gamintojo prestižas, tačiau ir panaudotos technologijos, įvairūs priedai komplekte, kita.

Susiaurinus paiešką pagal kainą, galima pereiti prie jus dominančio šepetėlio ar priedų ypatybių. Bigbox parduotuvėje esantys filtrai leis pasirinkti: dantų šepetėlio tipą, antgalių skaičių (komplekte arba atskirai), šepetėlį pagal maitinimo šaltinį, šepetėlio spalvą. Su šių filtrų pagalba lengvai ir greitai susiaurinsite paiešką iki pačių naudingiausių rezultatų. Nepamirškite, kad taip pat galite matyti tik naujas bei/ar tik perkamiausias prekes šioje kategorijoje.

Renkantis galima atkreipti dėmesį ir į tai ar elektrinis dantų šepetėlis turės integraciją su išmaniaisiais įrenginiais. Dažnu atveju, ypač naujausi modeliai, gali būti Bluetooth ryšiu susiejami su jūsų telefonu ar kitu išmaniu įrenginiu. Kodėl tai naudinga? Ogi todėl, kad programėlėn, jūsų šepetėlis perduoda svarbiausią informaciją apie valymo įpročius bei tendencijas. Tiek vaikams, tiek suaugusiems, išmanusis elektrinis dantų šepetėlis padės suformuoti geresnę dantų valymo praktiką, leis maksimalizuoti naudą, kurią gaunate iš pačio įrenginio bei padės spręsti dažniausiai kamuojančias problemas, susijusias su burnos higiena.

Vaikiškas išmanus dantų šepetėlis, susietas su programėle, gali vaikui pasiūlyti ne tik naudingą informaciją, bet ir interaktyvius žaidimus, kaip pvz., kovą su nešvaros monstru ir pnš. Valydamas dantis, vaikas tuo pačiu ir pramogauja. Taip lengviau formuojamas labai svarbus įprotis.

Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge, būsite nukreipti į individualų tos prekės puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją apie ją. Taip pat pamatysite, kokie atsiliepimai apie jus dominantį dantų šepetėlį. Neretai prekėms taikoma akcija ir jos parduodamos pigiau. Jeigu ir jus domina pirkimas žemesne kaina, tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais. Jie būna pirmieji, kurie gauna informaciją apie nukainotas prekes, akcijas, išpardavimus bei naujausias tendencijas.