Informacija
Prekių katalogas

Svetainės baldai

Svetainės baldai

Turbūt nėra jokios svetainės, kurioje baldai nevaidina svarbaus vaidmens. Jie ne tik yra bene pagrindinė kambario dekoracija, tačiau sukuria praktinę bei funkcinę patalpos vertę. Kuo geriau baldus pasirenkate, tuo svetainė atrodo geriau ir taip pat, tuo daugiau naudos galite tikėtis iš pačios svetainės. Ji taps ne tik jaukesnė jums, bet ir tiks priimti svečius, sutalpins daug daiktų.

Patogiausia tai, kad gausybę skirtingų baldų svetainei galite įsigyti ir internetu. Bigbox prekių asortimente yra ir stilingi bei modernūs, ir labiau klasikiniai pasirinkimai. Tarp asortimento randami: prabangūs itališki arba vokiški, puikų kainos ir kokybės santykį siūlantys lenkiški arba lietuviški, minimalistiniai ir elegantiški skandinaviški, unikalūs bei dažnai nestandartiniai Provanso stiliaus pasirinkimai ir daug kitų.

Čia galite įsigyti:

·        Svetainės komplektus

·        Minkštų baldų svetainėms

·        Kavos ir TV staliukų

·        Stalų transformerių

·        Sekcijų

·        Komodų ir lentynų

·        Spintų

Jūsų įsigytus baldus pristatysime į namus per optimalų terminą, o, jeigu norite juos galėsite atsiimti ir patys. Stengiamės aukštos kokybės baldus pasiūlyti patrauklia kaina, o net ir didžiausius pirkinius galite taip pat įsigyti išsimokėtinai, lizingu, dažnai net ir be pabrangimo. Pats atsiskaitymo procesas yra saugus ir paprastas, tad nedvejokite įsigyti svetainės baldus iš Bigbox jau dabar!

Kaip įsigyti geriausius svetainės baldus internetu?

Kiekvieno žmogaus skonis yra skirtingas. Kone kiekviena patalpa taip pat yra individuali ir norisi, kad ji atspindėtų unikalų šeimininkų arba visų namų charakterį. Tam, kad būtų pasirinkti tinkami svetainės baldai, visų pirma nustatykite esminį, pagrindinį patalpos tašką. Visi minkšti arba kieti baldai turėtų būti išdėstyti aplink jį. Vienose svetainėse tuo tašku bus židinys, kitur – langas ar televizorius.

Kuomet statote baldus ir planuojate jų išdėstymą, kurkite jaukias erdves, skatinančias bendrauti. Fotelius ar sofas statykite vieną prieš kitą. Kampai ir krėslai neturėtų būti orientuoti vienas į kitą bent iš dalies. Didelėje patalpoje gali apsimokėti sukurti net kelias individualias tokias zonas.

Pagalvokite apie praėjimą. Moduliniai baldai šiuo atžvilgiu yra puikus sprendimas, kadangi galite juos plėsti pagal poreikį. Pavyzdžiui, atvyko svečių, atnešate papildomą segmentą sofai. Visgi norint, kad patalpa liktų optimaliai išplanuota, palikite erdvės vaikščioti tarp baldų ir juos apeiti. Be to – stenkitės neglausti baldų prie sienų, kad būtų lengviau viską prižiūrėti ir sukurtumėte jaukesnę aplinką.

Tad, jeigu jus domina gražūs moduliniai arba korpusiniai svetainės baldai – nedvejokite ir pasirinkimą darykite būtent čia. Pas mus neretai svetainės baldus įsigysite net pigiau nei kitur, kadangi dažnai vyksta ne viena akcija.

Asortimente yra tiek prabangiai atrodantys odiniai ar ąžuoliniai baldai bei skirtingi, labiau į minimalizmą orientuoti balti baldai, universalūs 3+2+1 sėdimos konfigūracijos sprendimai ir daug kitų. Pasinaudokite prekių filtrais ir/ar rūšiavimo įrankiu, kad greičiau rastumėte tai, ko norite.