Informacija
Prekių katalogas

Batų dėžės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Batų dėžės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Hanah Home, Venture Home, Halmar prekės. Batų dėžės kategorijoje kainos prasideda nuo 19,99 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 77. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Batų dėžės

Batų dėžė yra puikus pirkinys bet kuriems namams ar net darbo vietoms. Jeigu namuose batai yra laikomi ant grindų, jie gali užimti neproporcingai daug vietos, trukdyti atlikti valymo ir kitus darbus bei judėti. Žymiai tvarkingiau ir efektyviau išnaudoti erdvę, jeigu turite batų dėžę.

Kaip patogu, kad kiekvienas Bigbox klientas gali internetu rinktis iš plataus įvairių dydžių, formų, spalvų ir stilių batų dėžių. Galėsite rasti tokį variantą, kuris puikiai dera prie jūsų interjero arba pasirinkti dėžę, kuri bus maksimaliai praktiška ir talpi.

Kaip išsirinkti geriausią batų dėžę iš Bigbox internetu?

Visų pirma – pagalvokite apie dydį. Būtent apie batų dėžės dydį siūlome pagalvoti pirmiausiai, kadangi prieškambariuose dažnai neturime neribotos erdvės. Jei ketinate koridoriuje, kartu su batų dėže pastatyti kokį nors papildomą baldą ar dekoratyvinį elementą, turi būti pakankamai vietos viskam sutalpinti.

Pačios batų lentynos būna įvairių dydžių. Nustatykite, kur dėžę statysite. Paprastai batų lentynos statomos palei sieną, šalia arba net po veidrodžiu, arti kabyklos. Nepamirškite, kad batų dėžės, lentynos ar panašūs daiktai yra akcentiniai baldai. Jie nėra skirti užimti labai daug erdvės, kitaip praranda prasmę. Geriausia rinktis taip, kad dėžė būtų:

·        <35cm gylio="" nebent="" batus="" laikote="" d="" se="" span="">

·        Mažiau nei trečdalis sienos ilgio

Nepamirškite, kad efektyviai erdvę išnaudoti gali padėti ir kampinė batų dėžė.

Dauguma batų dėžių dar gali tarnauti ir kaip suoliukai. Tai – papildomas patogumas, kadangi ant suoliuko galėsite atsisėsti apsiauti avalynę ir patogiai ją nusiauti, kai grįžtate. Tiesa, pasirinkimų aibėje yra ne tik paprasti mediniai suoliukai, tačiau ir ne vienas minkštasuolis bei batų dėžė – pufas.

Na ir paskutinis techninis kriterijus renkantis, į kurį raginame atsižvelgti – batų talpa. Prasminga rinktis pakankamai tokią lentyną arba dėžę, kurioje tilptų visos avalynės poros, kurias aktyviai naudojate. Tam išsiaiškinkite, kiek tų porų turite ir kiek jų reikia sutalpinti.

Daug kas mėgsta gražaus dizaino dėžes naudoti ir kaip batų kolekcijos eksponavimo erdvę. Geriausia ir saugiausia, jei batus ant lentynos išdėstysite taip, kad tarp porų būtų ~4-5cm tarpai.

Daugiaaukštės, modernios medinės, metalinės ar iš kitų medžiagų pagamintos batų dėžės leidžia maksimaliai išnaudoti vertikalią erdvę, tad galite sutaupyti grindų ploto. Aukščio atžvilgiu, vienai batų porai skiriama apie 12 cm vietos (ne aukštakulniams, ne ilgaauliams).

Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti ir dvi mažesnes dėžes, pvz., jam ir jai.

Na, o po to, kai žinote techninius reikalavimus, jau galite rinktis patinkančius dėžių dizainus, stilius ir kitus estetinius sprendimus. Patogūs prekių filtrai leis iš karto matyti, kuri balta dėžė su veidrodžiu ar atitinkamo pločio dėžė jums tiks geriausiai!

Kodėl verta pirkti batų dėžes iš Bigbox?

·        Platus prekių asortimentas – jį sudaro patikimiausių gamintojų, puikiai vartotojų ir ekspertų vertinamos batų dėžės.

·        Patrauklios kainos – nuolat stebime kainas rinkoje ir stengiamės, kad pirkėjai būtų kuo labiau patenkinti kaina.

·        Dažnos akcijos – vykstanti akcija leidžia net ir aukščiausios kokybės baldus ir priedus įsigyti pigiau nei įprastai.

·        Patogus pirkimas – pirkti drabužių dėžes sau patogiausiu būdu. Pasirinkite geriausią apmokėjimo ir pristatymo sprendimą iš daugybės pasirinkimų!