Informacija
Prekių katalogas

Žaidimų konsolės

Žaidimų konsolės

Bene vienas geidžiamiausių įrenginių, tiek tarp vaikų, tiek tarp paauglių ir suaugusiųjų yra žaidimų konsolės. Visuomet, kai jos tik išleidžiamos, prie parduotuvių nusidriekia eilės norinčiųjų įsigyti. Naujausia technologija, geriausi žaidimai ir didžiausios pramogos yra tai, ką kiekvienam naudotojui siūlo šiuolaikinės žaidimų konsolės. Patogiausia tai, kad bet kurią naują žaidimų konsolę galite įsigyti internetu iš Bigbox, bene geriausia kaina.

Iš kokių konsolių galite rinktis?

Pirmiausiai – Xbox. Tai yra kompanijos Microsoft sukurta konsolė. Naujausia jų konsolė yra Xbox Series S ir Series X. Tai, iš esmės yra tos pačios kartos konsolės, kurios kiek skiriasi iš techninės pusės bei savo išvaizda, nors su jomis žaidžiami tie patys žaidimai. Modelis Series S yra gerokai pigesnis, tačiau jis turės mažesnės talpos kietąjį diską (pavyks įsirašyti mažiau žaidimų) bei pačius reikliausius žaidimus leis žaisti mažesniu kadrų dažniu arba šiek tiek žemesne rezoliucija. Bet, jeigu neturite itin didelio, itin raiškaus 4K TV, tuomet tas skirtumas nelabai jaučiasi. Na, o Series X modelis žaidimus leis žaisti net 4K raiška, 60 kadrų per sekundę dažniu, tad, jeigu turite aukštos raiškos televizorių ir tai leidžiantį biudžetą, rinkitės X.

Playstation 5 – Sony kompanijos sukurta konsolė ir pagrindinis Xbox konkurentas. Nors XBOX Series X yra ženkliai galingesnė konsolė, tačiau Playstation visuomet turėjo daugiau ekskliuzyvinių žaidimų. Dėl to jos pardavimai yra didesni. Kaip ir Xbox Series X, taip ir su Playstation 5 galima žaisti praėjusios kartos Sony konsolės žaidimus. Playstation visuomet konkuruoja

Nintendo Switch – konsolė žmonėms, kurie tiesiog mėgsta žaisti žaidimus ir nori kuo daugiau interaktyvių pramogų bei jaučia nostalgiją tokiems žaidimams, kaip Mario, Zelda ir kiti. Nintendo Switch idealiai tinka žaidimui keliese arba vakarėliuose, kuomet norite užimti žmones nepriklausomai nuo to, kokio jie amžiaus. Nintendo Switch labiausiai tinka vaikams iš visų, kol Xbox arba Playstation daugiausiai žaidimų siūlo naudotojams nuo ~12 metų.

Kokią rinktis konsolę iš visų? Na, pirmiausiai dauguma žmonių renkasi pagal tai ar jau turėjo konsolę prieš tai ir ją keičia nauja. Jeigu taip, tai tuomet reikėtų prisiminti savo potyrius su senąja konsole. Jeigu jie geri – įsigykite naujesnę jos versiją, o jeigu norisi kažko naujo – rinkitės priešingą. Dauguma pirkėjų renkasi tarp Xbox ir Playstation. Tai konsolės, kurios tinka žaidimui namuose. Tačiau, jeigu su žaidimais norite keliauti, galėti organizuoti vakarėlius ir draugiškus žaidimus keliems žmonėms, tuomet atsiliepimai byloja ir žaidimų biblioteka rodo, kad mažo dydžio (mini) Nintendo Switch tinka geriausiai.

Jeigu renkatės kurią nors konsolę, galite atkreipti dėmesį, kad yra ne viena jos versija mūsų parduotuvėje. Dažniausiai jos skiriasi daugiau nei spalva, o ir techninėmis savybėmis. Kaip jau minėjome, Series X ir Series X iš Xbox yra tarsi dvi atskiros sistemos, tačiau bent jau Playstation 5 komplektų įsigijimui yra daug ir jie gali atrodyti panašūs, nors kainos – skirtingos. Paspaudę ant prekės tiksliau pamatysite, kuo skiriasi įvairios versijos, tačiau kainą dažniausiai keičia komplektacijos skirtumai. Vieni PS5 parduodami su vienu pulteliu, kiti – su dviem, treti – su ausinėmis ir dviem pulteliais ir taip toliau.

Mūsų parduotuvėje taip pat rasite ir priedų bei aksesuarų savo konsolėms bei žaidimų joms. Įsigykite pigiau, kai prenumeruojate naujienlaiškį, nes būsite pirmieji, kurie gaus informaciją apie išpardavimus, žaidimų prekes su akcija, gausite dovanas. Mūsų partneriai SB Lizingas daugumai prekių pasiūlys lanksčias pirkimo išsimokėtinai sąlygas.

Kitos žaidimų konsolių kategorijos: Žaidimų konsolės vaikamsMini žaidimų konsolėsNešiojamos žaidimų konsolės