Informacija
Prekių katalogas

Dviračiai

Dviračiai

Ieškote patikimo, aukštos kokybės dviračio vaikui, paaugliui, turistinėms kelionėms ar plentui? Bigbox parduotuvėje internetu galite rasti labai platų, skirtingų dviračių asortimentą. Prekes patogiai rūšiuokite ir filtruokite bei lyginkite naudodamiesi mūsų puslapyje esančiais įrankiais bei greičiau raskite tai, ko reikia. Prenumeruokite naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte apie tai, kada kalnų dviračiai, vaikiški dviračiai ar bet kokios kitos prekės šioje kategorijoje bus parduodamos pigiau – su akcija arba lizingu be pabrangimo.

Dviratį išsirinkti gali padėti šiek tiek informacijos. Jeigu perkate vaikišką dviratį, tuomet paiešką susiaurinti galite pasirinkę vaikišką dviračio tipą per filtrus. 4Kids bei kitų gamintojų vaikiški dviračiai turi maždaug 12-20 colių (dažniausiai vaikiški dviračiai turi 16 colių ratus)skersmens padangas ir išsiskiria savo dizainu bei mažu, kompaktišku korpusu. Kai kurie iš jų turi ir pagalbinius ratukus, o pvz., mergaite skirti dviračiai nuo modelių berniukams gali skirtis patogiu krepšeliu, kuris pritaisytas priekyje bei spalva. Vyriški dviračiai gali turėti net iki 24 colių dydžio rėmą. Kuomet renkatės dviratį, atskirkite rėmo ir padangų dydžius bei jų nesumaišykite. Tai – svarbu.

Dviračiai paaugliams gali būti šiek tiek mažesni už modelius suaugusiems, tačiau sulaukus 14-16m. amžiaus paaugliui berniukui ar mergaitei jau galima pirkti vyrišką arba moterišką dviratį atitinkamai. Jų dydis tikrai turėtų būti geras. Vyriški ir moteriški dviračiai skiriasi savo rėmo tipu. Moterims skirti modeliai neturi horizontalaus strypo, kuris sujungia priekinę ir galinę rėmo dalis, o vyriški – turi. Kad būtų paprasčiau nesuklysti, tiesiog pasirinkite jus dominančio dviračio tipą per filtrus. Daug kas dviratį mėgsta rinktis pagal ūgį. Tai – patogus būdas, jeigu esate standartinio ūgio. Tačiau, jeigu turite, pvz., ilgesnes rankas arba ilgesnes kojas, gali reikėti rinktis kiek didesnį modelį nei įprastai arba tokį, kuriame yra reguliuojamas vairas bei sėdynė. Elektrinis dviratis – įdomus ir modernus pasirinkimas kelionėms į darbą arba turizmui. Tokie dviračiai brangesni, tačiau padidina įveikiamą atstumą bei palengvina kone kiekvieną kelionę.

Rėmo dydis irgi gali turėti įtakos pasirinkimui. Kuo didesnis dviratis – tuo daugiau technologijos (įprastai) jie turi. Kalnų dviračiai yra būtent tie, prie kurių turi būti tvirtinami geriausi amortizatoriai, tvirčiausios važiuoklės detalės, daug pavarų turintys varomieji mechanizmai ir t.t. Kalbant apie pavaras, jų skaičius galbūt svarbesnis bus tiems žmonėms, kurie mėgsta išvykas vingiuotais bei kalnuotais maršrutais. Įprastas plentinis arba miesto dviratis puikiai tarnauja net ir su 7 pavaromis, tačiau sportiniai kalnų dviračiai turėtų turėti daugiau pavarų (pvz., 21), kad pavyktų rasti optimalų važiavimo režimą kalnams, tiesiems keliams ar nuokalnėms.

Patariame ieškoti kuo lengvesnio dviračio rėmo. Turistiniai dviračiai arba kelioninis variantas bus daug patogesnis ir universalesnis, jeigu jo rėmas bus pagamintas iš aliuminio arba kito, lengvo kompozito. Atkreipkite dėmesį į rėmo medžiagą, kuomet lyginsite prekes. Atminkite, kad lengvi dviračiai jums leis labiau mėgautis kiekviena išvyka ir nereikės tiek vargti juos tempiant ar nešant. Sulankstomas rėmas – dviguba nauda, nes kuomet dviratį reikės sutalpinti į bagažinę ar sandėliuką, jis užims daug mažiau vietos. Kurie dviračiai yra sulankstomi, ieškokite prie prekių aprašymo.

Jeigu sudomino kažkuris raudonas vaikiškas, juodas paaugliams skirtas ar melsvos spalvos suaugusiam vyrui arba moteriai skirtas dviratis – pridėkite prekes į savo norų sąrašą. Jas galėsite įsigyti jums patogiu metu. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai siūlo geriausias sąlygas pirkimui išsimokėtinai. Pamatykite, kokie lengvi 4KIDS, ALPINA, CROSS, Kelly‘s, KTM, Reactor it kitų gamintojų dviračiai parduodami geriausia kaina!