Informacija
Prekių katalogas

Virtuvės ir Valgomojo komplektai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Virtuvės ir Valgomojo komplektai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Venture Home, Hanah Home, Halmar, Home4You, ... prekės. Virtuvės ir Valgomojo komplektai kategorijoje kainos prasideda nuo 74,99 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 352. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Virtuvės ir valgomojo komplektai

Norintiems iš karto papildyti savo virtuvės ir/ar valgomojo kambario interjerą puikiai tinka baldų komplektai. Būtent virtuvės ir valgomojo komplektai gali būti sudaryti iš įvairių dalių. Visgi dažniausiai šiuose komplektuose yra stalas ir kėdės, o kai kada ir papildomos sudedamosios dalys.

Patogu virtuvės ir valgomojo komplektus pirkti internetu, kadangi galite pirkinius įsigyti sau patogiu laiku, pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdus. Be to, įsigydami komplektą galėsite iš karto užpildyti didesnę erdvę, išbaigti interjero viziją. Dažnai toks pirkinys pasižymi patrauklesne kaina nei pavienių baldų pirkimas atskirai.  

Kaip išsirinkti geriausius virtuvės ir valgomojo komplektus internetu?

Internetu virtuvės ir valgomojo baldų komplektus, bent jau Bigbox elektroninėje parduotuvėje išsirinkti tikrai nėra sudėtinga.

Visų pirma, daug informacijos suteikia aukštos kokybės nuotraukos ir/ar prekių vizualizacijos. Kiekvienos prekės puslapyje dažniausiai yra bent viena arba net kelios skirtingos nuotraukos, kuriose galima pamatyti, kaip atrodo visas komplektas ir/ar atskiros jo dalys.

Pirkėjams taip pat padeda ir rūšiavimo įrankis bei prekių filtrai. Su rūšiavimo įrankiu galite iš karto rikiuoti komplektus pagal kainą ar pavadinimą. Tai – pagreitina tinkamiausių pasirinkimų radimą.

Tačiau, jeigu tiksliai žinote, ko norite arba kokio tipo stalai su kėdėmis bei kiti komplektai jums tinka, galite pasinaudoti intuityvia ir patogia prekių filtravimo sistema. Čia jums pavyks susiaurinti rodomų baldų sąrašą pagal aibę kriterijų, įskaitant:

·        Baldo spalvą

·        Medžiagą, iš kurios baldas pagamintas

·        Komplekte esančių baldų aukštį

·        Sėdimų vietų skaičių

·        Daugybę kitų

Vietoje to, kad ilgai gaištumėte laiką vertindami visas prekes, praleisite ne daugiau laiko nei reikia, įvertindami tuos komplektus, kurie atitinka jūsų norus. Be to, prie prekės nuotraukos gali būti ir kitos papildomos informacijos, kaip kad papildomų nuolaidų kodai ir numatomas pristatymo laikas. Verta paminėti ir tai, kad, jeigu jus domina ne vienas baldų komplektas, vieno mygtuko paspaudimu galite prekes palyginti tarpusavyje, tiesiog Bigbox prekių kataloge!

Kodėl verta pirkti virtuvės ir valgomojo komplektus iš Bigbox?

Yra bent kelios priežastys, kodėl verta šių patalpų baldų komplektus pirkti iš Bigbox.

Platus pasirinkimas – mūsų asortimente yra daugybė skirtingų baldų komplektų. Nepriklausomai nuo to ar jus domina modernūs, ar labiau klasikiniai baldų dizainai, tikėtina, kad čia tikrai rasite tai, apie ką svajojate ir ko ieškojote. Asortimentą nuolat pildome aukščiausios kokybės prekėmis, tad tikėtina, kad ir ateityje čia galėsite užsukti stalo, kėdžių, spintelių, baro baldų ar kitų komplektų virtuvėms bei valgomiesiems.

Patogus pirkimas – Bigbox siūlo galimybę už pirkinius atsiskaityti visais jums patogiais būdais. Numatomą pristatymo laiką jūs galite žinoti dar prieš pirkimą, o užsakymo metu galima laisvai pasirinkti pristatymo būdą.

Patrauklios kainos – nuolat stengiamės pasiūlyti patraukliausias kainas. Bigbox el. parduotuvėje taip pat dažnai vyksta ir ne viena akcija. Jeigu baldų komplektų kategorijoje vyksta išpardavimas, daugelį prekių galėsite įsigyti net pigiau nei įprastai. Apie išpardavimus pirmieji sužino naujienlaiškio prenumeratoriai.

Nepamirškite, kad Bigbox parduotuvėje yra ne tik baldų komplektai virtuvėms ir valgomiesiems. Čia taip pat yra ir svetainės baldų, lauko, biuro ir kitų erdvių apvalūs stalai, krėslai, lovos ir gausus kitų prekių pasirinkimas!