Informacija
Prekių katalogas

Veidrodžiai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Veidrodžiai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Hanah Home, ..., Eltap, BD_ART, Venture Home prekės. Veidrodžiai kategorijoje kainos prasideda nuo 23,32 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 314. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Veidrodžiai

Dekoruokite namų erdves ir suteikite joms žavesio ir praktiškumo. Bigbox elektroninėje parduotuvėje rasite ne vieną vonios, prieškambario, svetainės, miegamojo ar kitų patalpų veidrodį. Dekoratyvinis didinantis arba sieninis veidrodis su lentyna pradžiugins ne tik šeimininkus, bet ir namų svečius. 

Kaip išsirinkti veidrodį namams internetu?

Renkantis veidrodį reikia atsižvelgti į daug faktorių. Turite įvertinti jo:

·       Formą – apvalus, sferinis, įgaubtas, stačiakampis, kvadratas, netaisyklingos formos ar kitos, 

·       Dydį – savaime suprantama, kad didelis sieninis prieškambario (koridoriaus) veidrodis atliks visiškai kitokią funkciją nei nedidelis kosmetinis makiažo veidrodis.

·       Medžiagą, dizainą – jis gali būti plastikinis, bronzinis, net gi be rėmo bei, pavyzdžiui, antikvarinis, auksiniu fasadu (rėmu) ir ne tik. 

·       Veidrodžio savybes – jis gali turėti LED apšvietimą (šviečiantis), būti su facetu, šildomas, nerasojantis ir ne tik.

·       Montavimo tipas – integruotas į baldą, pastatomas, pakabinamas, klijuojamas.

Tad apgalvoti tikrai yra apie ką. Tačiau tai daryti verta - veidrodžiai ne tik atspindi šviesą ir pagyvina kambarį, bet ir vizualiai sukuria pojūtį, lyg erdvė būtų didesnė. Taigi, pasidalinsime keletu bendro pobūdžio patarimų, kad pasirinktas veidrodis būtų tinkamas!

Pirma nuspręskite dėl to ar veidrodis turėtų būti pastatomas ar pakabinamas. Renkantis tarp sieninio ir ant grindų statomo veidrodžio sąlygas diktuos jūsų erdvė, o tiksliau – jos ribotumas. Kiek jos yra laisva, o kiek užimta? Pastatomas, aukštas veidrodis tiks dideliame, galbūt atviro plano kambaryje, o sieninis bus gerokai universalesnis bet kuriame interjere, ypač ten, kur laisvo grindų ploto nėra itin daug. 

Dauguma veidrodžių turi rėmą. Berėmiai modeliai yra gerokai retesni. Rėmą galime laikyti baigiamuoju veidrodžio dizaino akcentu. Rėmas gali daryti įtaką ne tik išvaizdai. Pagal jį skirsis ir produkto kaina bei svoris. Mediena, stiklas bei metalas - dažniausios rėmelių medžiagos. Jos būna įvairių spalvų ir gali būti apdirbtos skirtingai – sukuriamas sendintas įvaizdis, matinis (tonuotas), blizgus paviršius. 

Veidrodžiai su mediniais rėmais dera prie daugelio dizaino stilių. Norėdami sukurti skandinavišką, minimalizmo atmosferą, rinkitės šviesią medieną. Ąžuolo masyvas, ypač tamsiai dažytas, geriausiai dera tradiciškesniuose interjeruose.

Veidrodžiai su stiklo rėmu iš karto atrodo šiuolaikiškesni, ypač kai jie pagaminti iš tamsinto dūmų ar šokolado atspalvių stiklo. Tiesa, asortimente dabar atsiranda ir ne vienas plastikinis veidrodis, kuris gali sukurti panašų efektą su juodu rėmu ar panašiais elementais.

Metalinis rėmas alsuos urbanistinio dizaino dvasia. Dėl savo akį traukiančios išvaizdos jis yra geras pasirinkimas kaip dekoratyvinis elementas. Galima rinktis žalvarį, varį ir bronzą ar aukso, sidabro imitaciją.

Kodėl verta veidrodžius pirkti Bigbox elektroninėje parduotuvėje?

Jeigu jus domina kokybiški veidrodžiai namams: su apšvietimu, su spintele, išskirtinio dydžio ar tipų modeliai – viską rasite čia, tiesiog internetu. Patogūs prekių filtrai, rūšiavimo ir palyginimo įrankiai palengvins paieškas, o išsami informacija prekių puslapiuose nepaliks abejonių.

Perkantys elektroninėje parduotuvėje gali pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir/ar pristatymo būdą. Be to, didesnius pirkinius visada siūlome pirkti ir išsimokėtinai, neretai ir su specialia lizingo akcija be pabrangimo!