Prekių katalogas

Foteliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Foteliai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Hanah Home prekės. Foteliai kategorijoje kainos prasideda nuo 108,98 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 410. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras

Kaina
Namų erdvė
Tipas -
Aukštis, cm -
Plotis, cm -
Gylis, cm -
Medžiaga -
Spalva -
Sėdimų vietų skaičius
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Foteliai

Fotelis – naudingas, patogus ir universalus baldas. Jis gali atsidurti svetainėje, poilsio ar svečių kambaryje bei net lauko patalpose. Kad ir kokio fotelio ar fotelių ieškote, kad ir kokių baldų norite savo namams, Bigbox elektroninė parduotuvė, ko gero galės pasiūlyti tai, kas jums patiks.

Internetu pirkti fotelius bei kitus baldus apsimoka, kadangi galite ne tik įsigyti juos patrauklia kaina, tačiau ir vienoje vietoje, sau patogiu metu palyginti daugybę skirtingų fotelių. Daug pirkėjų kai kada tiesiog paieškos metu pamato patinkančius fotelius ir juos įsigyja, nors prieš pirkimą net nebūtų pagalvoję, kad tokie modeliai jiems būtų patikę.

Jeigu jus domina bet kuris įprastas, supamas, išskleidžiamas, viengulis, dvigulis ar bet kurio kito tipo fotelis, daugiau informacijos apie kiekvieną prekę galite rasti ir jos puslapyje. Na, o padėti ir patarti visada pasiruošę ir mūsų klientų aptarnavimo specialistai, su kuriais galite susisiekti telefonu, el. paštu bei per socialinius tinklus.

Platus fotelių asortimentas Bigbox elektroninėje parduotuvėje

Išskirsime didžiąją dalį fotelių, kuriuos galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Apžvelgsime svarbiausias prekių savybes ir požymius.

Fotelis gali būti sėdimas ir gulimasmiegamas. Kai kurie foteliai išsiskleidžia – yra transformeriai. Tokio tipo fotelis dieną gali būti skirtas sėdėjimui, tačiau atėjus vakarui arba bet kuriuo kitu metu jį galima išskleisti ir paversti į lovą. Tai yra puikus pasirinkimas vaikų kambaryje, norint sutaupyti vietos. Na, o įprasti vaikiški foteliai išsiskiria savo dydžiu ir dizainu – jie yra maži (mini dydžio) bei gali būti ryškių spalvų, keistesnių formų.

Prekių kataloge taip pat yra ir foteliai – reglaineriai. Tai – tokio tipo itin patogūs foteliai, kurie yra laikomi premium segmento atstovais. Reglaineriais vadinami patogūs krėslai, kurie turi reguliuojamą nugarinę dalį (atlošą) ir ištiesiamą kojų atramą. Alternatyviai galite rinktis patogius krėslus su pakoju arba papildoma kėdute kojoms. Reglaineriai įprastai būna odiniai.

Taip pat jus gali sudominti ir dviviečiai foteliai. Tai gali būti arba labai plačios sėdimos kėdės, kurios brėžia ribą tarp fotelio ir sofos arba į vientisą konstrukciją sujungti du atskiri foteliai.

Galiausiai prekių kataloge yra ir ne vienas fotelis arba krėslas, skirtas laukui. Tai dažniausiai yra pakabinamas pintas arba apvalus gultas, fotelis – kiaušinis. Jie puikiai tinka poilsiui ir mėgavimuisi grynu oru. Tokius fotelius dažnai mėgstama montuoti terasose, balkonuose, pavėsinėse.

Kodėl verta fotelius pirkti iš Bigbox elektroninės parduotuvės?

Jeigu jus domina pigūs, prabangūs, vidutinės klasės, stilingi ir ekstravagantiški, modernūs ir klasiški arba bet kokio kito tipo foteliai, sau tinkamą pasirinkimą galite rasti ir Bigbox.

Modernus geltonas, pilkas, žalias ar patogus, juodas arba baltas veliūrinis, o gal odinis reglaineris? O galbūt sudomins sulankstoma sofa fotelis? Kad ir kokie jūsų lūkesčiai, mūsų prekių kataloge yra įvairūs ir atsiranda vis nauji minkšti baldai!

Atrinktiems baldams neretai taikoma akcija arba vyksta išpardavimas. Jų metu fotelius galėsite įsigyti dar geresne kaina nei įprastai.