Informacija
Prekių katalogas

Automobilių įkrovimo stotelės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Automobilių įkrovimo stotelės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Teltonika, Wallbox, ABB, NAVITEL, Extralink prekės. Automobilių įkrovimo stotelės kategorijoje kainos prasideda nuo 150,40 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 45. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 45 prekių, o jų kainos prasideda nuo 150.4 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Elektromobilių įkrovimo stotelės namams internetu

Dar prieš kelerius metus elektromobiliai gatvėse buvo gana retas reiškinys, o renkantis naują automobilį apie juos net nesusimąstydavome. Visgi pastaruosius porą metų elektra varomų automobilių skaičius Lietuvoje sparčiai auga, o viešosios įkrovimo stotelės dygsta įvairiausiuose šalies miestuose. Natūralu, kad išaugo ir elektromobilių įkrovimo stotelių namams poreikis. Norintieji sutaupyti laiko dažnai renkasi namuose įdiegti elektromobilio įkrovimo stotelę, tačiau kyla daug klausimų, tokių kaip, kokią stotelę, kokius kroviklius ir įkrovimo kabelius rinktis. Išties elektromobilių įkrovimo įrangos pasirinkimas priklauso nuo automobilio savininko, jo vairavimo įpročių bei važiuojamo atstumo. Visgi renkantis itin svarbu žinoti keletą esminių dalykų.

Pirmiausia svarbu žinoti, kad elektromobilių įkrovikliai gali būti keleto skirtingų tipų: pirmo arba antro lygio. Pagrindinis jų skirtumas – įkrovimo greitis. Pirmo lygio įkroviklis automobilį krauti gali ilgiau nei parą, o antro lygio įkroviklis šį laiką sutrumpins net iki 8 kartų. Žinoma, skiriasi ir jų kaina: visgi pirmo lygio įkroviklis yra laidas, kurį galite rasti elektromobilio komplektacijoje ir jis nėra brangus; jį galite įjungti prie paprasčiausios namų rozetės. Tuo metu antro lygio įkrovimo stotelė yra brangi, tačiau, kaip jau minėjome, krauna gerokai greičiau. Taip pat norint ją naudoti prireiks specialios įrangos, kadangi daugelis tokių įkroviklių veikia tik su 240 V jungtimi. Tiesa, egzistuoja ir trečio lygio – pramoniniai – įkrovikliai, kurie naudojami viešose įkrovimo stotelėse ir pasižymi ypač greitu įkrovimu.

Renkantis įkroviklį vertėtų pagalvoti ir apie tai, kur ją montuosite: patalpose ar lauke. Įprastai įkrovimo stotelės itin kompaktiškos, tad, net ir montuojant ją garaže, ji neužims daug vietos. Montuodami stotelę patalpose, apsaugosite ją nuo žalingų aplinkos poveikių. Visgi jei įkroviklis bus montuojamas lauke, būtina įsitikinti, kad jis būtų atsparus oro sąlygoms, drėgmei, būtų sertifikuotas. Daugelis gamintojų siūlo ir Skandinavijos šalių klimatui pritaikytus atsparumo sertifikatus, tad nepriekaištingai veiks ir mūsų šalies oru.

Vertėtų paminėti ir tai, jog automobilių įkrovimo stoteles paprasta naudoti – jums neprireiks jokių papildomų žinių ar painių programų. Stotelėse esantys LED indikatoriai leis stebėti įkrovimo būseną, srovę, energijos suvartojimą bei kitus parametrus.

Itin svarbu įsitikinti, kad įkrovimo laidas ir stotelė būtų tinkami jūsų automobiliui. Svarbu atkreipti dėmesį į jungties tipą. Jį pasirinkti derėtų pagal gamintojo rekomendacijas. Rinkoje šiuo metu dažniausiai sutinkami Type 1 ir Type 2 variantai. Antro tipo jungtys laikomos europiniu standartu, tad jį sutiksite bene visuose Europoje pagamintuose elektromobiliuose. Tiesa, jei pasirinksite modelį su Type 2 jungtimi, įsigiję papildomą kabelį, galėsite įkrauti ir transporto priemones, turinčias Type 1 jungtį. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į laido ilgį – jis turėtų būti pakankamai ilgas, kad patogiai galėtumėte prijungti prie stotelės ir automobilio. Įsitikinkite, kad jis nebus per ilgas, antraip tai gali sukelti papildomų nepatogumų.

Elektromobilių įkrovimo stotelės namams internetu – puikus sprendimas, o pačios įkrovimo stotelės – neatsiejama elektromobilio eksploatavimo dalis. BIGBOX.LT rasite įvairių elektromobilių įkrovimo stotelių gera kaina, o akcijų ir išpardavimų metu galėsite sutaupyti. Taip pat elektromobilių įkrovimo stoteles galite pirkti išsimokėtinai, lizingu, už jas atsiskaityti dalimis.