Prekių katalogas

Xbox Series X/S žaidimai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Xbox Series X/S žaidimai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Prekyboje nuo 2020-11-06. Xbox Series X/S žaidimai kainos prasideda nuo 20,00 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 85 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
19 95
Vieno žaidėjo +
daugiau mažiau
Kompiuterio žaidimo žanras +
daugiau mažiau
Amžiaus cenzas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Optimized for Xbox series X|S

Žaidimai su ženklu "Optimized for Xbox series X|S" pasižymi neprilygstamu įkėlimo laiku, įspūdinga grafika ir iki 120 kadrų per sekundę dažniu.

Tai apima tiek naujus žaidimus, sukurtus Xbox Series X/S kūrimo aplinkoje, tiek ankščiau išleistus žaidimus, patobulintus Xbox Series X ir S konsolėms.

Dėl DirectX Raytracing ir Variable Rate Shading (VRS) technologijų nauji žaidimai pasižymi dinamiškesne ir realistiškesne aplinka bei tikslesniais atspindžiais ir akustika.

Xbox Smart Delivery

Žaidimai, pažymėti Xbox Smart Delivery, užtikrina, kad nusipirkto žaidimo pačią naujausią versiją gausite nemokamai, kai tik ji bus išleista. Tai reiškia, kad žaidimą tereikia nusipirkti vieną kartą ir jo geriausią versiją galėsite žaisti jūsų pasirinktoje Xbox Series S ar Xbox Series X konsolėje.