Informacija
Prekių katalogas

Oro sausintuvai

Kitos oro sausintuvų kategorijos: Oro sausintuvai su jonizatoriumi

Oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai

Tuose namuose arba patalpose, kur vyrauja daug drėgmės – reikalingi oro sausintuvai, drėgmės surinkėjai. Šie įrenginiai veikia iš oro surinkdami drėgmę ir paversdami ją vandeniu, kuris talpinamas specialiame rezervuare. Jeigu drėgmė iš oro nesurenkama, ilgainiui tai kelia ne tik diskomfortą, tačiau kenkia ir apdailai, baldams, net ir jūsų sveikatai. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti Wood‘s, Stadler Form, Meaco, Supra, HTW ir daugybės kitų gamintojų oro sausintuvus. Čia rasite ir populiariausius: Wood‘s WDD80 arba Supra BTI 2 bei Meaco DD8l, o taip pat ir naujausių įrenginių savo būstui ar darbo vietai. Tarp prekių rasite ir priedų bei aksesuarų savo sausintuvams.

Sausintuvas paprastai pasirenkamas pagal du kriterijus: kainą ir galingumą. Kaina – labai svarbus ir kiekvienam pirkėjui individualus kriterijus. Patogu pirkti iš Bigbox, nes čia yra įvairiose kainų kategorijose esančių sausintuvų, tad turėsite gana platų pasirinkimą beveik bet kurioje kainų grupėje. Antrasis kriterijus yra turbūt dar svarbesnis, nes nepriklausomai nuo kainos, sausintuvas vis tiek turi atlikti savo darbą – sausinti orą patalpoje. Jeigu jo galia bus per maža, tuomet iš patalpos nebus pašalinta pakankamai perteklinės drėgmės ir įrenginys veiks kone veltui. Jau geriau, kad sausintuvas būtų kiek per daug galingas, jog nereikėtų jo visuomet naudoti pilnu pajėgumu. Nepamirškite turėti ir realius lūkesčius. Sausintuvas turi veikti nuolat, kad patalpoje nesikauptų drėgmė. Jis nepašalina šaltinio, tačiau neleidžia įsivyrauti pernelyg didelei drėgmei, kuri kenktų daiktams ir jums.

Elektrinis oro sausintuvas dažniausiai būna pastatomas ir yra jungiamas į rozetę. Tai apriboja jo veikimo erdvę, tačiau galite įsigyti prailgintuvą, kad šią problemą eliminuotumėte. Kai kurie sausintuvai turi ir papildomų funkcijų – būna pvz., su jonizatoriumi. Pastaroji funkcija yra naudinga, nes jonų prisotintas oras yra tyresnis, švelnesnis bei geresnis jūsų organizmui. Brangesni modeliai dažnai turi ir labai inovatyvius valdymo sprendimus. Jie dažnai valdomi ne tik mechaniškai, bet ir elektroniniu būdu arba išmaniai. Pvz., oro sausinimo kompresoriaus įjungimą galima atlikti su nuotolinio valdymo pulteliu, užprogramuoti arba net prijungti prie programėlės ar išmanių namų valdymo sistemos telefone, planšetėje.

Kad ir koks sausintuvas ar sausintuvai patraukė jūsų dėmesį – paspaudę ant prekės nuotraukos, būsite nukreipti į individualų jos puslapį, kuriame rasite svarbiausią informaciją apie veikimą, techninius niuansus ir kitus duomenis. Čia taip pat yra ir atsiliepimai iš kitų klientų.

Su akcija galite pirkti dar pigiau. Pasinaudokite išskirtiniais SB Lizingas pasiūlymais arba prenumeruokite Bigbox naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte apie tai, kada klimato kontrolės technikai arba kitoms prekėms pritaikyta nuolaida. Kilus klausimams, į kuriuos atsakymo nepavyksta rasti patiems, drąsiai juos galite užduoti Bigbox komandai telefonu, elektroniniu paštu arba rašydami žinutes į socialinių tinklų paskyras.