Informacija
Prekių katalogas

Žaidimų ausinės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Žaidimų ausinės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų RIG, JBL, BIG BEN, BigBen, Razer prekės. Žaidimų ausinės kategorijoje kainos prasideda nuo 20,00 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 58. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Žaidimų ausinės

Kuomet žaidžiate kompiuterinius žaidimus, norisi kuo labiau įsitraukti į veiksmą ir jaustis, tarsi matote, suprantate, jaučiate ir girdite, kas vyksta aplink ir tarsi atsiduriate žaidimo pasaulyje. Tai vadinama imersija. Vienas iš dalykų, kuris žaidimuose stipriai prisideda prie imersijos sukūrimo yra garsas. Būtent dėl to geresniems pojūčiams yra reikalingos žaidimų ausinės. Tiesa, kai kuriems žaidimams jos net yra būtinos, jeigu norisi patirti viską taip, kaip norėjo kūrėjai arba tam, kad visais pojūčiais pilnai pasinertumėte į veiksmą, arba būtumėte konkurencingi, lyginant su kitais žaidėjais.

Geriausios ausinės yra reikalingos žaidžiant pirmojo asmens šaudykles, tokias kaip Counter Strike arba kitus žaidimus, kur svarbu klausytis to, ką daro kiti žaidėjai arba oponentai, kuriuos valdo kompiuteris. Žaidimų ausinės vaikams ir ne tik paprastai išsiskiria tuo, kad turi unikalų dizainą bei kokius nors LED elementus arba ryškiaspalvį korpusą. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome įsigyti Asus, Razer, MARVO, Steel Series ir daugybės kitų garsių prekės ženklų ausines. Nenustebkite, kad šioje kategorijoje yra ir itin aukštos kokybės muzikinių Sony, JBL, Audio Technica ar kitų gamintojų ausinės. Taip yra todėl, kad muzikinės ausinės taip pat idealiai tinka žaidimams, tačiau ne visada turi tokį patvarų korpusą arba išskirtinį dizainą.

Kokias ausines žaidimams rinktis jums? Apsispręskite dėl biudžeto. Ausinės žaidimams kompiuteriui ar konsolei nėra tarp pigiausių aksesuarų, tačiau pasinaudoję nuolaidų kodais arba sužinoję, kada vyksta akcija, jas galite įsigyti dar pigiau nei įprasta kaina. Tuomet, kai žinosite biudžetą, pasinaudokite prekių filtravimo įrankiu, kad jį įvestumėte. Tokiu būdu matysite tik tas ausines, kurios atitiks kainos ir kitus filtrų kriterijus, kuriuos pažymėjote.

Geriausiai žaidimam tinka ausis apgaubiančios, ant ausų uždedamos ausinės. Kišamos į ausis nesuteiks tokio gero erdvinio garso, bet yra nebloga, pigesnė alternatyva.

Daug kas svarsto ar žaidimams geresnės yra belaidės/bevielės Bluetooth ausinės, ar laidinės alternatyvos. Nors pastarojo tipo įranga bus pigesnė, tačiau jos panaudojimą labai apriboja laido ilgis. Belaidės ausinės gali išsikrauti ir reikia krauti akumuliatorių arba pirkti naujas baterijas, tačiau wireless (liet. belaidė) technologija leis patogiai žaisti, klausytis muzikos ar žiūrėti filmus bet kurioje vietoje, nebūtinai tik priešais monitorių. Ausinės su laidu gali būti su USB jungtimi arba su įprastu, 3,5mm kištuku. Jeigu tik galite, patariame rinktis ausines be laido. Ar ausinės belaidės galite pamatyti jau iš nuotraukos arba paspaudę ant prekės piktogramos kataloge ir pasižiūrėję į techninės charakteristikos lentelę.

Ausinės žaidimams su mikrofonu – reikalingiausios tuomet, kai žaidžiama su draugais arba daugelio žaidėjų režime. Jeigu mėgstate vieno žaidėjo žaidimus, tuomet mirkofonas yra nebūtinas. Be to, būtinai žinokite ar renkatės ausines kompiuteriui ar konsolei, kadangi pastarosioms skirta įranga ne visuomet tinka PC ar atvirkščiai.

Domina kokybiškos WIFI ausinės internetu? Norite įsigyti geriausią prekę? Nepamirškite pasinaudoti prekių palyginimo įrankiu bei įvertinti, kurių ausinių atsiliepimai yra geriausi.