Informacija
Prekių katalogas

Kosmetika

Kosmetika

Bene kiekvienas norime ne tik būti sveiki, bet ir atrodyti nepriekaištingai. Tikriausiai visi savyje matome vienokių ar kitokių trūkumų, o paslėpus juos jaučiamės geriau, labiau savimi pasitikime ir visos kliūtys atrodo lengviau įveikiamos. Norint pasiekti tai, reikia rūpintis savimi ir savo kūnu. Kosmetika veidui, kūnui ir plaukams padeda mums siekti ne tik geresnės išvaizdos, bet ir pagerinti bendrą savijautą.

Dažnai esame varginami įvairių odos problemų, stengiamės jas užmaskuoti, o teisingai parinkta kosmetika padės su šiomis problemomis susidoroti ir džiaugtis gyvenimu nesirūpinant dėl išvaizdos.

Dekoratyvinė kosmetika

Dekoratyvinė kosmetika – tinkamai parinktos priemonės, padedančios atskleisti jūsų grožį, paryškinti dailiausius bruožus ir užmaskuoti nedidelius trūkumus. Dekoratyvinės kosmetikos produktų įvairovė taip pat suteikia jums šansą kurti, eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir atrasti savo unikalumą. Dekoratyvinė kosmetika gali būti tiek profesionali, tiek skirta pradedantiesiems. Mūsų asortimente rasite tiek makiažo, tiek išvaizdos puoselėjimui skirtų dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Veido kosmetika

Kosmetiką veidui sudaro įvairūs veido kremai, aliejai, prausikliai, valikliai, kaukės, serumai, masažuokliai ir kiti produktai, kuriuos rasite el. parduotuvės BIGBOX.LT asortimente. Išsirinkę tinkamus produktus veidui, galėsite ne tik pasirūpinti nepriekaištinga savo veido odos būsena, bet ir ilgainiui atsisveikinti su įvairiomis veido odos problemomis. Renkantis derėtų atsižvelgti į savo odos tipą ir pačių produktų ingredientus.

Natūrali, mineralinė, ekologiška veido kosmetika padės jums paslėpti visus dėl įtempto darbo grafiko, miego trūkumo, streso ar kitų priežasčių atsiradusius trūkumus bei pamaitins jūsų odą trūkstamomis medžiagomis. Naudojant tinkamai parinktą veido kosmetiką jūsų oda atgaus natūralų spindesį, taps glotni ir švelni, kas leis jums jaustis geriau bei labiau pasitikėti savimi.

Kūno kosmetika

Mūsų kūno oda kasdien patiria įvairių išbandymų: oro permainos, įvairios drabužių medžiagos, dirgikliai ir kita. Į šiuos dirgiklius oda reaguoja šerpetodama, sausėdama, raudonuodama, niežtėdama ir kitaip šaukdamasi pagalbos, kurią galime suteikti panaudodami kūno kosmetiką. Kruopšti kasdienė kūno odos priežiūra naudojant taikliai pasirinktas kūno priežiūros priemones padės atsikratyti nemalonių pojūčių, o jūsų oda atrodys sveikiau ir gražiau.

Plaukų priežiūrai

Prižiūrėti plaukai – bene svarbiausia įvaizdžio detalė. Tikriausiai kiekvienas sutiks, kad žvilgantys, glotnūs, sveiki plaukai palieka teigiamą įspūdį, atkreipia dėmesį ir suteikia pasitikėjimo savimi bei padeda sukurti estetišką įvaizdį. Plaukų priežiūrai skirti šampūnai, kondicionieriai, balzamai, šukos, šepečiai, dažai ir kitos plaukų stiprinimui bei formavimui skirtos plaukų priežiūros priemonės leis jums džiaugtis nepriekaištinga plaukų būkle bei eksperimentuoti su įvairiausiomis šukuosenomis.

BIGBOX.LT siūlo platų įvairių kosmetikos priemonių asortimentą geromis kainomis. Internetu kosmetiką pirkti patogu ir greita, o akcijų ir išpardavimų metu jos įsigyti galite dar pigiau. Atlikus užsakymą, jūsų užsakyti kosmetikos produktai į jūsų namus ar paštomatą bus išsiųsti artimiausiu metu, o norintieji jį atsiimti, gali tai padaryti nemokamai mūsų prekių atsiėmimo skyriuje Kaune.