Prekių katalogas

Pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant nuo 199 € (išskyrus DPD Same day). 

Nemokamas pristatymas netaikomas DPD paštomatams.

NEMOKAMAS LIZINGAS IKI 24 MĖN.

PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

Darbo dienomis užsakymams padarytiems iki 10 ryto, taikome Pristatymo tą pačią dieną paslaugą su DPD. Jei  užsakymas pateikiamas po 10 valandos, tada užsakymas bus pristatytas kitą darbo dieną. Paslauga galioja užsakymams į Vilnių iš nurodytos kategorijos prekių ir prekėms pažymėtoms ženklu - DPD pristatymas tą pačią dieną Vilniuje.

Dėl COVID 19 situacijos siuntos gavėjo parašas keičiamas PIN kodu arba 5 paskutiniais asmens dokumento numerio skaičiais. PIN kodas, kuris gaunamas iš DPD siuntos pristatymo patvirtinimui arba 5 paskutiniai asmens dokumento numerio skaičiai yra lygus parašui. Jį kurjeriui padiktavęs žmogus patvirtina, kad prekė tvarkinga, nepažeista, jų kiekis teisingas.

ATSIĖMIMAS KAUNE - SAVANORIŲ PR. 441B

Prekes atsiimti tą pačią dieną galima tik nurodytos kategorijoms prekėms, kurių užsakymas padarytas tą pačią dieną iki 16 val.

Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje, užtikriname priemones, kuriomis sieksime, kad apsipirkimas būtų saugus.

Atvykti atsiimti užsakymą galima tik gavus SMS žinutę, kad prekė yra paruošta.

DPD siuntų pristatymo tvarka visoje Lietuvoje:

 • Speciali pristatymo tvarka asmenims, esantiems saviizoliacijoje;
 • Atsiskaitymas tik banko kortelėmis;
 • Bekontaktis siuntų pristatymas ir surinkimas;
 • Užsakomieji krovos darbai (UKD) vykdomi tik iki privačių patalpų durų;
 • Neteikiama krovos darbų paslauga siuntoms, sveriančioms 80-120 kg;
 • Papildomi reikalavimai dokumentų grąžinimo (DR) paslaugai;
 • Siuntų skirstymo terminaluose (depuose) nebus galimybės atsiimti ir išsiųsti siuntų.

Informuojame, kad atnaujiname užsakomųjų krovos darbų (UKD) paslaugos procesą. Kviečiame su pakeitimais susipažinti žemiau

SVARBU: jei užsakomieji krovos darbai (UKD) iš anksto NEUŽSAKYTI, siuntai kuri yra sunkesnė nei 31,5 kg, gavėjas PRIVALĖS iškrauti siuntą iš DPD transporto priemonės pats bei pasirūpinti jos nunešimu į patalpas.

Siųsdami siuntas, sunkesnes nei 31.5 kg, nuo 2020 06 03 galėsite rinktis pristatymą su užsakomaisiais krovos darbais arba be jų.

Kas yra užsakyti krovos darbai (UKD)?

Garantuotas siuntos sunešimas iš transporto priemonės į patalpas pristatymo adresu.*
Nešant pakuotes nedalyvauja nei Siuntėjas, nei Gavėjas.
Paslaugą atlieka du DPD darbuotojai.

Paslauga taikoma, kai viena pakuotė sveria 31,5-80 kg arba siunta sudaryta iš daug lengvų (iki 31,5 kg) pakuočių.

*Karantino laikotarpiu siuntos sunešamos iki buto ar privataus namo durų.

Rekomenduojame užsakyti krovos darbus šio tipo siuntoms

Buitinei technikai, sunkesnei nei 31,5 kg;
Didelės apimties pakuotėms (pvz. skalbimo mašinos), kurių nešimui reikalingi du asmenys;
Baldams ar jų komplektams, kai bent viena iš pakuočių ar bendras visų pakuočių svoris
didesnis nei 31,5 kg;
Kitoms siuntoms, kurios sudarytos iš daug lengvų (iki 31,5 kg) pakuočių, arba bent viena iš pakuočių sveria daugiau kaip 31,5 kg.

Nauda

Kai krovos darbus atlieka DPD darbuotojai, prisiimame atsakomybę už galimus apgadinimus.
Geroji patirtis klientui, nes nereikia nešti siuntos pačiam ar ieškoti pagalbos.

Užsakomieji krovos darbai pakuotėms, kurių svoris 80-120 kg. teikiami atskiru susitarimu. 

 

******************
 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-4 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange ,,Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu. Jei prie prekės nurodyta ,,Teirautis dėl pristatymo termino", prekę yra užsakoma pagal individualų poreikį, todėl reikia susisiekti su mumis dėl konkretaus termino.
 • Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.
 • BIGBOX.LT elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. Tuo atveju, jeigu mes nustatome, kad pateikta prekių kaina yra klaidinga, mes apie tai raštu informuojame Jus ir suteikiame galimybę Jums įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Jūsų atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Jumis nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Jūs būsite apie tai informuojamas raštu. Jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Jūs pagrįstai galėjote atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, BIGBOX.LT nekyla pareiga parduoti Jums prekę neteisinga, t.y. mažesne kaina.
 • Jūs visada galite derinti patogų pristatymo laiką. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: [email protected] ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis Jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdasStandartinis mokestisPristatymo mokesčio išimtysUžnešimo paslauga
Pristatymas su DPD kurjerių tarnyba2,99 € Televizoriams ir telefonams pristatymas - 2,99 €, stambiagabaritėms prekėms - 5,99 €, šiltnamiams - 19,99 €nuo 10 
Pristatymas į DPD paštomatus2,99 € Maksimalus į DPD paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 20 kg., maksimalūs matmenys - 36 x 43 x 61 cm-
Pristatymas su LP EXPRESS kurjerių tarnyba2,99 € nuo 10 €
Pristatymas į LP EXPRESS paštomatus2,99 Maksimalus į LP EXPRESS paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys iki 74,5 x 35 x 61 cm-
Atsiėmimas BIGBOX.LT biure Kaune0Stambiagabaričių prekių biure atsiimti nėra galimybės-
Pristatymas į Kuršių Neriją Teirautis telefonu: +37070033322Stambiagabaritėms prekėms pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis.  

 

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga, kurios kaina nuo 10 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. SVARBU: Užnešimo paslauga teikiama tik darbo valandomis - 8 - 17 val. Užsakius užnešimo paslaugą, prekės pristatymas gali prasitęsti iki 3 d.d., kadangi užnešimą atlieka dvigubas kurjerių ekipažas bei planuojamas sunkiasvorio automobilio maršrutas.
Užnešimo kainos priklausomai nuo prekės kategorijos:
 
KategorijaKaina
Mikrobangų krosnelės10 
Gartraukiai10 
Kaitlentės10 
Orkaitės10 
Vyno šaldytuvai10 
Televizoriai15 
Viryklės10 €
Indaplovės10 €
Skalbimo mašinos - Skalbyklės15 €
Skalbyklės-džiovyklės15 €
Skalbinių džiovyklės10 €
Šaldytuvai15 €
Šaldikliai15 €
Šaldymo dėžės15 €
Dviduriai šaldytuvai19 €
Kamado griliai - kepsninės19 €

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę. Neužsakius užnešimo paslaugos ir priėmus prekę be pretenzijų iš DPD kurjerio, pretenzijos dėl pažeistų prekių nebus nagrinėjamos.
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Vėliausiai pretenziją apie pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu kurjeriui).
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.
 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina pateikti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
Ši atmintinė yra skirta DPD siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš DPD kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:
 

1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES

DPD kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.

2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 Ant DPD pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet DPD kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius. 

3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan. Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su DPD kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi DPD kurjeris.

4. TEISINGAI INFORMUOK

 Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu [email protected] arba tel.: 8-5-2106777. Pateikiamoje informacijoje turi būti DPD pakuotės numeris. 

 

- - -

Sekite Bigbox akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: Bigbox |

Bigbox atsiliepimai | Facebook: bigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |

- - -