Informacija
Prekių katalogas

Pristatymas

Nemokamas pristatymas su LP Express kurjeriu arba į Itella (Smartpost) paštomatus perkant nuo 499 € (netaikomas kamado kepsninėms, saulės moduliams ir šiltnamiams). Pagal nurodytas sąlygas nemokamo pristatymo būdą galite pasirinkti pirkimo krepšelyje, skiltyje Pristatymas. 

NEMOKAMAS LIZINGAS IKI 24 MĖN. 

AKCIJA – gegužės 13-26 d. papildomas nuolaidos kodas DUODAM5, perkant nuo 299 eur.

ATSIĖMIMAS KAUNE - SAVANORIŲ PR. 441B

Prekes atsiimti tą pačią dieną galima tik nurodytos kategorijoms prekėms, kurių užsakymas padarytas tą pačią dieną iki 16 val.

Atvykti atsiimti užsakymą galima tik gavus SMS žinutę, kad prekė yra paruošta.

DPD PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENĄ VILNIUJE, KAUNE IR KLAIPĖDOJE

Darbo dienomis užsakymams padarytiems iki 10 ryto, taikome Pristatymo tą pačią dieną paslaugą su DPD. Jei užsakymas pateikiamas po 10 valandos, tada užsakymas bus pristatytas kitą darbo dieną. Paslauga galioja užsakymams į Vilnių, Kauną ir Klaipėdą iš nurodytos kategorijos prekių ir prekėms pažymėtoms ženklu - DPD pristatymas tą pačią dieną. Pristatymo tą pačią dieną paslauga negalioja, kai pasirenkamas mokėjimas pavedimu, lizingu ir mokėjimas grynais/kortele pristatymo metu.

SIUNTŲ PRISTATYMO BŪDAI

 • DPD kurjeriu/ DPD paštomatu
 • DPD pristatymas tą pačią dieną kurjeriu/ DPD pristatymas tą pačią dieną paštomatu
 • LP Express kurjeriu/ LP Express paštomatu
 • Venipak paštomatu
 • Omniva paštomatu
 • Smartpost paštomatu

ATSISKAITYMAS PRISTATYMO METU

Atsiskaityti, pristatymo metu kurjeriui, galite banko kortele. Grynaisiais pinigais atsiskaityti pristatymo metu galite tik pasirinkę LP Express kurjerį. Atsiskaitymas paštomate banko kortele galimas pasirinkus DPD, LP, Omniva, Venipak paštomatus. 

UŽSAKOMIEJI KROVOS DARBAI - PASLAUGA PRISTATYMO METU

Siųsdami siuntas, sunkesnes nei 31,5 kg. arba siuntas, sudarytas iš daug lengvų (iki 31,5 kg.) pakuočių, galėsite rinktis pristatymą su užsakomaisiais krovos darbais arba be jų. Šias paslaugas atlieka DPD, LP Express kurjeriai visoje Lietuvoje.

Kas yra užsakyti krovos darbai (UKD)?

Nešant pakuotes nedalyvauja nei Siuntėjas, nei Gavėjas.
Paslaugą atlieką du kurjeriai.

Rekomenduojame užsakyti krovos darbus šio tipo siuntoms

Buitinei technikai, sunkesnei nei 31,5 kg;
Didelės apimties pakuotėms (pvz. skalbimo mašinos), kurių nešimui reikalingi du asmenys;
Baldams ar jų komplektams, kai bent viena iš pakuočių ar bendras visų pakuočių svoris didesnis nei 31,5 kg;
Kitoms siuntoms, kurios sudarytos iš daug lengvų (iki 31,5 kg) pakuočių, arba bent viena iš pakuočių sveria daugiau kaip 31,5 kg.

Nauda

Kai krovos darbus atlieka darbuotojai, prisiimame atsakomybę už galimus apgadinimus.
Geroji patirtis klientui, nes nereikia nešti siuntos pačiam ar ieškoti pagalbos.

Užsakomieji krovos darbai prekėms, kurių svoris su pakuote siekia 80-120 kg, teikiami atskiru susitarimu. Užsakomieji krovos darbai galimi į šiuos miestus: 

 • Kaunas ir Vilnius - pristatymas kiekvieną darbo dieną;
 • Klaipėda ir Palanga - antradieniais ir ketvirtadieniais (pavasario - vasaros sezonu), ketvirtadieniais (rudens - žiemos sezonu);
 • Panevėžys ir Šiauliai - trečiadieniais;
 • Neringa - ketvirtadieniais.
 • Užnešimo paslauga galima ir pakeliui tarp didžiųjų miestų, jei miestai ir miesteliai nebus nutolę nuo pagrindinio kelio daugiau nei 10 km., bet kiekvieną tokį pristatymą reikia derinti individualiai.

SVARBU: užsisakius 80-120 kg. krovos darbus, mokėjimas pristatymo metu yra apmokestinamas papildomai.

 • Standartinis pristatymas garantuoja prekių pristatymą iki laiptinės ar namo durų. Siuntą atveža vienas žmogus, kuris neturi galimybės vienas užnešti stambių gabaritų prekių. Jei pristatomos prekės, kurias gali panešti vienas žmogus, pristatymas ir užnešimas įeina į standartinio pristatymo kainą.
 • Stambiagabaritėms prekėms rekomenduojama pasinaudoti užnešimo paslauga, kurios kaina prekėms iki 80 kg. su pakuote (priklausomai nuo kategorijos) nuo 10 €. Prekėms nuo 80 kg su pakuote užnešimo kaina nuo 49 €. Tokiu būdu siuntą atveža keli žmonės, pajėgūs užnešti didesnių gabaritų ar svorio prekes. SVARBU: Užnešimo paslauga teikiama tik darbo valandomis - 8 - 16 val. Užsakius užnešimo paslaugą, prekės pristatymas gali prasitęsti iki 3 d.d., kadangi užnešimą atlieka dvigubas kurjerių ekipažas bei planuojamas sunkiasvorio automobilio maršrutas.

******************

 • 90% BIGBOX.LT užsakymų klientams pristatomi per 1-4 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiama prie kiekvienos prekės, taip pat ir užsakymo metu lange ,,Užsakymo sąlygos“. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį BIGBOX.LT atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu. Jei prie prekės nurodyta ,,Teirautis dėl pristatymo termino", prekę yra užsakoma pagal individualų poreikį, todėl reikia susisiekti su mumis dėl konkretaus termino.
 • Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas.
 • BIGBOX.LT elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. Tuo atveju, jeigu mes nustatome, kad pateikta prekių kaina yra klaidinga, mes apie tai raštu informuojame Jus ir suteikiame galimybę Jums įsigyti prekę už teisingą kainą arba atšaukti užsakymą. Užsakymas nėra vykdomas tol, kol negaunamas Jūsų atsakymas. Tuo atveju, jeigu su Jumis nepavyksta susisiekti nurodytais kontaktais, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas ir Jūs būsite apie tai informuojamas raštu. Jeigu kainos klaidingumas yra akivaizdus ir Jūs pagrįstai galėjote atpažinti tokį klaidingą įkainojimą, BIGBOX.LT nekyla pareiga parduoti Jums prekę neteisinga, t.y. mažesne kaina.
 • Jūs visada galite derinti patogų pristatymo laiką. Jei kurjeriui informavus apie pristatymą negalėsite tuo metu būti vietoje, informuokite apie tai kurjerį arba BIGBOX.LT darbuotoją el. paštu: [email protected] ar telefonu 8 700 33 322, ir pakoreguokite pristatymą į Jums patogią datą.

Pristatymas ir papildomos paslaugos

Galite rinktis Jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

Pristatymo būdasInformacija
Pristatymas su DPD kurjerių tarnyba
Pristatymas į DPD paštomatusMaksimalus į DPD paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 20 kg., maksimalūs matmenys - 36 x 43 x 61 cm
Pristatymas su LP EXPRESS kurjerių tarnyba
Pristatymas į LP EXPRESS paštomatusMaksimalus į LP EXPRESS paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys iki 74,5 x 35 x 61 cm
Pristatymas į OMNIVA paštomatus

Maksimalus į OMNIVA paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys iki 39 cm (aukštis) x 38 cm (plotis) x 64 cm (gylis)

Pristatymas į VENIPAK paštomatus

Maksimalus į VENIPAK paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 30 kg., maksimalūs matmenys iki 39 cm (aukštis) x 38 cm (plotis) x 64 cm (gylis)

Pristatymas į SMARTPOST paštomatus

Maksimalus į SMARTPOST paštomatus siunčiamos siuntos svoris iki 35 kg., maksimalūs matmenys iki 36 cm (aukštis) x 60 cm (plotis) x 60 cm (gylis)

Atsiėmimas BIGBOX.LT biure KauneStambiagabaričių prekių biure atsiimti nėra galimybės
Pristatymas į Kuršių Neriją Stambiagabaritėms prekėms pristatymui į Kuršių Neriją gali būti taikomas papildomas mokestis. Pristatymui į paštomatus papildomas mokestis netaikomas.

Saulės modulių pristatymo kaina į didžiuosius miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda)  - 39 eur, pristatymui į kitus mažuosius miestus taikomas papildomas mokestis  249 eur.

Svarbu žinoti priimant prekes

 • Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę. Neužsakius užnešimo paslaugos ir priėmus prekę be pretenzijų iš kurjerio, pretenzijos dėl pažeistų prekių nebus nagrinėjamos.
 • Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. Vėliausiai pretenziją apie pažeidimus ar kitus neatitikimus pateikite per 24 val. nuo siuntos gavimo valandos (nuo tada, kai siuntos gavimą patvirtinate parašu arba padiktavę kodą kurjeriui).
 • Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba padiktavę pristatymo patvirtinimo kodą, gautą trumpąją SMS žinute; laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje.
 • Atsiimant prekes iš kurjerio būtina turėti užsakyme pateikto asmens tapatybę įrodantį dokumentą.
 • Jei užsakymą formuojate savo vardu, bet prekės atsiimti negalėsite, tuomet užsakyme nurodykite kontaktinį asmenį, kurį įgaliojate priimti Jūsų užsakymą.
 • Jei pasirinkote mokėjimą pristatymo metu, būtinai turėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą.
 
Ši atmintinė yra skirta siuntų gavėjams, kurie priima siuntas iš kurjerio. Gavėjai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos esminius dalykus:
 

1. SUSISKAIČIUOK DĖŽES

Kurjerio pristatomas pakuočių (dėžių) skaičius turi būti toks pat koks yra nurodytas kurjerio naudojamame skenerio ekrane. 
Jeigu pristatomų pakuočių (dėžių) skaičius skiriasi nuo skeneryje nurodyto dėžių skaičiaus – tuomet kurjeris privalo patikslinti pristatomų dėžių skaičių skeneryje.

2. PATIKRINK DĖŽIŲ ETIKETES

 Ant  pakuočių (dėžių) etiketėse turi būti nurodytas Jūsų adresas, o dėžių numeriai turi atitikti  skeneryje nurodytiems pakuočių numeriams.
Jeigu pristatytų pakuočių (dėžių) numeriai skiriasi nuo skeneryje nurodytų dėžių numerių – tuomet  kurjeris privalo patikslinti gautų dėžių numerius. 

3. APŽIŪRĖK GAUTAS DĖŽES

 Pristatomos pakuotės (dėžės) turi būti tvarkingos, t. y. nepraplėštos, nesugniuždytos ir pan. Jeigu prekes pažeistoje pakuotėje yra apgadintos – tuomet su kurjeriu turi būti surašytas „pakuotės pažeidimo aktas“. ”Pakuotės pažeidimo akto“ formą turi kurjeris. Jei “Pakuotės pažeidimo aktas” nėra pildomas, nesutikite priimti pažeistos siuntos ir kuo skubiau informuokite mūsų darbuotoją el. paštu: [email protected] ar telefonu 8 700 33 322.

4. TEISINGAI INFORMUOK

 Informacija apie neteisingai pristatytas pakuotės (dėžes) turi būti pateikta el. paštu [email protected] arba tel.: 8-700-33322. Pateikiamoje informacijoje turi būti pakuotės numeris. 


Sekite BIGBOX.LT akcijas ir naujienas socialiniuose tinkluose:

Facebook: Bigbox | Youtube: Bigbox | Instagram: Bigbox | LinkedIn: Bigbox | Google Business: BigboxBigbox atsiliepimai | Google review: bigbox atsiliepimai |