Prekių katalogas

Aukšto slėgio plovyklos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Aukšto slėgio plovyklos parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Karcher, Lavor, Cecotec, Greenworks, Lime Lynx. Aukšto slėgio plovyklos kainos prasideda nuo 25,95 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 137 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
25 2533
Gamintojas
daugiau mažiau
Slėgis
daugiau mažiau
Vandens srautas
daugiau mažiau
Maksimali vandens temperatūra
daugiau mažiau
Siurbliukas vandens paėmimui
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Aukšto slėgio plovyklos

Gyvenant nuosavame name, turint sodybą arba dirbant kokius nors lauko darbus tikrai gali praversti aukšto slėgio plovyklos. Beveik visos jos būna arba elektrinės, arba varomos benzinu. Kad būtų paprasta rasti tai, ko ieškote ir nereikėtų dvejoti dėl sprendimo, patarsime jums, kaip pasirinkti geriausią variantą ir kuri aukšto slėgio plovykla jums tiks labiausiai.

Internetu iš Bigbox galite įsigyti: Karcher, Blaupunkt, Bosch, STIGA, Cecotec, Camry ir daugybės kitų gamintojų plovyklas, priedus joms ir susijusias prekes. Plovyklas galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, gamintojas, maksimalus veikimo slėgis, vandens srauto stiprumas, maksimali vandens srauto temperatūra ir ar yra siurbliukas vandens paėmimui.

Visi siurbliai veikia vienodai, skiriasi tik tai ar dideliu slėgiu jį išpumpuoti padeda elektros varikliukas ar benzininis agregatas. Elektrinės plovyklos, be abejonės yra lengviau valdomos, nereikalauja užpilti kuro, lengviau viską reguliuoti. Jos taip pat būna pigesnės už benzinines (įprastai), veikia tyliau ir švariau, o taip pat ir pasižymi didesniu mobilumu, nes nereikia tempti tokio didelio svorio. Tačiau sunku būtų rasti itin didelio galingumo, pramoniniams tikslams tinkantį plovyklos modelį, kuris būtų elektrinis. Tačiau aplink namus bei vidutinio sunkumo darbams puikiausiai tinka ne tik profesionalios, bet tiesiog kokybiškos ir patikimos Karcher, Bosch ar kitų gamintojų plovyklos.

Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos pasirenkamos plovyklos yra maksimalus veikimo slėgis bei maksimalus vandens srautas.

Lengvam darbui pakanka plovyklų, kurios yra 80-130 bar slėgio ribose ir per valandą gali išleisti iki 450l vandens. Vidutinio sunkumo užduotims jau reikėtų tokių plovyklų, kurios veikia 135-190 bar ribose bei per valandą gali išleisti iki ~670l vandens. Na, o sunkioms bei itin daug pajėgumų reikalaujančioms užduotims galia neribojama, tačiau beveik viskam pakaks 250-275bar slėgio ir virš 700l/h vandens srauto.

Nepamirškite, kad yra ir šalto bei karšto vandens aukšto slėgio plovyklos. Šalto vandens plovyklos dažniausiai naudojamos asmeninėms reikmėms, jos paprastai kainuoja pigiau ir idealiai tinka mašinų, purvo sankaupų, kitų nešvarumų valymui. Karšto vandens plovyklos gerai tinka pramonėje, ūkyje. Tai dažniausiai yra brangesni bei sudėtingiau valdomi įtaisai, nors dirba našiau.

Kartu su kiekviena plovykla komplekte gali būti ir priedai. Tarp jų yra skirtingi antgaliai, rankenos, žarnelės ir kiti priedai, padedantys praplėsti įrenginio funkcionalumą ar jį labiau pritaikyti jūsų poreikiams. Kuo daugiau priedų yra komplekte, tuo geriau jums, nes nereikia jų pirkti atskirai. Nepamirškite, kad daugumai prekių dažnai taikoma akcija. Jeigu norite būti pirmieji, kurie sužino apie išpardavimus, nuolaidas bei sumažintas kainas, tuomet prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir visuomet gausite aktualiausią informaciją bei specialius pasiūlymus.