Informacija
Prekių katalogas

Sulčiaspaudės

Jeigu jūsų namuose yra sena rusiška arba baltarusiška sulčiaspaudė arba, jeigu galvojate, kad reikėtų į savo maisto racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių ar skanių natūralių gėrimų – jums reikalinga geriausia sulčiaspaudė. Mūsų prekių asortimente rasite: Adler, Beko, Beper, Blaupunkt, Bosch, BRAUN, Camry, Cecotec, First Austria, Gastroback, Jata, Panasonic, Philips, Sage, Sana, Tefal, Zyle ir kitų garsių gamintojų lėto spaudimo ar tradicines sulčiaspaudes įvairiems poreikiams patenkinti.

Kaip pasirinkti tarp tradicinio ir lėto spaudimo sulčiaspaudžių? Visų pirma, reikėtų išskirti tuos bruožus, kurie yra panašūs, ir kurie yra kitokie. Tai abi šios sulčiaspaudės spaus sultis iš: mandarinų, apelsinų, granatų, pomidorų, kitų daržovių ir/ar vaisių. Tačiau skirtumai prasideda vos pradėjus naudotis.

Įprasta sulčiaspaudė – gana greitai sutrins produktus į sultis, ji turi gana platų vamzdelį ar angą, pro kurią ar į kurią dedate vaisius bei daržoves (nereikia daug pjaustymo). Ši sulčiaspaudė gerai tinka vaisiams bei daržovėms, kuriuose yra daug drėgmės. Šių sulčiaspaudžių kainos yra kiek mažesnės.

Lėtaeigė sulčiaspaudė – lėtai traiško vaisius ir daržoves, kuriuos į ją įdedate. Tačiau svarbu paminėti ir tai, kad ši sulčiaspaudė puikiai tinka ne tik uogų spaudimui ar obuoliams, tačiau ir riešutams, žolelėms bei įvairiems kitiems maisto produktams. Nors kaina yra kiek didesnė, tačiau galutinis rezultatas yra koncentruotos sultys. Su lėtaeige sulčiaspaude taip pat reikia šiek tiek daugiau pasiruošimo, nes presas bei jo anga yra ganėtinai siauri, todėl reikėtų gana smulkiai supjaustyti vaisius ir/ar daržoves, prieš juos dedant.

Kuomet renkatės, taip pat atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • Spaudimo efektyvumas ir tinkamumas – vieni įrenginiai geriau tinka žalumynams, o pvz., centrifugos tipo sulčiaspaudės puikiai tvarkosi, kuomet reikia spausti tik vaisius ir kietesnes daržoves. Tad geriausias pasirinkimas morkoms ir/ar burokėliams bei citrusinių vaisių spaudimui gali visiškai skirtis.
  • Atsiliepimai – jeigu kiti Bigbox vartotojai įsigijo ir paliko savo nuomonę apie kurią nors rankinę arba stacionarią sulčiaspaudę, matysite ją prie kiekvienos prekės.
  • Patogumas naudoti – kompaktiškas dydis, lengvas valdymas, lengvas korpusas. Kuomet perkate internetu, įsitikinkite, kad dalys lengvai susideda tarpusavyje, kad nereikės sudėtingos priežiūros.
  • Garsumas – visuomet norėtųsi, kad sulčiaspaudė veiktų kuo tyliau. Mastikos sulčiaspaudės įprastai būna tylesnės nei centrifugos tipo, todėl, kai perkate namams – ši informacija labai naudinga.

Naudodamiesi Bigbox prekių filtrais, ne tik, kad greičiau rasite tai, ko ieškote, tačiau taip pat galėsite susiaurinti paiešką pagal jums aktualiausius kriterijus. Sulčiaspaudes galite filtruoti pagal tokius kriterijus, kaip: gamintojas, kaina, tipas, galingumas, tinklelio bei peiliuko tipai ir spalva.

Nepriklausomai nuo to ar domina profesionali lėtaeigė ar įprasta elektroninė sulčiaspaudė, pas mus rasite platų šių prekių asortimentą. Greičiau sužinokite, kada vyksta akcija ir dažnu atveju įsigykite pigiau, jeigu tik prenumeruosite Bigbox naujienlaiškį. Patogu pirkti ir lizingu, pasinaudojus patraukliais mūsų partnerių SB Lizingas, pasiūlymais.