Informacija
Prekių katalogas

Spintos, spintelės, komodos

Spintos ir spintelės

Baldai ir interjero detalės, tarp kurių ir įvairios spintos bei spintelės internetu patrauklia kaina – Bigbox elektroninėje parduotuvėje, internetu

Įvairių gamintojų, skirtingų stilių, unikalių dizainų bei daugybės dydžių spintos ir spintelės yra mūsų prekių kataloge. Nepriklausomai nuo to, kokią viziją turite savo miegamojo, prieškambario, svetainės ar bet kurios kitos patalpos dizainui, reikiamas spintas ir spinteles rasite būtent čia.

Kadangi prekių asortimentą gali sudaryti tūkstančiai įvairių modelių spintų bei jų komplektų, paiešką labai palengvina prekių filtrai, palyginimo ir rūšiavimo įrankiai. Prekių filtrai gausų asortimentą leis paprastai susiaurinti ir, matyti tik, pavyzdžiui, 120cm, 150cm, 180cm pločio spintas, atrinkti, kurios spintelės yra ąžuolinės ar išsiskiria kitomis savybėmis. Palyginimas leis pamatyti, kuris iš kelių skirtingų variantų jums tiks labiausiai. Na, o rūšiavimas supaprastins populiariausių arba pigiau kainuojančių spintų ir spintelių radimą. 

Patikusius baldus galėsite įsigyti ir su akcija, kuri gali būti taikoma atrinktoms prekėms. Verta paminėti, kad siūlome galimybę patiems pirkėjams rinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei galimybę atsiskaityti išsimokėtinai. Be to, jeigu tapsite naujienlaiškio prenumeratoriais, pirmieji žinosite, kada spintos ir spintelės bus pigios ir prasidės išpardavimai, akcijos.  

Spintų ir spintelių tipai Bigbox elektroninėje parduotuvėje

Išskirkime populiariausius spintų ir spintelių tipus bei savybes. 

Spintos

Daug patogumo svetainėje arba miegamajame visada suteikia spintos su stumdomomis durimis. Didelės rūbų spintos su stumdomomis durimis taupo erdvę, kadangi jas atvėrus bereikalingai neužimama erdvė.

Galvosūkį dėl ribotos erdvės kambaryje dažnai išsprendžia kampinės spintos ir spintelės, kurių korpusas efektyviai išnaudoja lokaciją patalpos kampe. 

Rekonstruojamose arba naujai statomose erdvėse dažnai pasirenkamos ir įmontuojamos, sieninės spintos. Jos neužima papildomo grindų ploto ir dėl to labai tinka ir dideliuose namuose, tačiau ypač savo nauda išsiskiria mažesniuose apartamentuose.

Jeigu pasirenkamos spintos su atidaromomis durimis, paprastai renkamasi tarp 2 durų arba 3 durų modelių. Variantas su trimis durimis geriau tiks tuomet, jeigu turite daugiau skirting drabužių ar daiktų, tačiau, jeigu viską organizuojate labai paviršutiniškai ar paprastai, pakaks ir paprastesnio baldo.  

Spintelės

Prekių asortimente rasime daugybę skirtingų spintelių, iš kurių kai kurios gali būti kategorizuojamos ir kaip komodos

Vonios kambario spintelės yra bene populiariausias baldas šioje kategorijoje. Pakabinamos su lentynomis ir/ar su veidrodžiu arba pastatomos su stalčiais pasitarnauja kaip kosmetikos, higienos, medicinos ar kitų priemonių laikymo vieta bei dekoro elementas.

Taip pat populiarios yra ir naktinės spintelės, statomos prie lovos. Gražios, minimalistinės baltos, natūraliai atrodančios klasikinės, medinės arba ryškesnių spalvų modeliai padidina komfortą miegamojo patalpoje. 

Vis daugiau dėmesio sulaukia ir geros biuro spintelės. Vis augant poreikiui dirbti iš namų, gausėja ir šiam poreikiui tinkančių spintelių su ratukais asortimentas. 

Taupantiems vietą patiks ir drabužinės – spintelės, kuriose lengvai tilps jūsų garderobas. Na, o štai į vaikų kambarį tik vaikiškos spintelės, kurios išsiskiria žaisminga išvaizda.