Prekių katalogas

Naktiniai staliukai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Naktiniai staliukai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., Hanah Home prekės. Naktiniai staliukai kategorijoje kainos prasideda nuo 24,99 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 227. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras

Kaina
Namų erdvė
Tipas -
Aukštis, cm -
Plotis, cm -
Gylis, cm -
Medžiaga -
Spalva -
Stalo prailginimas
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Spintelės prie lovos

Komfortas miegamajame apibrėžiamas ne tik patalynės švelnumu ar pagalvės minkštumu. Tai ir pačio kambario išplanavimas, patogumas jame būti ir gyventi. Miegamojo spintelės, statomos prie lovos yra labai naudingas baldas, kuris gali ne tik praturtinti interjerą, tačiau ir padidinti kasdienį komfortą. 

Naktinės spintelės leis patogiai pasidėti: knygą, aromatinę žvakę, telefono ar kitų įrenginių įkroviklius, augalus, žadintuvą, namų kvapą, vaistus arba bet kokį kitą daiktą, kurio jums gali prireikti prie lovos ar būnant miegamajame. Bigbox elektroninėje parduotuvėje rasite labai didelį miegamojo baldų asortimentą, kurį sudaro ir skirtingų dydžių, stilių bei tipų spintelės prie lovos. FMD, ModernHome ir kitų gamintojų baldai džiugina daugybę namų savininkų visoje Lietuvoje. 

Na, o per Bigbox elektroninę parduotuvę baldus, internetu pirkti tikrai apsimoka. Išvengsite eilių ir laukimo, apsipirkti galėsite sau patogiu metu, o tarp gausaus asortimento tikrai rasite tokias spinteles, kurios derės prie jūsų interjero ir atitiks keliamus kriterijus dėl funkcionalumo.

Bigbox parduotuvėje neretai taikoma ir ne viena akcija bei ypatingi pasiūlymai atrinktoms prekėms. Jeigu norite pirkti miegamojo baldus geriausia kaina, tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais. Jie pirmieji sužino apie ypatingus pasiūlymus ir perka pigiau.

Galiausiai – patogūs prekių filtravimo, palyginimo ir rūšiavimo įrankiai palengvina bet kurio pirkėjo apsisprendimą. 

Kaip išsirinkti miegamojo spintelę prie lovos?

Visų pirma, geriausia pradėti pasirenkant spintelės tipą. Jos gali būti pastatomos arba pakabinamos. Pastatomos spintelės yra kiek universalesnės, kadangi jas galite bet kada perkelti, pajudinti valymo ir siurbimo metu, pakoreguoti padėtį, jeigu kažkas ją pastūmė. Pakabinama spintelė savo vietoje, nejudinama bus visą laiką, todėl ji tinka ten, kur įsirengiate ilgalaikį būstą. Abiejų šių tipų miegamojo spintelės turi savų privalumų, tačiau vartotojai renkasi būtent pagal praktiškumą, išvaizdą (subjektyvu) ir dizainą. Pastatomos spintelės paprastai būna įvairesnių dizainų. Jų galite rasti ir modernios, ir klasikinės išvaizdos, kol pakabinamos dažniausiai tapatinamos su šiuolaikiškumu ir modernumu.

Tuomet galite įvertinti medžiagas, iš kurių spintelė yra pagaminta. Populiariausios jau ilgą laiką yra medinės spintelės, tačiau urban stiliaus studijoje labai gerai atrodys ir metalinė spintelė, o išskirtiniuose interjeruose ir dažyta mediena arba unikaliomis medžiagomis apdirbtos mažos ir vidutinio dydžio spintelės.

Renkantis pastatomą spintelę turite pagalvoti apie jos aukštį. Rinkitės taip, kad ir gulėdami galėtumėte matyti viską, kas yra ant paviršiaus. Dėl to spintelė neturėtų būti daugiau nei 15cm aukštesnė už čiužinį. Paskutinis patarimas – nesirinkite per plačios spintelės, kad visus daiktus, esančius ant paviršiaus arba stalčiuose, galėtumėte pasiekti neatsikeldami iš lovos. Tai padidins komfortą.